Skocz do zawartości


Zdjęcie

BANK


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 19 styczeń 2016 - 14:56

Witam,

 

proponuje założyć zakładkę zamiast diamenty BANK i tam można kupować diamenty.

 

Dodatkowo w Banku można by:

 

- Kupować Walute wiltrualną za prawdziwą gotówkę, bo czasem Gracz potrzebuje pieniędzy, a nie tylko diamentów.

 

- Lokować nadwyżkę Waluty wiltrualnej na jakiś procent, bo jeśli gracz wszystko kupuje, a i tak ma nadwyżkę to nie ma co robić z pieniędzmi :)

 

- Można też zrobić jak w niektórych grach, że jak gracz ma za dużo diamentów odsprzedaje innym graczom za jakieś kwoty wiltrualnej gotówki.

...ale taka opcja czesto prowadzi do tego że Gracze nie kupują przez grę tylko od innych graczy :(

 

Funkcja Banku funkcjonuje w wielu podobnych grach!

...lokat że np 1% na dzień się dostaje.

...można by też lokować diamenty na procent :)

 

Pozdrawiam



#2 Damianero320

Damianero320

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Damianero320
Reputacja: 0

Napisano 20 styczeń 2016 - 09:19

Całkiem dobry pomysł  ;)

Jest start nowego serwera, zakładam studio kupuje kaske i diamenty i rozwijam studio do 100%( 1 DZIEŃ ) bo mnie na to stać.

Gra nie będzie miała żadnego sensu. Będę miał staty po 5k na 100 lvl bo kupie kase. Jestem na NIE ! 


Użytkownik Damianero320 edytował ten post 20 styczeń 2016 - 09:20


#3 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 20 styczeń 2016 - 13:51

Co do lokat, to chociaż to fajny pomysł, nie sądzę, aby był realny. ;)

 

Handel diamentami - TAK, jak najbardziej.  To jest w każdej grze MMO i jest popierane przez wydawców gier.

 

To polega na tym, że w każdej grze są tacy, co mają dużo realnej kasy oraz tacy, co umieją znakomicie grać i zdobywać kasę wirtualną... i nie są to te same osoby. ;)

Kiedy jest możliwa wymiana w grze, obie te grupy Graczy są zadowolone.

Ten co nie bardzo umie grać, za diamenty/rubiny/gemy kupuje złoto, które jest potrzebne w grze, a ten co umie nie wydaje realnej kasy tylko za walutę gry kupuje walutę "premium"... ;)

 

Być może w tak prostej grze jak BBE, nie przynosiło by zysku grze jak w MMO... to by trzeba znać dane, które posiada wydawca gry. ;)



#4 lateks

lateks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Reputacja: 3

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:54

Member teraz kupujesz diamenty robisz misję w sekundę, dokupujesz energię za diamenty i w ciągu kilku dni też masz rozbudowane studio na 100%.

...jeszcze bierzesz najdłuższe filmy i też kończysz je za diamenty. w kilka sekund (dokupująć energię na filmy)

 

Najważniejsza jest cena diamentów i jak by była możliwość pieniędzy.

...bo np. jak 1 000 000 banknotów kosztowało by 9,99zł to pewnie sporo Graczy, by zainwestowało.

...natomiast jak np. 100 000 banknotów za 19,99zł to wydaje mi się, że nie wielu by się skusiło, ale napewno znaleźli, by się tacy, którzy by skorzystali raz lub kilka razy. (zapewniając zysk producentowi gry)

 

Sama mam Znajomego na pierwszym świecie, który mnie wkręcił w tą grę. Zarabia w realnym świecie około 8000zł/miesiąc i grając 45min dziennie (3 x 15min), bo tylko 3 filmy można dziennie nagrać, Wszystko kończy za diamenty. Ma chyba najwyższy poziom i rozbudowane studio na maksa.

 

Jak to ktoś napisał w tej grze musisz mieć czas albo pieniądze, by ten czas kupić za diamenty.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych