Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buszek


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Buszek

Buszek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 październik 2015 - 17:09

Ave!
Zamierzam pograć na pl2 i potrzebuję studia.
Grałem kiedyś w hz na pl6 na postaci o nazwie Matars, lecz moja przygoda z hz się zakończyła.
Teraz przyszedł czas na bbe i chciałbym choć w połowie osiągnąć taki sukces jak w hz.
Dlaczego tylko w połowie?
Ponieważ nie mam tyle czasu co wtedy, więc nawet na głupie top 10 nie liczę.

Dobra do rzeczy...

Co oferuje:
- Codzienną aktywność w walkach studia.
- Wykorzystywanie od 200 do maxa eny ( zależy od czasu).
- Wsp misji 50%, reszta 25%.
- Wpłacanie banknotów do studia, tylko banknotów ponieważ nie nam zamiaru kupować diamentów (Skoro w hz miałem top 3 bez wydania grosza na opony, więc i tu nie wydam grosza).
- Kultury i nienaganne zachowanie (choć to chyba to samo ^^).
- Doświadczenia niekoniecznie z bbe, tylko z hz ( te gry są prawie takie same więc wiadomo...^^).
Hmmm... Chyba tyle (jak coś to pisać)...

Czego oczekuje:
- ROzwijającej się drużyny (nie mówię że ma mieć 100%, tylko by nie stała w miejscu na 40%, co prawda sam nie kupuję diamentów ale nie chce drużyny która nie będzie ich miała wcale... chyba każdy zrozumie^^)
- Założyciela drużyny który nie jest dzieciątkiem który myśli że jak jego ekipa to może wszystko.
- Codziennych walk studia.
CHyba tyle...

Hmmm...
Coś od siebie...
Niech nikt nie myśli że będę mega aktywny na czat-cię studia, nie mam czasu więc wolę eny zrobić tyle ile się da niż pisać...
Jestem, albo raczej byłem starą elitą forum/gry teraz na ograniczony czas wolny wolę pograć niż pisać że starymi znanymi (wiem że tu paru gra jeszcze) dlatego rzadko odpisze. Robię swoje, a jak komuś się to niepodoba to już mi wisi...
Mam na imię Damian i mam 21lat, posiadam doświadczenie w grze...

Mój sukces zależy od czasu wolnego nie diamentów, bo i bez wydania grosza można mieć top-ke.
Teraz gram przez tele głównie w pracy...
Nick w grze Buszek

Dobra jakby co to chyba tyle...
Pisać jak coś, a i nie chce ofert typu " zapraszam do ..." , ponieważ skąd ją mam wiedzieć czy warto...
TRoszkę napisać proszę...
Dobra tyle, czekam do wtorku albo dłużej jak nic ciekawego nie będzie^^
  • didi lubi to

#2 Buszek

Buszek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 29 październik 2015 - 17:05

Nieaktualne, znalazłem studio...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych