Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy w Big Bang Awards


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 24 listopad 2015 - 14:32

Proponuję podzielić klasyfikację filmów doprowadzanych do Big Bang Awards.

Po zrobieniu filmu aktor lub aktorka powinna ustalić co za dzieło wyszło spod jej "ręki". Powinna zatem dostać okienko z możliwością zaznaczenia czy jej film urósł do rangi:

A) filmu klasycznego

B) filmu kontrastowego - pokazującego kontrowersje np: małolaty w domu publicznym

C) filmu kontrowersyjnego - sami sobie możemy wymyślić co to za kontrowersje.. :S  ;) np: muslimy w akcji

D) filmu gatunkowego pod którym aktor ukrył wszystkie inne przesłania filmu.

 

Tak więc klasyfikacja Big Bang Awards podzielona zostałaby na 4 gale i można by w każdym z cyklów konkursu mieć film w czterech kategoriach - (jak prawdziwi reżyserzy) ;) . Oczywiście nagrody trzeba by podzielić odpowiednio na 4 kategorie.

 

W temacie głosowania na filmy z poszczególnych kategorii zostawiam pole do popisu innym, czy ma to być tak, że rozlosowywane są karty do głosowania na filmy z poszczególnych kategorii czy bez takiego podziału.



#2 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 26 styczeń 2016 - 17:43

Trochę nie na temat, ale nie znalazłam lepszego tematu, a nie chce zaczynac kolejnego nowego.

 

Otóż co wpływa na częstotliwość wyświetlania się filmu w wynikach głosowania w BIG BANG AWARDS (pytanie do moderatorów gry)?

 

bo czytałam chyba na niemieckim forum, że:

1) data produkcji filmu

2) ilość fanów filmu

3) ilość sławy gracza

4) ilość sławy studia w którym nakręcony został film

 

Czy to jedyne wyznaczniki?



#3 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 26 styczeń 2016 - 18:07

Jak śmiesz pisać, że nie na temat ? :(       To jest moja propozycja zmiany.   Ale widzę po chęciach patrzących na moje propzycje, że gracze w tej grze to często ludzie już u bram hadesu, niezdolni do przyjęcia zmiany z różnych powodów.   To też nie jest portal randkowo towarzyski - to jest gra, w której mamy postać, myślę, że 99, 97 procent użytkowników gry tego nie rozumie.



#4 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 28 styczeń 2016 - 12:45

Chodziło mi, że Ty proponowałaś stworzenie klasyfikacji filmów na gali BIG BANG AWARDS.

 

A mi chodziło, o algorytm, który decyduje o częstotliwości wyświetlania filmu w głosowaniu, bo czytałam chyba na niemieckim forum, że wpływ na to mają:

 

1) data produkcji filmu

2) ilość fanów filmu

3) ilość sławy gracza

4) ilość sławy studia w którym nakręcony został film
5) stosunek filmów 3, 2 i 1 gwiazdkowych.

 

Moje pytanie: Czy faktycznie istnieje taki algorytm, bo i tam był podważany i pisano, że częstotliwość wyświetlania filmu jest losowa.

 

p.s. Ja też dostaje propozycję spotkania w rzeczywistości, piszą: "jesteś śliczna", "podniecasz mnie", itd.

...ale takim amantom piszę: "W rzeczywistości jestem transwestytą i mam HIV" i przestają pisać :)


Użytkownik lateks edytował ten post 28 styczeń 2016 - 12:50

  • XXX lubi to

#5 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 16 luty 2016 - 12:36

Tak jak w konwencie jest wyróżniona osoba, która dała najwięcej występów,

...tak samo można, by wyróżnić Osobę, która ogólnie zebrała najwięcej głosów ze wszystkich filmów i dać jej nagrodę pocieszenia np. 1 diament, 1 pkt umiejętności i 1000 doświadczenia, albo jakiś przedmiot?

 

Plus: motywacja pozostałych graczy do kręcenia dużej ilości filmów.

 

p.s.

Co do częstotliwości pojawiania się filmu w Konkursie - uważam, że powinna być brana pod uwagę:

1) ilość fanów (im więcej - tym częściej się wyświetla) znaczy, że Osoba więcej czasu (lub diamentów :P) włożyła w jego stworzenie (na grę)

2) częstotliwość logowania się gracza do gry - im bardziej aktywny gracz tym większa szansa, że jego film się pojawi w konkursie

3) gracz ze studiem, żeby częściej pojawiały się filmy graczy ze studiem niż bez, bo obecnie na 2 świecie wygrywa film nakręcony bez studia (dzicy kowboje po dobranocce Sunia01) - czyli najczęściej był wyświetlany :(

4) żeby można było wybrać ilość Swoich filmów, które będą brały udział w konkursie (np.1 lub 2) - zagadnienie było poruszane w innym temacie



#6 milion

milion

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 luty 2016 - 12:18

Przywrócenie nazwy studia i twórcy :)

...bo większość okładek i tak jest kiepska, a tak przynajmniej moge głosować na ludzi, których lubię, a nie na przypadkowych czy tych którzy mnie nękają :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych