Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z grą


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nivek1

nivek1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 grudzień 2015 - 08:49

Jak w temacie od kilku dni mam poważne problemy z zakończeniem jakiegokolwiek zadania umiejętnościowego powyżej średniego o trudnych pojedynkach nie wspomnę,

stąd pytanie czy tylko u mnie tak jest czy może ktoś z tu zebranych spotkał się z podobnymi problemami.

Nie wiem czy mam się kontaktować z supportem w tej sprawie mam tak samo na pl1 jak i pl2



#2 Aniołek

Aniołek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 grudzień 2015 - 16:45

Sądzę, że jest to kwestia przypadku. Stwierdzam to na podstawie imprezy. Na imprezie też są misje umiejętnościowe i jak raz Ci nie wyjdzie i za jakiś czas spróbujesz ponownie (nic nie zmieniając w postaci), to Ci wejdzie. To losowo zalicza (lub nie) zadania umiejętnościowe. Musisz poczekać aż zła passa minie ;)



#3 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 25 grudzień 2015 - 17:16

Siemano ;)

 

Mylisz się ;) tu nie chodzi o złą passę :D tylko jeśli masz zadania umiejętnościowe to przed rozpoczęciem misji zwróć uwagę jaka umiejka jest do niego potrzebna i ją po prostu zwiększ poprzez przebranie się to z reguły daje większe szanse na zaliczenie zadania :D Co do imprez to w pierwszej strefie przy niskim poziomie często misje kończą się niepowodzeniem dopiero po podbiciu lvl-u po jakimś czasie zadania są dużo łatwiejsze do ogarnięcia ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych