Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe zmiany.?


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Arturowa

Arturowa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 14 grudzień 2015 - 23:43

Cześć.

 

Zaproponowałabym moderatorom kilka zmian.

 

1. Każdy z nas tworzy film codziennie,albo nawet i dwa razy dziennie, aczkolwiek sądzę, aby do głosowania był dawany tylko jeden film. Powiedzmy przykładowo gracz x mam 5 filmów i 3 z nich są w top 100,a gracz y ma nie wiem mniej czy więcej filmów i żaden nie jest w topce.. Dla mnie jest to lekko nie sprawiedliwe. Każdy gracz powinien mieć tylko jeden film na który inni będą mogli głosować. 

 

 

2. Walki np. u nas często są ustawiane na 12, dość często zdarza się tak,że atakują nas o tej samej godzinie. Z ataku wygraliśmy trofeum, a obronę mieliśmy przegraną. Dlaczego zabierane jest nam trofeum skoro teoretycznie walki odbywane są w tym samym czasie.? Coś jest nie halo. 

 

Co o tym myślicie.? Jakie jest Wasze zdanie.? Może macie sami jakieś spostrzeżenia.?

Gracze, moderatorzy czekam na Wasze opinie.

 

Pozdrawiam Arturowa.



#2 Neferure

Neferure

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 29

Napisano 15 grudzień 2015 - 08:11

Sprawa głosowania na filmy była poruszana w innym temacie i zauważamy "braki" w tym temacie. Większość jest zgodna, że należy zmienić albo sposób głosowania, albo sposób wybierania filmów do głosowania (którego (wybierania oczywiście) tak na prawdę nie ma).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych