Skocz do zawartości


Zdjęcie

daria95

studio producent

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daria95

Daria95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 18 sierpień 2015 - 12:36

Szukam wysoko rozwiniętego STUDIA, w którym od zaraz po wstąpieniu zostanę PRODUCENTEM,
jeśli ktoś zdecydował by się podjąć taki krok i mi zaufa , że będę się starać jako producent proszę pisać :) 
 
daria95 ( lvl 144 ) 
 
pozdrawiam 

  • aToSeJa lubi to

#2 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 sierpień 2015 - 07:51

 

Szukam wysoko rozwiniętego STUDIA, w którym od zaraz po wstąpieniu zostanę PRODUCENTEM,
jeśli ktoś zdecydował by się podjąć taki krok i mi zaufa , że będę się starać jako producent proszę pisać :) 
 
daria95 ( lvl 144 ) 
 
pozdrawiam 

 

Witam,

 

Seduction Studios, obecnie rozwinięte już do poziomu 90, pozycja w rankingu 63, poszukuje aktualnie ambitnych, mocno rozwiniętych postaci.

 

Minimalne wymagania to obecnie poziom 80 (ale wkrótce, po aktualizacji danych będzie to poziom 100), minimalny poziom każdej z czterech głównych statystyk powyżej 1400 pkt, a wymagana minimalna sława - 20 000. 

 

Od kandydatów oczekujemy i wymagamy aktywności w grze - codzinennej, aktywnej gry (ewentualne przerwy lub nieobecności w grze zgłaszmy do odpowiedniego producenta lub Szefowej), zaangażowania - przede wszystkim udziału w pojedynkach z innymi studiami oraz regularnych wpłat na rozwój studia.

 

Aktualnie mamy kilku producentów, każdy z nich pełni określoną funkcję - jeśli zależy Ci na stanowisku producenta, mamy dwie opcje - pomyśl, za co chcesz odpowiadać w studiu jako Producenta (być może trzeba będzie opracować zupełnie nowe stanowisko) albo zostaniesz Producentką, ale oprócz nazwy nie będzie to za sobą pociągało niczego więcej (aczkolwiek ta druga opcja wydaje mi się mniej ciekawa i będę to jeszcze konsultować ze swoim zespołem).

 

Zapraszam do przyjrzenia się naszemu studiu - zastanów się nad moją propozycją, a następnie daj znać, co o tym myślisz.

 

Pozdrawiam ciepło,

SweetAngel1 

 

Seductio Studios



#3 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 19 sierpień 2015 - 08:04

Zły dział - Przenoszę.

 

Na przyszłość proszę tworzyć tematy w przypisanych do nich działu.


  • Ktoś lubi to

Dołączona grafika






Also tagged with one or more of these keywords: studio, producent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych