Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 19 październik 2014 - 10:58

Mam pomysł... A raczej postulat, aby utworzyć dział "Archiwum" i tam przenieść tematy zamknięte. Przez natłok spamu forum jest baardzo mało czytelne. Weszłam tydzień po otworzeniu "granic" gry i już mam trudności w połapaniu się na forum... Tak samo, aby od razu przenosić tematy w odpowiednie działy oraz upominać graczy. Wiem, że forum młode, ale działu archiwum nie widzę, a widzę, że pewne tematy są już pozamykane...



#2 WoooCash

WoooCash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • LocationUden, Netherlands
Reputacja: 8

Napisano 19 październik 2014 - 11:09

Poczekajmy aż moderatory się rozgrzeją, bo jak na razie trzeba się upominać o zamykanie, upominanie speamerów itp. Myślę, że jeszcze tydzień i będzie wszystko śmigało... Jak na razie pomagajmy im jak możemy i tępmy głupotę...



#3 *Kamil*

*Kamil*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 80

Napisano 19 październik 2014 - 12:38

Archiwum nie będzie, ponieważ działa opcja "szukaj" więc można sobie znaleźć temat, również wartościowe tematy po prostu będą podpinane i widoczne na pierwszej stronie.



#4 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 19 październik 2014 - 12:45

wszystko fajnie, że działa opcja szukaj, ale to waszym celem jest ściąganie użytkowników jedynie po to, aby szukać? Weszłam, bo lubię posiedzieć na forum, ale np temat w "Faq i inne" pt.

"the intymacy - druzyna narzeka wymyśla a szczególnie pauula wymysla jakies glupoty po prostu jakies debilskie dziecko !"

 

Jaki on wartościowy? Ile osób będzie go szukało? Jak on się ma do faq? Forum jest nieczytelne. Jeden wielki bajzel... Podpinanie jest inną kwestią i wcale nie mam na myśli wywalania do archiwum tematów zamkniętych ale cennych, jak np typowe faq. Mówię o tematach-śmieciach...


  • deskorolka lubi to

#5 Tock

Tock

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 14

Napisano 19 październik 2014 - 13:22

Witam. Według mnie chodzi tu bardziej o temat KOSZ w którym nie naliczane będą posty śmieciowe - spam. Ograniczy to zapał nabijaczy do zaśmiecania forum.
  • Riobson lubi to

#6 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 19 październik 2014 - 13:38

@UP - Dział " Za Sceną " jest to dział właśnie do tematów jak je nazwałeś " Kosz ", Nie nabija się tam licznik Postów :)


  • NO_FAME lubi to

Dołączona grafika


#7 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 20 październik 2014 - 04:37

Witam. Według mnie chodzi tu bardziej o temat KOSZ w którym nie naliczane będą posty śmieciowe - spam. Ograniczy to zapał nabijaczy do zaśmiecania forum.

 Jest dział, w którym nie nalicza postów. To inaczej offtop. Nie o to mi chodziło, ale to zupełnie coś innego jak kosz. Chodzi mi o nic więcej jak o usuwanie zbędnych tematów, aby nie było na forum, na zwykłych działach śmietnika. Teraz jak wchodzi się w faq znajduje się tam masa innych pierdół zbędna i niezwiązana z tematem zadawania pytań..



#8 Tock

Tock

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 14

Napisano 20 październik 2014 - 07:35

@up Dlatego trzeba je przenieść do KOSZA , żeby się ludzie nauczyli że zbędne tematy oraz posty nic im nie dają.


  • Riobson lubi to

#9 Kondzik

Kondzik

    Senior Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 20 październik 2014 - 08:48

Temat zamykam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych