Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiększenie liczby baterii do użycia

baterie pilot ilość baterii

  • Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 04 październik 2016 - 16:06

Proponuję wprowadzenie do gry "Ulepszonego pilota na baterie". 

Za dowolną walutę, ale NA ZAWSZE.

 

W Hero Zero, kilka m-cy temu, dostałam po wejściu do gry ciekawą propozycję - kupienia "ulepszonego pilota".   Tak wygląda:

 

BBE_wiekszy_pilot.jpg

 

Nie pamiętam, ile to kosztowało (w złotych, nie za walutę gry) ale wiem, że od razu uznałam to za opłacalne, ponieważ to jest NA ZAWSZE.

 

Uważam, że po wprowadzeniu nowych sukcesów i nagród za pomaganie innym Graczom, takie samo coś tutaj staje się wręcz niezbędne!

 

Tak, wiem, to napędzanie kasy firmie Playata - ale bez kasy nie będzie gry. :P

 

A z wielu innych rzeczy oferowanych w grze, tak akurat wydaje mi się najlepsza. ;)

Jestem naprawdę zadowolona, że to kupiłam w HZ, to właściwie jedyny zakup, którego ani trochę nie żałuję. ;)


Użytkownik Azurra edytował ten post 04 październik 2016 - 16:08


#2 TwojaZelka

TwojaZelka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • LocationZachodniopomorskie
  • Serwer:PL9
  • Postać:TwojaZelka
Reputacja: 50

Napisano 04 październik 2016 - 16:08

bez kasy może być gra.

Błagam was nie róbcie z tego pay to win czy coś w tym stylu... :( 


  • Lucy, XXX i Kamycha lubią to

#3 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 04 październik 2016 - 16:17

co tam kasa i tak kto ma do czegoś dojść jak będzie chciał to i tak to zrobi z czasem o ile i tak ze względu na real się gracze nie wykruszą :D

 

Wiemy dobrze że tylko Ci którzy nadrabiają swoje ego byciem "the best" połkną to i wiele innych funkcji za kasę bez przepity a faktem jest, że gdyby nie ludzie to można by na te grę nie powiem co kłaść :D


  • didi i Kamycha lubią to

#4 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 04 październik 2016 - 16:18

To podwyższenie liczby bateri jest bezpłatne, jeśli od jego wprowadzenia przynajmniej raz kupiłaś oponki lub przedmioty za prawdziwe pieniądze

 

jestem za wprowadzeniem takiej możliwości w BBE (y) 


  • Marcelloo i Azurra lubią to

#5 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 04 październik 2016 - 16:37

To podwyższenie liczby bateri jest bezpłatne, jeśli od jego wprowadzenia przynajmniej raz kupiłaś oponki lub przedmioty za prawdziwe pieniądze

 

jestem za wprowadzeniem takiej możliwości w BBE (y)

Ha, ha, ha, to znaczy, że się pośpieszyłam!  ;) 

 

No cóż, na HZ i tak wydałam już dużo więcej niż na to, przez 3 lata gry to jakieś 300 złotych pewnie się uzbierało...

Mam drużynę, a rozwój drużyny jest tylko za "oponki" (co za nazwa... to są amerykańskie pączki), wiadomo, że założyciel/ ka drużyny zwykle najwięcej wpłaca. Przez 3 lata 790 oponek,,,,

 

@Arczi4

 

To coś, to nie ego, to wygoda, bardzo fajna, użyteczna w grze funkcja.

 

@TwojaZelka

 

Co do "bezpłatności" wszystkich takich gier jak ta.

 

Na warszawskiej Pradze mówiło się kiedyś: "Za darmo to można tylko w pysk dostać".  :P

 

1. Zrobienie gry kosztuje i to dużo:  projektanci, programiści, graficy, a wszyscy oni muszą dostać wynagrodzenie.

 

2. Utrzymanie gry kosztuje:  utrzymanie serwerów, support, itd.

 

3. Rozwój gry kosztuje:  znowu projektanci, programiści, graficy, a cała ta grupa zawodów nie pracuje za małe pieniądze, o nie!

 

Czyli - firmy "growe" wydają majątek, aby Graczom zrobić przyjemność całkiem za darmo?  ;)

 

Sorry, to tak nie działa. :P  To nie bajka, to real, a konkretnie realny kapitalizm.

W tym systemie wszystko przelicza się na kasę, u nas np. okazało się, że Kultura i służba zdrowia też mają na siebie zarobić!

 

A prywatna firma powstaje właśnie po to, żeby zarabiać kasę.  :P

 

Zresztą - kiedy idę do kina lub do teatru, nie oczekuję, że mnie wpuszczą za darmo.  Kiedy podoba mi się książka, nie oczekuję że dadzą mi ją za darmo.

 

Już parę lat temu obliczyłam, że nawet PŁATNA gra, jak np. MMO w które gram, to jest NAJTAŃSZA dostępna rozrywka i to bez wychodzenia z domu czyli bez kosztu dojazdu, jak w przypadku kina, teatru czy czegokolwiek. ;)


Użytkownik Azurra edytował ten post 04 październik 2016 - 16:40


#6 Menti

Menti

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 38

Napisano 04 październik 2016 - 19:15

Chyba tylko ja nigdy nie używam pilota w tej grze :D



#7 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 05 październik 2016 - 10:17

Wszystko pięknie ładnie ale jak sama mówisz to dzięki nam mają te wypłaty ;) I jak tu grę nazwać darmową ? Absurd . Oczywiście można grać bez jakiejkolwiek ingerencji gotówkowej z własnej strony ale w większości udogodnień trzeba użyć diamentów na , które trzeba wydać pieniądze bo nie jest się wstanie ich uzbierać żeby wszystko sobie kupić :P Więc teraz można by uznać że osoby nie kupujące diamentów w ogóle są tylko użytkownikami kont a Ci którzy kupują klientami ^^ Poza tym zablokowanie możliwości wpłaty zarobionych diamentów na studio blokuje tym osobom tworzenie własnego studia co powoduje że są  zdani na diamentowców  :) 

 

Czyli wychodzi na to żeby firma nie była stratna musi wprowadzać opcje pay to win by jakoś nadrobić sobie fundusze za tzw. pasożytów którzy nie kupują diamentów ;) 

ZAZNACZAM : Bez urazy dla graczy którzy nie kupują diamentów w grze :)


  • Dupcia30 lubi to

#8 SweetLove

SweetLove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 5

Napisano 06 październik 2016 - 14:42

Może zacznę od tego, że praktycznie nie udzielam się na forum (to mój pierwszy wpis - taki debiut  ;) ) lecz jeśli chodzi o czytanie to akurat od czasu do czasu go przeglądam i po przyglądnięciu się temu tematowi postanowiłem dodać coś od siebie.

 

Otóż sam pomysł pilota z większą ilością baterii i większą liczbą ich użyć na dzień jest wg mnie świetny. Całkowicie to popieram. Jestem jednak tego samego zdania co TwojaZelka. Takie coś powinno być darmowe (aczkolwiek gdyby zdecydowano się na takie rozwiązanie to i tak ostateczna decyzja w tej sprawie należy oczywiście do Playaty). 

 

Azurra - co do argumentów typu "za darmo to można tylko w pysk dostać" - hmmm. Skwituję to tak. Słowa (również te pisane) wiele mówią o człowieku. Jeśli Ty tak to widzisz to naprawdę pozostaje mi współczuć takiego a nie innego podejścia do życia i ludzi.

Cóż nikt nie twierdzi, że wszystko tu musi być za darmo w końcu jak sama pisałaś pracownicy firmy muszą za coś żyć. Myślę jednak, że dosyć już jest opcji płatnych i tak bardzo mocno przechylających szalę zwycięstwa na korzyść płacących. ale skoro uważasz, że wszystko powinno być płatne to może od razu całą grę taką zrobić? Wg mnie Playata jest jednak na tyle mądre, że nie zdecyduje się na taki krok, bo widzi, że dodawanie kolejnych opcji płatnych, które jeszcze bardziej zaburzyłyby balans w grze na korzyść kupujących diamenty to strzał w stopę. Wiadomo, że nieuniknionym jest iż będą oni (gracze płacący za dodatki) mocniejsi skoro wydają pieniądze, ale gdzieś musi być rozsądnie ustanowiona granica inaczej reszta, która gra, ale kupuje tylko sporadycznie lub w ogóle, ale jednak ma swój wpływ na popularność i żywotność gry odejdzie i wtedy gra upadnie czego twórcy z pewnością by nie chcieli.

 

Arczi4 - nazywanie graczy nie kupujących diaxów "pasożytami" tylko po to by zaraz potem dodać "bez urazy" to szczyt bezczelności. Może gdyby ktoś Ciebie wyzwał od "chamów" i "głównych mącicieli spokoju na forum" zrozumiałbyś jak to działa? Bo skoro empatia jest Ci obca to chyba tylko doświadczenie tego, co sam robisz innym poskutkuje w Twym przypadku. Zaiste dziwny z Ciebie człowiek - w wielu tematach gdzie była burza i zaczynały się spory można było odnotować Twoją "działalność" - patrz przykład tematu ostatniej aktualizacji. Nawet moderatorzy mają już ciebie dosyć i chyba tylko ich niebiańskiej cierpliwości zawdzięczasz to, że jeszcze nie "nagrodzili" Cię w odpowiedni sposób. Chwała ich cierpliwości. Nawet nazwa studia któremu szefujesz idealnie odzwierciedla Twój stan psychiczny - (permanentna) furia. Ty chyba nie czujesz się dobrze jeśli nie możesz się na forum z kimś (a zwłaszcza moderatorami) pokłócić i ponarzekać na coś. Żalisz się jaka to ta gra (BBE) jest zła - cyt. "można by na nią nie powiem co kłaść gdyby nie ludzie (może chodzi Ci o możliwość wnerwiania tychże ludzi?  (lol) ) więc ja się zapytam po co w ogóle tak się męczysz i grasz?  (grin)  zrobiłbyś sobie samemu i wszystkim wokół przysługę dając sobie spokój. Nie byłoby to piękne z Twej strony? Choć raz zrobić coś dobrego dla świata i ludzi.  :D

 

To tyle. Dziękuję za uwagę.


  • k83 lubi to

#9 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 06 październik 2016 - 14:54

Haha rozbawiła mnie twoja wypowiedź ale zauważ, że ja podkreślam to jaka jest rzeczywistość i niestety nie da się inaczej tego ująć :D A to, że ty masz z tym problem to już nie moja sprawa, ja nikomu nie zabraniam komentowania czegoś na własny sposób. Jeżeli ktoś ma do mnie coś też nie widzę problemu ale takie gorzkie żale tu mnie tylko rozbrajają bo są płytkie a twa debiutująca wypowiedź zabłyszczała niczym woda w klozecie .. płynie i już jej nie ma :D



#10 SweetLove

SweetLove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 5

Napisano 06 październik 2016 - 16:21

Podkreślasz jaka jest rzeczywistość? Haha. Dobry żart. Nawet mnie rozbawiłeś  :D Ty ją raczej zaklinasz myśląc, że wszystko jest takie, jak Tobie się wydaje. Co do komentowania - ja też nikomu nie zabraniam, ale gdybyś nie wiedział to istnieje chociażby takie coś jak netykieta czy zwykła ludzka grzeczność i wierz mi wszczynanie (jak Ty to robisz) w wielu tematach sporów czy obrażanie innych (o braku zwykłego szacunku do rozmówcy i pisaniu z małej litery - Ty, Twoja, Tobie, Ciebie itd. nawet nie wspomnę bo od tego dzielą Cię chyba lata świetlne drogi) nie należy do tychże. A już numerem roku jest to, że Ciebie bolą czyjeś jak to sam piszesz "gorzkie żale" bo akurat w tym temacie lepszy nie jesteś. Twoje 'popisy' (i to już z usuniętymi niektórymi, najgorszymi wypowiedziami) można podziwiać chociażby w temacie "Aktualizacja 04.10.16 - dyskusja". Ale skoro Ty to uważasz za normę i nie widzisz w tym nic złego (W końcu ta 'furia' do czegoś zobowiązuje prawda? Ciekawe skąd tyle w Tobie tej furii? Może frustracja seksualna? A może kompleks małego wacka? (grin) )  W każdym razie polecałbym ci jakieś ziółka uspokajające ;) ) to raz jeszcze posługując się Twoim stylem odpiszę Ci na koniec następująco. Wolę moją wypowiedź błyszczącą ponoć jak woda w klozecie niż ekskrementy jakie Ty masz w swej głowie i wylewasz gdzie popadnie za pomocą swych wypowiedzi (to tak nawiązując do "klozetowego" wątku który sam rozpocząłeś - pasuje jak ulał ... albo i nie tylko .... ulał (lol) ). Na tym kończę mą "dyskusję" z Twoją osobą, bo primo - zbędnym jest ciągnięcie tego dalej a secundo - nie mam zamiaru zniżać się do poziomu furiackich chłoptasiów jak Ty szukających zaczepki i trollujących w internecie (to o takich jak Ty jest powiedzenie - "wielką gęba w internecie a d*pa w świecie  :D  ) bo tacy wpierw sprowadzą człowieka do swego żałosnego poziomu a potem pokonają doświadczeniem. Pozdrawiam mimo wszystko, życzę miłego dnia i żegnam. 



#11 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 06 październik 2016 - 16:39

Widzisz sam pouczasz kogoś a ukazujesz jaki jesteś żałosny :D Moja ortografia i błędy to wyłącznie indywidualna sprawa niedościgniony polonisto a jak wiesz to nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;) Co do reszty twojej spuścizny literackiej nie będę się odnosił bo jak z niej wynika to raczej właśnie "ty" próbujesz sobie te ego podbić :) A jeśli chodzi o moje studio to jeśli masz problem do mnie to pisz personalnie a nie ubliżaj członkom tego studia posługując się jego nazwą  internetowy kozaczku ^^ Wszczynanie i jak na razie podjudzanie do kłótni to twoja domena za co jak twierdzisz powinny polecieć odpowiednie kary ;)



#12 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 06 październik 2016 - 18:57

Dobrze. Wymieniliście się zdaniami - mogę prosić o zaprzestanie tego dialogu, nie o ten temat w tym poście chodzi (devil)

dziękuję :)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#13 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 06 październik 2016 - 19:09

No właśnie nie dobrze ale jak zwykle najlepiej umyć ręce :D Robicie to forum pod siebie podsyłacie pionków co piszą bzdury albo z innych kont szpanujecie wiedzą i mówię tu o wszystkich nie jednostkach, którzy się tego dopuszczają a tak na prawdę zamiast fałszywie się do siebie odnosić jacy to nie razem "My" powiedzcie jak każdy każdemu zadki obrabia wprost ;)



#14 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 06 październik 2016 - 19:19

W dalszym ciągu nie rozumiem ataków z waszej strony. Spekulacje pisania z innych kont, manipulacja ....
 
Zacznijmy od tego, że to tylko gra. Wasza dyskusja sprowadziła się bardziej w dyskusję między 2 osobami. Więc taką dyskusję, która odbiega już pomału od tematu, możecie kontynuować w prywatnej wiadomości. Wiem, że niektóre osoby mają hobby robienia zamieszania na Forach. Nie mówię tu akurat o was, ale przypomina mi to właśnie takie zachowania.
 
Odnośnie tematu, opcja całkiem fajna oraz uczciwa. Po jednokrotnym doładowaniu Diamentów dożywotnie rozbudowanie możliwości używania Baterii. Bez podtekstów o darmozjadach ani o Pay To Win.
 
Jak wiecie jest to gra darmowa, która oferuje dodatkowe możliwości za Diamenty tak ? Nie było by to również krzywdzące dla osób, które jednak poświęcają swoje pieniądze RL na tą grę, aby każdemu wszystko udostępnić ?  Ja osobiście bardzo rzadko używam Baterii ... jakoś nie przywykłem i nie lamentuję, kiedy nie wykorzystam całej enki.
 
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji , a nie wymianie zdań między 2 osobami.

  • Azurra i k83 lubią to

#15 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 06 październik 2016 - 19:20

Podsyłacie ? Pionków? Widzę kogoś tu ponosi. Masz na to jakiekolwiek dowody ?

Kolejne pomówienia i oczernianie. Wiesz może nie wszyscy myślą jednakowo jak TY ?

Proszę nie zabieraj więcej głosu w tym poście są od tego odpowiednie władze - Wsparcie techniczne i prw na Forum.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#16 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 06 październik 2016 - 20:03

Pomysł super i warty wprowadzenia do gry. Miło by było czasami skrócić sobie staż gry o nawet kilkadziesiąt minutek dziennie. 


  • Azurra lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#17 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 08 październik 2016 - 17:04

Więcej takich ludzi a bd lepiej ... dowodami można sobie zastąpić papier toaletowy  :D

Nie ma sensu się udzielać to fakt ;)



#18 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 09 październik 2016 - 19:48

Taki pilot się przyda, ja go kupię, bo jak autorka stwierdziła, to jest opłacalne. Tak samo myślę.


  • Azurra lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)






Also tagged with one or more of these keywords: baterie, pilot, ilość baterii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych