Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs


  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 21 październik 2017 - 16:17

Mam taki pomysł, aby zrobić coś na zasadzie konkursu, gdzie będzie się głosować/wybierać "najlepiej ubrana gwiazdę".
Tu na forum bo w grze to raczej wy się takimi rzeczami nie zajmujecie.
Zasady banalnie proste:
Aby wziąć udział wystarczy się ładnie ubrać, zrobić screena i wrzucić fotę na forum.
Zgłosić się ( dajmy np. w ciągu 1 tygodnia potem zgłoszenia są już odrzucane po upływie danego terminu).
Głosować można poprzez polubienie danej kreacji/posta (a jak wiadomo na swoje wpisy głosować się nie da bo nie można lubić swojego posta).
Zglosic można tylko jedna kreacje (jedna postać = jedna kreacja).
Czas trwania konkursu Np. tydzień lub miesiąc.
Można tez zrobić półfinał i finał, gdzie z półfinału TOP 3 będzie brało udział w wielkim finale. Czyli dwa głosowania.
Oddać można Np. max 3 głosy, czyli jedna osoba może zagłosować na 3 kreacje w półfinale. W finale wiadomo tylko jeden głos na jedna kreacje.
Nagroda dajmy na to jakiś fajny ciuszek bądź dla zwycięzcy kompletna jedna kolekcja (np. Te które można uzbierać tylko podczas konwentów... jest ich chyba kilka a uzbierać się ich nie da każdemu w konwencie).
Dziękuje za uwagę ;)

Użytkownik Olzia edytował ten post 21 październik 2017 - 16:27

  • sarita i Demonka666 lubią to

#2 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 22 październik 2017 - 09:45

"Te które można uzbierać tylko podczas konwentów"...

 

Olzia.. pomysł całkiem miły.

 

   Jednakże.. tak jak podkreśliłaś podczas konwentów. Moim zdaniem konkursy powinny być dla wszystkich i każdy ma prawo mieć równe szanse. Ładnie ubrane więc będą osoby które diaksują i znają dobrze tą grę...bo 1 miejsce w konwencie kosztuje i to czasem krocie ;)

 

  1) Osoby na niższych levelach, których oczarowała ta gra nawet nie wiedzą jak zdobyć zwycięski występ, taka prawda że nie miały by szans, bo kto wybierze kogoś ubranego w "zwyczajne".

 

  2) Ilość diaksów wydanych będzie masakrycznie nie adekwatna do wygranej.

 

  3) Konkurs przyniesie więcej zysku i rozwoju i zabawy dla Playaty niż dla graczy..

 

Osobiście odpadam bo za ostatni konkurs nie dostałem nic, a z wygranej nie zrobiono żadnego następnego konkursu..

 

 


  • BitchNr1 i Arletta23 lubią to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 22 październik 2017 - 12:19

Analover - dobre podpunkty.

 

Przy okazji, i tak nie wygra kreacja danej gwiazdy, a wygra osoba, która ma więcej znajomych, przekona więcej osób, by na nią głosowali.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 22 październik 2017 - 12:19

  • Analover lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 22 październik 2017 - 15:23

Dokładnie Ewcia...Ale czwartego punktu i Twojej myśli nie dodałem bo by pewnie skasowali ;) hihihi i tak baaaardzo się powstrzymuję często od napisania tego co powinienem napisać...

 

 

 

 



#5 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 październik 2017 - 15:26

Olzia, super inicjatywa, w pełni popieram :) Na pewno sprawi, że część graczy zainteresowanych konkursem przyłoży większą uwagę do ubioru swoich postaci i powstanie kilka zmyślnych kreacji :)

 

Czytamy ze zrozumieniem :) W konkursie może uczestniczyć każdy, nie ma żadnych wymogów dotyczących stroju - Olzia użyła jedynie słów "ładnie się ubrać".

Za to zaproponowała jako nagrodę za zwycięstwo w konkursie kolekcję ciuchów, które można zdobyć za konwenty. Co by pozwoliło najlepiej ubranej gwieździe zdobyć te przedmioty bez zwyciężania konwentów za diaxy :)



#6 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 22 październik 2017 - 15:35

Ja.. ładnie wyglądam :D ,  i tak nie wygram bo postać moją znają we wszystkich krainach..

 

"Cycusie ładne mam dużo dałam żeby równo stały i były kształtne i gołe, zrobiłam sobie dla picu..

I wiem że większość dziewczyn wokół takich niema i prezentują się kiepsko bo ich nie stać.."

 

To moje zdanie o konkursie dla inteligentnych ;)



#7 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 22 październik 2017 - 19:22

To miała być zabawa. Nie chodziło o rozwijanie studia czy Bóg wie jakie wielkie korzyści dla postaci. Tak jak i nagroda byłaby skromna za zwycięstwo, bo dużo od siebie tez nie trzeba dawać przy tego typu konkursach. Czysta zabawa w strojenie. Nic nie wnosi do gry - racja do gry nic ale na forum byłaby zabawa i lekkie poruszenie.
Tak jak Pamelka69 zwrócił uwagę z ta kolekcja to chodziło o nagrodę za zwycięstwo.
Z reszta to tylko sugestia. Na moim pomyśle może ktoś zbuduje coś innego. Zawsze warto sie podzielić pomysłem, bo może ktoś inny wpadnie na jeszcze lepszy pomysł przy pomocy małego natchnienia.

 

Jedynie jeszcze taki pkt bym dodała, odnośnie ubioru, to ze stroje jednoczęściowe nie biorą udziału.


Użytkownik Demonka666 edytował ten post 22 październik 2017 - 21:25


#8 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 22 październik 2017 - 20:12

Olzia.. nie mówię że pomysł jest zły..Każdy pomysł jest dobry na zabawę i rozwój. Jednak pomysłów są dziesiątki a realizacji zero.

 

Swoją ostatnią nagrodę za konkurs przeznaczyłem na następny konkurs dałem dwa kierunki, realizacji zero. Pomysł był na ulubionego pupilka :D - każdy miałby szansę będąc anonimowym nic nie wydając, wystarczyły chęci.

Może problem tkwi w tym że osoby zajmujące się takimi miłymi zabawami grają i rozwijają postacie zamiast coś robić w tym kierunku?? ;) na pl3 tak jest.

 

Konkurs za konkursem iść powinien, a nie ma nic...Nasze pomysły lądują w koszach na śmieci.

 

 



#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 22 październik 2017 - 21:30

na pl3 tak jest.

 

Konkurs za konkursem iść powinien, a nie ma nic...Nasze pomysły lądują w koszach na śmieci.

 

Po raz kolejny napiszę to i zapewniam, że żaden z pomysłów na Forum nie ląduje w koszu jak piszesz. Dlaczego mam wrażenie, że lubisz pisać po to by się "pokazać" ? (pytanie retoryczne) ;)

To od Playaty zależy, który pomysł zostanie wprowadzony. Pamiętajcie proszę, że gra ma więcej użytkowników na świecie niż tylko Polska, a pomysłów jest naprawdę sporo.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#10 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 22 październik 2017 - 21:36

Wszystko jasne w sprawie inicjatyw i pomysłów?

To wracać do klikania i nie pajacować.

 

:D


  • Analover lubi to

#11 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 22 październik 2017 - 21:41

Pani Demonko..Nie jestem tu żeby robić na kimś wrażenie gram po prostu dla siebie i ekipy i zależy mi na rozwoju gry i graczy. Forum jest do wypowiedzi..a wypowiadać się każdy może oby to było logiczne.

 

Masz mylne wrażenie..ale czy nie było tak jak pisałem? :D
Jak konkursu nie było skoro przekazałem wygraną na jego kontyuację, to ja się pytam...GDZIE MOJE 100 diaksów ?! Kupiłbym skarpetki dla studia.. (devil)

 

KLIK KLIK ;)

 

 

Wszystko jasne w sprawie inicjatyw i pomysłów?

To wracać do klikania i nie pajacować.

 

:D


Kto od klikania niech klika, kto od moderacji niech moderuje ;) Taka to klika :D

 

 

Pani Demonko..Nie jestem tu żeby robić na kimś wrażenie gram po prostu dla siebie i ekipy i zależy mi na rozwoju gry i graczy. Forum jest do wypowiedzi..a wypowiadać się każdy może oby to było logiczne.

 

Masz mylne wrażenie..ale czy nie było tak jak pisałem? :D
Jak konkursu nie było skoro przekazałem wygraną na jego kontyuację, to ja się pytam...GDZIE MOJE 100 diaksów ?! Kupiłbym skarpetki dla studia.. (devil)

 

KLIK KLIK ;)


Co do pytań retorycznych..dlaczego wywiad Pana Korwina był po moim skoro tak się nie lubimy. Dla show? No to jest SHOW :D nudy niema


Użytkownik Osqar edytował ten post 22 październik 2017 - 22:20
merging


#12 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 23 październik 2017 - 12:03

Bardzo uprzejmie proszę trzymać się tematyki posta.  (pig) 


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych