Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dopieszczenia

modyfikacjezmiany

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:50

Dopieszczenia, czyli wszystko co w sumie działa, ale mogło by działać lepiej. Większość bardzo drobnych, specjalnie nie przeszkadzających.

 

"Wiadomości"

1. wyświetlanie wiadomości w formie czatu. Nie muszą się automatycznie odświeżać, bo to pewnie bardziej skomplikowane programistycznie, ale żeby można było przeskrolowac całą rozmowę, bez potrzeby skakania między oknami "wysłane" i "odebrane".

 

"sukcesy"

1. Nowe filtrowanie to jakaś totalna porażka. Wcześniej wystarczyło kliknąć raz w kwadracik "pokaż odblokowane" i to na cały okres zalogowania, a teraz trzeba trzy kliknięcia i to za każdym razem po wejściu w zakładkę. 

 

"Misje i imprezy"

1. Fajnie by było móc przechodzić między miastami tak jak między misjami, klikając strzałkę, bez potrzeby wracania do mapy.

2. Możliwość obsługi misji klawiaturą - strzałki na klawi przeskok miedzy misjami, spacja akceptacja itd.

3. Lepsze oznaczenie konwentu, niż tylko migająca mapa. Jakaś kontrolka, wykrzyknik czy coś. Jakby nie patrzeć, konwent jedna "przypina" użytkownika do gry na tę godzinę, a obstawiam, że im dłużej się tu jest, tym producenci mają większy zysk z reklam, czy coś. (mogę się mylić), a dla graczy to exp za prawie darmo, wiec korzyści obustronne. 

4. Oznaczenie brania udziału w imprezie jak wyżej. 

 

"sex shop"

1. Oznaczenia na pralce i warsztacie, gdy już się wykorzystało darmowe uszlachetnienie na dany dzień. Albo żeby chociaż można było kliknąć i sprawdzić czy już się użyło, bez przeciągania przedmiotu. (przy pracy na laptopie bez myszki było by to ułatwieniem, żeby bez potrzeby nie ciągnąć czegoś przez cały ekran)

4. Po kliknięciu w przedmiot znajdujący się w schowku i na postaci wyświetlanie okna z ikonką kasy, pralki, Misty i maszyny do szycia.

 

"pojedynek"

1. Miło by było, jakby po kliknięciu "nowi przeciwnicy", rzeczywiście byli nowi, a nie trzech się zmienia, a reszta zamienia miejscami.  (obserwacja z dzisiaj)

2. Można by delikatnie poprawić samą walkę. Jakoś żeby się to szybciej odbywało. Tak aktualne tempo x2 było by ok. Szczególnie, że poza ubytkiem statystyk nic się tam ciekawego nie dzieje, postacie nic nie robią poza zmienianiem swojej pozycji na ekranie. 

3. Algorytm walki czasem szwankuje, dla mnie to jest skrajnie nie logiczne, gdy przeciwnik ma 12% szansy na uchylenie się od ataku a ja koło 30% i kończy się to tym, że on się uchyla co drugi mój cios, a ja raz w całej walce. 

 

"wspomagacze"

1. (nie jestem pewna) Kontrolka, gdy wspomagaczowi kończy się ważność "jutro", bo teraz chyba się wyświetla okno, dopiero jak się skończy, a nie jak się kończy.

 

"film"

1. lepsze oznaczenie, że aktualnie się coś kręci. Jakiś wykrzyknik, czy coś, a najlepiej, żeby się to wyświetlało w nazwie otwartej karty, tak jak czas pozostały do końca misji. To też jest element przykuwający gracza do gry, bo tak to się zapomni i tyle z tego kręcenia. 

2. O tytułach, tłach itp nie będę się powtarzać.

 

"Studio"

1. Poprawienie wyświetlania notatek. Aktualne okno jest zbyt małe i strasznie ciężko się czyta tekst w tak krótkich linijkach.

2. Z opisem jw.

3. Dodanie możliwości otwarcia czatu studia w nowym oknie przeglądarki. Czasem dużo osób coś napisze na raz, nie widać tego, a przy próbie przewijania na góry każda nowa wiadomość ściąga czat na dół i trzeba się bawić, żeby doczytać. 

 

"Ranking"

1. Przy wyświetlaniu statystyk dodanie opcji "suma statystyk" z ogólnym dodaniem wszystkich czterech umiejętności. 

2. Dopisanie ile sławy można zyskać przy ataku. 

3. Przy BBA nie podoba misie sposób wyszukiwania filmów danego gracza, ale nie do końca wiem jak to poprawić. Może, żeby po wpisaniu nazwy wyskakiwały wszystkie filmy danego gracza biorące aktualnie udział, a nie tylko jeden i potem takie enterowanie i skakanie. 

4. Przy studiach też mogły by się wyświetlać średnie statystyki graczy po najechaniu myszką.

 

"Ustawienia"

1.Dźwięk. Byłabym bardzo wdzięczna, jakby odgłosy walki wyłączyć z powiadomień i dać im oddzielna możliwość wyciszenia, Denerwująco się gra bez żadnych dźwięków typu skończona misja, a z drugiej strony współlokatorzy już dziwnie na mnie patrzą, słysząc bez przerwy te jęki. 

 

Ogólne:

1. Oczywiście przychylam się do próśb o więcej opcji stroi i rozbudowanie filmowania.

 

EDIT:/ Jeszcze mi się przypomniało: możliwość zamykania okien tak jak zdjęć na fejsie, przez kliknięcie w tło, a nie na krzyżyk. 

 

Chyba tyle. Jak widać same pierdółki. 

 

Pozdrawiam współgrających i modów, miłego sobotniego wieczoru :)  (grin)


Użytkownik diq1 edytował ten post 16 styczeń 2016 - 19:54

  • Loolunia, MatkaBoska i Arczi4 lubią to

#2 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:58

O te wiadomości będę walczyła własnym ciałem :D Już raz mówiłam, prosiłam, nie tylko ja z reszta :) Reszta, rewelacja, popieram.


Zmieniają się gracze, nie gra.


#3 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 18 styczeń 2016 - 00:10

Jestem jak najbardziej za, dużo lepiej by sie grało dzięki tym poprawkom  :O






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych