Skocz do zawartości


Zdjęcie

Daj ponieść się wyobraźni i zostań pomysłodawcą :)


  • Please log in to reply
89 odpowiedzi w tym temacie

#21 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 19 listopad 2015 - 13:52

SZKODA, że moją treść usunie moderator................................... :O przecież ja chcę dać pomysł, tyle, że nie jest to konkurs, wydarzenie... Poza tym nie przeczytałam całego forum, więc nie wiem, czy ktoś już tego nie poruszył.

 

:)  :P  :)  ;)  :P  :)

Chcę urozmaicić grę poprzez dodanie możliwości kręcenia filmów, ale nieco inaczej.. (pomiędzy graczami)

 

pierwsza propozycja:

Jeden gracz (powiedzmy raz na tydzień,ale nie konieczni) będzie mógł za (powiedzmy 50 diam) wysłać propozycję ,pocztą w grze propozycję wystąpienia we wspólnym filmie innemu aktorowi/aktorce.

 

Ten drugi gracz jeżeli akceptuje to bierze te 50 diamów na swoje konto.  

 

Tyle, że trzeba by okładki filmów zrobić z komponowaniem tych dwóch aktorów.  

Gracz, który zapłacił 50 diamów komponuje swoją okładkę filmu, z kompozycją swojej postaci i aktora, którego wybrał.

Można utworzyć nowe misje podczas tworzenia tego filmu.   

Powiedzmy, że przez tydzień od nakręcenia takiego filmu nie można odebrać podobnej propozycji z jakimś innym aktorem, albo tym samym.  

Sugeruję, że można wysłać propozycję od siebie komuś i też licznik kręciłby się od momentu zakończenia Twojego filmu z innym aktorem. Czas także tydzień.  

 

Po zrobieniu takiego filmu - film trafia na konto gracza, który "płacił" 50 diamików i występuje w konkursie Big Bang Awards jako jego produkcja.

 

 

druga propozycja:

W Big Bang Awards moznaby otworzyć drugą kategorię oceniania filmów:

mianowicie - najlepsza rola drugoplanowa  :P  (grin) a profity szły by na konto gracza, tego drugiego, czyli tego, który wystąpił w filmie jako aktor zaproszony.

 

trzecia propozycja:

poza tym proponuję, że 50 aktorów o największej sławie na dany tydzień powinno otrzymać 5 kart do głosowania aktywnych w ciągu ostatniej godziny trwania konkursu Big Bang Awards.  Powinni zaistnieć jako ta fachowa jurornia.

 

Może coś się spodoba.

Pozdrawiam :)


Użytkownik XXX edytował ten post 19 listopad 2015 - 13:52

  • ostrygosc lubi to

#22 Molla

Molla

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 1

Napisano 29 listopad 2015 - 19:33

Z okazji Świąt mogłaby być jakaś loteria (typu koło fortuny) z nagrodami w postaci punktów umiejętności, ubrań, diamentów.. Niektóre pola byłyby oczywiście puste. Dziennie każdy gracz miałby jedno kręcenie darmowe, a każde kolejne mógłby odblokować za coś w stylu głosów na film, które można byłoby znaleźć w losowych misjach. Dla niecierpliwych kręcenie byłoby dostępne za diamenty, np 50.



#23 brewka93

brewka93

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 10 grudzień 2015 - 16:16

Mi osobiście podoba się ten pomysł z czatem ogólnym i z możliwością wylosowania dziennie jakiejś nagrody. 

Dodatkowo fajnie by było jakby na czatach w studiach była jakaś historia wcześniejszych wiadomości 

oraz możliwość dodawania zdjęć



#24 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 12 grudzień 2015 - 09:07

Propozycja

 

Mam propozycje ze zamiast tych kart do glosowania w turnieju zamienic ich na ranking fanow w danym tygodniu.Tak Wiec osoba ktora w danym tygodniu zdobyla najwiecej fanow za nakrecenie filmu zdobywa najlepsze miejsce,Proste i bardziej uczciwe niz te karty


  • didi lubi to

#25 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 13 grudzień 2015 - 23:49

To jest propozycja, która pozornie jest sprawiedliwa, jednak na sam koniec zobaczymy, że wiele aktorek i aktorów nie miałoby żadnych szans na jakąkolwiek nagrodę w BBA, ponieważ nigdy nie robią tyle filmów i nie zrobią w ciągu tygodnia, ponieważ nie mają na to tyle czasu co inni gracze.



#26 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:10

To skoro nie maja czasu na gre to nie nalezy im sie glowna nagroda,proste.Glowna nagroda powinna byc dla gracza ktory chce grac i poswieca jej jak najwiecej czasu


Użytkownik BeDeN edytował ten post 17 grudzień 2015 - 14:11

  • didi lubi to

#27 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 30 grudzień 2015 - 23:25

Propozycja

 

Mam propozycje ze zamiast tych kart do glosowania w turnieju zamienic ich na ranking fanow w danym tygodniu.Tak Wiec osoba ktora w danym tygodniu zdobyla najwiecej fanow za nakrecenie filmu zdobywa najlepsze miejsce,Proste i bardziej uczciwe niz te karty

Ciągnąć więcej diaxów od użytkowników :P liczba fanów jest powiązana z długością filmu- za diaxy można zmienić listę filmów do wyboru. Pomysł wynagradzający tych co budzą się w nocy żeby 3 filmy dziennie zrobić. 

Lepsza propozycja to usunąć bugi w wersji mobilnej- np zacinanie się czatu, to żę na niektórych (sprawdzałem na 3 na 3 był) nie widać ostatniej osoby na liście członków. Fajne bugi można zostawić- np też że widać ile kto ma broni rzucanej- a na kompie nie :P Ale tutaj to nie wina aplikacji tylko użytkowników którzy sobie z nimi jakoś radzą zamiast zgłaszać je na forum



#28 Rian

Rian

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 1

Napisano 10 styczeń 2016 - 20:41

Pozwolę sobie dodać inny pomysł związany z grą a nie oddzielnymi eventami.

Proponuję - dodać przewodnik, który wyszukuje misje.

Mógłby być jako nagroda lub do kupienia tak jak sprzęt tudzież tak jak tytuły do zdobycia za misję.



#29 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 26 styczeń 2016 - 18:16

Występuję z propozycją, iż możnaby wprowadzić Sensownego Towarzysza. Byloby to jakieś zwierze, które odziane zostało w różne nietypowe stroje, podobne do tych które noszą nasi bohaterowie.

Dodatkowo ów towarzysz posiadałby dodatkowe umiejętności, które by wsparły naszą postać.

Co by dodawał do naszej postaci:
a) przede wszystkim dodatkowe umiejętności statystyk dla naszego bohatera, im wyższy poziom naszej postaci tym więcej statystyk dla naszej postaci
b) dodatkowe umiejętności, które wspomagały by nas w walce z innymi graczami.

Taki towarzysz musiałby osiągnąć 30 poziom aby wszystkie umiejętności wspomagające naszego bohatera były odblokowanie. Byłyby 3 takie unikalne cechy, które odblokowywały się co 10 poziomów.
1 umiejętność na 10 poziomie
2 na 20 poziomie
3 na 30 poziomie

Oczywiście działałoby to tak samo na statystykach, tzn. co poziom podnoszą nam się statystyki towarzyszą, dzięki czemu w konsekwencji podnoszą się nasze statystyki. Im większy poziom naszego bohatera tym więcej statystyk nasz towarzysz będzie posiadał i dodawał nam (pod warunkiem, że będziemy mieć w miarę aktualnego towarzysza).

Będzie można posiadać kilkoro towarzyszy, a dostać ich będzie można w sklepie (za banknoty, bądź diamenty), wygrać podczas zakończenia misji, w konwencie lub nawet w wygranej walce studia.

 

 

Fajny pomysł coś takiego jest w grze xx (też chyba Waszego autorstwa?)

...grałam kiedyś to pamiętam, że więcej inwestowałam w podopiecznego niż w główną postać :P



#30 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 26 styczeń 2016 - 18:41

To jest gra w której motywem przewodnim zdaje się być seksapil.  A Wy chcecie aby towarzyszył Wam piesek, mieszczący się w torebce i miał staty.  Aż tak wyrafinowani jesteście, że jak pies zamerda ogonkiem, albo uniesie łebek to wygracie walkę, bo jest fajniejszy i dodaje Waszej postaci seksapilu.   Też "bardzo chce" pieska o wielkości dwóch dłoni, aby przynosił sławę mojej urodzie.  Nawet alfons jako przyjaciel jest "bardzo" sensownym rozwiązaniem.  Wprowadzi element burdelu do gry, sprowadzając postac do roli dziwki, której seksapil jest już niepotrzebny, bo chroni ją alfons. A ona ma tylko kręcić i zarabiać.


  • Anaxiel lubi to

#31 Makia

Makia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amaru
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 6

Napisano 05 luty 2016 - 22:24

Z okazji Świąt mogłaby być jakaś loteria (typu koło fortuny) z nagrodami w postaci punktów umiejętności, ubrań, diamentów.. Niektóre pola byłyby oczywiście puste. Dziennie każdy gracz miałby jedno kręcenie darmowe, a każde kolejne mógłby odblokować za coś w stylu głosów na film, które można byłoby znaleźć w losowych misjach. Dla niecierpliwych kręcenie byłoby dostępne za diamenty, np 50.

Podoba mi się ten pomysł, ale nie ograniczałbym go tylko do świąt czy eventów. Mógłby stanowić stały element gry :D Jeden raz dziennie można by z tego skorzystać.

 

Do wygrania kasa, diamenty, doświadczenie, dodatkowe uszlachetnienie, może jakiś przedmiot czy energia.


STREFA GRZECHU (PL1)

szuka aktywnych i ambitnych graczy rekrutacja od 150+
PM w grze do MOLLYMALONE, SARARED


#32 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 06 luty 2016 - 20:06

Podoba mi się ten pomysł, ale nie ograniczałbym go tylko do świąt czy eventów. Mógłby stanowić stały element gry :D Jeden raz dziennie można by z tego skorzystać.

 

Do wygrania kasa, diamenty, doświadczenie, dodatkowe uszlachetnienie, może jakiś przedmiot czy energia.

 

też uważam, że fajny pomysł z tą loterią :)

...w niektróych grach jest taka opcja np. raz dziennie gratis, a jak ktoś chce za wiltrualna walute (w tym przypadku diamenty) moze dokupic kolejny los.

W jakiejś grze było to w formie zdrapki więcej zachodu, bo trzeba było zmazać myszką pół ekranu, ale na początku było fajne :P



#33 malamimi

malamimi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 3

Napisano 07 luty 2016 - 16:33

 

 
4. HANDEL - Fajnie by było mieć okno handlu z danym graczem (np on daje buty a ja mu płace za to kasą, diamentami lub innym ciuchem)
 

 

 

Dokladnie - chcialam to samo zaproponowac :) fajnie by bylo jakby zostala uruchomiona opcja wymiany np. strojow z innymi graczami, albo handel - stroje od innego gracza w zamian za jakas ilosc kasy/diamentow. :)


  • ski, JasnyAJP i Artemida_Black lubią to

#34 ski

ski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:SKI
  • Studio:HELL ANGELS
Reputacja: 36

Napisano 12 luty 2016 - 09:08

BRAK MI JEDYNIE  ETATU DLA   Z-CA SZEFA .


  • saski i LOLITA2 lubią to

#35 JasnyAJP

JasnyAJP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:JasnyAJP
Reputacja: 23

Napisano 19 luty 2016 - 12:17

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, wiec jeśli już było to sorki. 

 

Na pewno jedną z podstawowych rzeczy która powinna zostać naprawiona jak i rozszerzona  jest czat studyjny. 

 

Mianowicie chodzi mi o to aby poprawić troszkę czat, aby nie przewijał się sam gdy ktoś napisze. Człowiek nie siedzi cały czas na grze i czyta, przychodzi po jakimś czasie, chce nadrobić zaległości ale nie ma zawsze możliwości gdyż przewinie do góry zaczyna czytać w pewnym momencie ktoś cos napisze i wszystko leci w dół. A jak jeszcze w studio jest 10 aktywnych osób na czacie to strasznie szybko to ucieka i nie jest łatwo. jedyną opcją jest skopiowanie i wklejenie w notatnik albo gdzie indziej, ale też nie zawsze się to uda ;/ 

 

Kolejne to dodanie dodatkowych zakładek przy oknie czatu czyli: dodanie okna czatu władzy, oddzielne okno czatu prywatnego 

gdyż to wszystko też się zlewa razem, gdy jeszcze dojdzie aktywność kilku-kilkunastu osób o czym wspominałem wcześniej, to na prawdę idzie sie czasem zdenerwować.  (angry)

Pozdrawiam.  ;)


  • ostrygosc i Anaxiel lubią to

#36 Makia

Makia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amaru
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 6

Napisano 19 luty 2016 - 19:56

 

Kolejne to dodanie dodatkowych zakładek przy oknie czatu czyli: dodanie okna czatu władzy, oddzielne okno czatu prywatnego 

gdyż to wszystko też się zlewa razem, gdy jeszcze dojdzie aktywność kilku-kilkunastu osób o czym wspominałem wcześniej, to na prawdę idzie sie czasem zdenerwować.  (angry)

Pozdrawiam.  ;)

Popieram, właśnie czegoś takiego mi brakuje!  (y)


  • JasnyAJP lubi to

STREFA GRZECHU (PL1)

szuka aktywnych i ambitnych graczy rekrutacja od 150+
PM w grze do MOLLYMALONE, SARARED


#37 Anaxiel

Anaxiel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • LocationBurning Hells
  • Serwer:PL2
  • Postać:Anaxiel
Reputacja: 22

Napisano 19 luty 2016 - 22:02

a mnie brakuje możliwości udostępnienia raportu z walki :)

i może opcji w głosowaniu - wyświetlaj tylko filmy płci przeciwnej



#38 Anaxiel

Anaxiel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • LocationBurning Hells
  • Serwer:PL2
  • Postać:Anaxiel
Reputacja: 22

Napisano 26 luty 2016 - 19:13

Dokladnie - chcialam to samo zaproponowac :) fajnie by bylo jakby zostala uruchomiona opcja wymiany np. strojow z innymi graczami, albo handel - stroje od innego gracza w zamian za jakas ilosc kasy/diamentow. :)

nie wprowadzą tego bo pojawi się problem z multikontami :(

 

Od jakiegoś czasu brakuje mi czegoś co można robić z innymi graczami, jakiejś konkretnej interakcji, poza PvP.. w sumie nie wiem co by to miało być.. może chociażby wspólne filmy jak już ktoś proponował.. Może jakiś nowy element gry :)



#39 dementia79

dementia79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • LocationOver the Rainbow
  • Serwer:PL3
Reputacja: 9

Napisano 26 luty 2016 - 19:36

nie wprowadzą tego bo pojawi się problem z multikontami :(

 

Od jakiegoś czasu brakuje mi czegoś co można robić z innymi graczami, jakiejś konkretnej interakcji, poza PvP.. w sumie nie wiem co by to miało być.. może chociażby wspólne filmy jak już ktoś proponował.. Może jakiś nowy element gry :)

Hehe ... może wspólne krecenie filmu z ruchomymi elementami elementami w sensie,ze mozna samemu ustawic scenografię i takei tam różne...Bo nie wspominam o kontekście erotycznym interakcji między graczami (grin)



#40 Anaxiel

Anaxiel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • LocationBurning Hells
  • Serwer:PL2
  • Postać:Anaxiel
Reputacja: 22

Napisano 26 luty 2016 - 21:16

nie wspominaj bo nas zlinczują za sianie zgorszenia :)

 

i te oddzielne czaty w studio, bo nie idzie ogarnąć :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych