Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskryminacja facetów w grze

dyskryminacja męska postać

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzegorz8

Grzegorz8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • LocationZielona Góra
  • Serwer:PL1
  • Postać:Grzegorz8
  • Studio:Wild and wet pussies
Reputacja: 4

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:26

Odkąd kobiety mogą odkrywać piersi w grze faceci mają role drugoplanową podczas głosowań na najlepszy film,bo wiadomo że każdy zagłosuje na cycki.Stanowczo protestuje i zapytuje kiedy faceci będą mogli się reklamować swoim sprzętem na okładkach?
  • didi i MatkaBoska lubią to

#2 Neferure

Neferure

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 29

Napisano 09 styczeń 2016 - 11:50

Odkąd kobiety mogą odkrywać piersi w grze faceci mają role drugoplanową podczas głosowań na najlepszy film,bo wiadomo że każdy zagłosuje na cycki.Stanowczo protestuje i zapytuje kiedy faceci będą mogli się reklamować swoim sprzętem na okładkach?

Zdecydowanie się nie zgadzam. Podczas głosowania unikam jak mogę głosowania na odsłonięte piersi. Nie jestem zwolenniczką wprowadzonej zmiany, a jeśli chodzi o głosowanie na "sprzęt" Panów to wolę wybierać między okładką bez ukazanego sprzętu.



#3 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 10 styczeń 2016 - 14:19

Ja jestem za odsłoniętym sprzętem- równouprawnienie działa w dwie strony- uszanujmy to. Popieram Grzegorza w tym co mówi. 


  • XXX lubi to

#4 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 11 styczeń 2016 - 08:58

Ja jestem za odsłoniętym sprzętem- równouprawnienie działa w dwie strony- uszanujmy to. Popieram Grzegorza w tym co mówi. 

Tylko obawiam się, że każde będą wyglądać tak samo. Ale równouprawnienie musi być.



#5 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 11 styczeń 2016 - 19:22

Hmm co racja to racja ale co da pokazywanie sprzętu jeśli i tak cała męska cześć ma klejnoty rodem Kena po ściągnięciu portek ? (grin)


Użytkownik Arczi4 edytował ten post 11 styczeń 2016 - 19:22

  • JasnyAJP i Anaxiel lubią to

#6 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:15

Hmm co racja to racja ale co da pokazywanie sprzętu jeśli i tak cała męska cześć ma klejnoty rodem Kena po ściągnięciu portek ? (grin)

 

Postacie kobiece też mają po ściągnięciu takie same piersi- wielkość zależy od ubranego stanika. więc .... z wielkością sprzętu też jest chyba podobnie :P



#7 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:39

Haha może i by było o ile by coś tam było (grin)  Masło maślane ale taka prawda :D



#8 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:12

Wyniki głosowań BIG BANG AWARDS pokazują, że wygrywają filmy ubrane, te z gołymi piersiami nie przechodzą daleko.



#9 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 02 luty 2016 - 00:10

Z góry przepraszam, że trochę zmienię przebieg tej rozmowy, ale jak zobaczyłam ten temat to nie mogłam się pochamować.

 

Jeden z Panów w Naszym studio stwierdził, że Panowie nie mogą mieć ogolonej głowy w tej grze :(

...nie ma takiej fryzury dostępnej.

Temat o tyle ciekawy, że wśród kobiet jest taka fryzura :)

 

Moje pytanie zatem do grafików albo stylistów gry Czy to celowy zabieg (prowokacja) czy pomyłka? :P

...bo na ulicach w polsce, a sporo swojego czasu jeżdziłam nie widziałam ani jednej ogolonej dziewczyny, a Facetów prawie codziennie widuje w takich "fryzurach" i nie ukrywam, że podniecają mnie  trochę, a przecież o to w tej grze chodzi, żeby wyglądem pobudzać Kobietę :)

...a jak patrzę na tych okładkach co drugi z długimi włosami to już nie wiem czy to facet czy kobieta, więc wybieram okładki z ich środkówą częścią :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych