Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie

Konkurs


  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 post贸w
  • Serwer:PL2
  • Posta膰:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 21 pa藕dziernik 2017 - 16:17

Mam taki pomys艂, aby zrobi膰 co艣 na zasadzie konkursu, gdzie b臋dzie si臋 g艂osowa膰/wybiera膰 "najlepiej ubrana gwiazd臋".
Tu na forum bo w grze to raczej wy si臋 takimi rzeczami nie zajmujecie.
Zasady banalnie proste:
Aby wzi膮膰 udzia艂 wystarczy si臋 艂adnie ubra膰, zrobi膰 screena i wrzuci膰 fot臋 na forum.
Zg艂osi膰 si臋 ( dajmy np. w ci膮gu 1 tygodnia potem zg艂oszenia s膮 ju偶 odrzucane po up艂ywie danego terminu).
G艂osowa膰 mo偶na poprzez polubienie danej kreacji/posta (a jak wiadomo na swoje wpisy g艂osowa膰 si臋 nie da bo nie mo偶na lubi膰 swojego posta).
Zglosic mo偶na tylko jedna kreacje (jedna posta膰 = jedna kreacja).
Czas trwania konkursu Np. tydzie艅 lub miesi膮c.
Mo偶na tez zrobi膰 p贸艂fina艂 i fina艂, gdzie z p贸艂fina艂u TOP 3 b臋dzie bra艂o udzia艂 w wielkim finale. Czyli dwa g艂osowania.
Odda膰 mo偶na Np. max 3 g艂osy, czyli jedna osoba mo偶e zag艂osowa膰 na 3 kreacje w p贸艂finale. W finale wiadomo tylko jeden g艂os na jedna kreacje.
Nagroda dajmy na to jaki艣 fajny ciuszek b膮d藕 dla zwyci臋zcy kompletna jedna kolekcja (np. Te kt贸re mo偶na uzbiera膰 tylko podczas konwent贸w... jest ich chyba kilka a uzbiera膰 si臋 ich nie da ka偶demu w konwencie).
Dzi臋kuje za uwag臋 ;)

U偶ytkownik Olzia edytowa艂 ten post 21 pa藕dziernik 2017 - 16:27

  • sarita i Demonka666 lubi膮 to

#2 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERF脫W
Reputacja: 135

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 09:45

"Te kt贸re mo偶na uzbiera膰 tylko podczas konwent贸w"...

 

Olzia.. pomys艂 ca艂kiem mi艂y.

 

   Jednak偶e.. tak jak podkre艣li艂a艣 podczas konwent贸w. Moim zdaniem konkursy powinny by膰 dla wszystkich i ka偶dy ma prawo mie膰 r贸wne szanse. 艁adnie ubrane wi臋c b臋d膮 osoby kt贸re diaksuj膮 i znaj膮 dobrze t膮 gr臋...bo 1 miejsce w konwencie kosztuje i to czasem krocie ;)

 

  1) Osoby na ni偶szych levelach, kt贸rych oczarowa艂a ta gra nawet nie wiedz膮 jak zdoby膰 zwyci臋ski wyst臋p, taka prawda 偶e nie mia艂y by szans, bo kto wybierze kogo艣 ubranego w "zwyczajne".

 

  2) Ilo艣膰 diaks贸w wydanych b臋dzie masakrycznie nie adekwatna do wygranej.

 

  3) Konkurs przyniesie wi臋cej zysku i rozwoju i zabawy dla Playaty ni偶 dla graczy..

 

Osobi艣cie odpadam bo za ostatni konkurs nie dosta艂em nic, a z wygranej nie zrobiono 偶adnego nast臋pnego konkursu..

 

 


  • BitchNr1 i Arletta23 lubi膮 to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 post贸w
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Posta膰:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 12:19

Analover - dobre podpunkty.

 

Przy okazji, i tak nie wygra kreacja danej gwiazdy, a wygra osoba, kt贸ra ma wi臋cej znajomych, przekona wi臋cej os贸b, by na ni膮 g艂osowali.


U偶ytkownik BitchNr1 edytowa艂 ten post 22 pa藕dziernik 2017 - 12:19

  • Analover lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERF脫W
Reputacja: 135

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 15:23

Dok艂adnie Ewcia...Ale czwartego punktu i Twojej my艣li nie doda艂em bo by pewnie skasowali ;) hihihi i tak baaaardzo si臋 powstrzymuj臋 cz臋sto od napisania tego co powinienem napisa膰...

 

 

 

 



#5 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 post贸w
  • Serwer:PL1
  • Posta膰:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 15:26

Olzia, super inicjatywa, w pe艂ni popieram :) Na pewno sprawi, 偶e cz臋艣膰 graczy zainteresowanych konkursem przy艂o偶y wi臋ksz膮 uwag臋 do ubioru swoich postaci i powstanie kilka zmy艣lnych kreacji :)

 

Czytamy ze zrozumieniem :) W konkursie mo偶e uczestniczy膰 ka偶dy, nie ma 偶adnych wymog贸w dotycz膮cych stroju - Olzia u偶y艂a jedynie s艂贸w "艂adnie si臋 ubra膰".

Za to zaproponowa艂a jako nagrod臋 za zwyci臋stwo w konkursie kolekcj臋 ciuch贸w, kt贸re mo偶na zdoby膰 za konwenty. Co by pozwoli艂o najlepiej ubranej gwie藕dzie zdoby膰 te przedmioty bez zwyci臋偶ania konwent贸w za diaxy :)



#6 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERF脫W
Reputacja: 135

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 15:35

Ja.. 艂adnie wygl膮dam :D ,  i tak nie wygram bo posta膰 moj膮 znaj膮 we wszystkich krainach..

 

"Cycusie 艂adne mam du偶o da艂am 偶eby r贸wno sta艂y i by艂y kszta艂tne i go艂e, zrobi艂am sobie dla picu..

I wiem 偶e wi臋kszo艣膰 dziewczyn wok贸艂 takich niema i prezentuj膮 si臋 kiepsko bo ich nie sta膰.."

 

To moje zdanie o konkursie dla inteligentnych ;)



#7 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 post贸w
  • Serwer:PL2
  • Posta膰:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 19:22

To mia艂a by膰 zabawa. Nie chodzi艂o o rozwijanie studia czy B贸g wie jakie wielkie korzy艣ci dla postaci. Tak jak i nagroda by艂aby skromna za zwyci臋stwo, bo du偶o od siebie tez nie trzeba dawa膰 przy tego typu konkursach. Czysta zabawa w strojenie. Nic nie wnosi do gry - racja do gry nic ale na forum by艂aby zabawa i lekkie poruszenie.
Tak jak Pamelka69 zwr贸ci艂 uwag臋 z ta kolekcja to chodzi艂o o nagrod臋 za zwyci臋stwo.
Z reszta to tylko sugestia. Na moim pomy艣le mo偶e kto艣 zbuduje co艣 innego. Zawsze warto sie podzieli膰 pomys艂em, bo mo偶e kto艣 inny wpadnie na jeszcze lepszy pomys艂 przy pomocy ma艂ego natchnienia.

 

Jedynie jeszcze taki pkt bym doda艂a, odno艣nie ubioru, to ze stroje jednocz臋艣ciowe nie bior膮 udzia艂u.


U偶ytkownik Demonka666 edytowa艂 ten post 22 pa藕dziernik 2017 - 21:25


#8 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERF脫W
Reputacja: 135

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 20:12

Olzia.. nie m贸wi臋 偶e pomys艂 jest z艂y..Ka偶dy pomys艂 jest dobry na zabaw臋 i rozw贸j. Jednak pomys艂贸w s膮 dziesi膮tki a realizacji zero.

 

Swoj膮 ostatni膮 nagrod臋 za konkurs przeznaczy艂em na nast臋pny konkurs da艂em dwa kierunki, realizacji zero. Pomys艂 by艂 na ulubionego pupilka :D - ka偶dy mia艂by szans臋 b臋d膮c anonimowym nic nie wydaj膮c, wystarczy艂y ch臋ci.

Mo偶e problem tkwi w tym 偶e osoby zajmuj膮ce si臋 takimi mi艂ymi zabawami graj膮 i rozwijaj膮 postacie zamiast co艣 robi膰 w tym kierunku?? ;) na pl3 tak jest.

 

Konkurs za konkursem i艣膰 powinien, a nie ma nic...Nasze pomys艂y l膮duj膮 w koszach na 艣mieci.

 

 



#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 post贸w
  • LocationTr贸jmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 21:30

na pl3 tak jest.

 

Konkurs za konkursem i艣膰 powinien, a nie ma nic...Nasze pomys艂y l膮duj膮 w koszach na 艣mieci.

 

Po raz kolejny napisz臋 to i zapewniam, 偶e 偶aden z pomys艂贸w na Forum nie l膮duje w koszu jak piszesz. Dlaczego mam wra偶enie, 偶e lubisz pisa膰 po to by si臋 "pokaza膰" ? (pytanie retoryczne) ;)

To od Playaty zale偶y, kt贸ry pomys艂 zostanie wprowadzony. Pami臋tajcie prosz臋, 偶e gra ma wi臋cej u偶ytkownik贸w na 艣wiecie ni偶 tylko Polska, a pomys艂贸w jest naprawd臋 sporo.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwi膮zujemy spraw technicznych* zwi膮zanych z gr膮, prosimy by wszelkie b艂臋dy zg艂asza膰 do Supportu
* To takie, o kt贸rych mo偶na na Forum napisa膰 ale na Forum nie da si臋 ich naprawi膰.


#10 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 21:36

Wszystko jasne w sprawie inicjatyw i pomys艂贸w?

To wraca膰 do klikania i nie pajacowa膰.

 

:D


  • Analover lubi to

#11 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 post贸w
  • Serwer:PL3
  • Posta膰:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERF脫W
Reputacja: 135

Napisano 22 pa藕dziernik 2017 - 21:41

Pani Demonko..Nie jestem tu 偶eby robi膰 na kim艣 wra偶enie gram po prostu dla siebie i ekipy i zale偶y mi na rozwoju gry i graczy. Forum jest do wypowiedzi..a wypowiada膰 si臋 ka偶dy mo偶e oby to by艂o logiczne.

 

Masz mylne wra偶enie..ale czy nie by艂o tak jak pisa艂em? :D
Jak konkursu nie by艂o skoro przekaza艂em wygran膮 na jego kontyuacj臋, to ja si臋 pytam...GDZIE MOJE 100 diaks贸w ?! Kupi艂bym skarpetki dla studia.. (devil)

 

KLIK KLIK ;)

 

 

Wszystko jasne w sprawie inicjatyw i pomys艂贸w?

To wraca膰 do klikania i nie pajacowa膰.

 

:D


Kto od klikania niech klika, kto od moderacji niech moderuje ;) Taka to klika :D

 

 

Pani Demonko..Nie jestem tu 偶eby robi膰 na kim艣 wra偶enie gram po prostu dla siebie i ekipy i zale偶y mi na rozwoju gry i graczy. Forum jest do wypowiedzi..a wypowiada膰 si臋 ka偶dy mo偶e oby to by艂o logiczne.

 

Masz mylne wra偶enie..ale czy nie by艂o tak jak pisa艂em? :D
Jak konkursu nie by艂o skoro przekaza艂em wygran膮 na jego kontyuacj臋, to ja si臋 pytam...GDZIE MOJE 100 diaks贸w ?! Kupi艂bym skarpetki dla studia.. (devil)

 

KLIK KLIK ;)


Co do pyta艅 retorycznych..dlaczego wywiad Pana Korwina by艂 po moim skoro tak si臋 nie lubimy. Dla show? No to jest SHOW :D nudy niema


U偶ytkownik Osqar edytowa艂 ten post 22 pa藕dziernik 2017 - 22:20
merging


#12 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 post贸w
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 23 pa藕dziernik 2017 - 12:03

Bardzo uprzejmie prosz臋 trzyma膰 si臋 tematyki posta.  (pig) 


" Nawet do bezprawia ludzie chc膮 sobie zapewni膰 prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych