Skocz do zawartości


Zdjęcie

"zakończ za 20 diamentów", itp.

#diamenty

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sixth

sixth

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:sixth
  • Studio:Wyuzdane Piekiełko
Reputacja: 1

Napisano 17 luty 2016 - 21:50

Hej, nie wiem za bardzo jaki dać tytuł, ale chodzi mniej więcej o to, że np. kiedy chcemy ściągnąć nowy towar (po raz drugi i więcej dziennie) płaci się 10 diamentów albo kiedy chcemy kogoś zaatakować, a nie mamy naładowanej odwagi - 20 itd i tu z mojej strony prośba o to, że jak już klikniemy to "nowy towar" albo "zaatakuj" o okienko "czy na pewno chcesz wydać x diamentów, żeby coś tam". Już nie raz zdarzyło się, że się coś zacięło i przez przypadek kliknęłam tą opcję z diamentami, a wcale nie chciałam i tylko straciłam diamenty. 

Mam nadzieję, że wszystko zrozumiale napisałam.  :P



#2 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 18 luty 2016 - 02:06

i może jeszcze opcję "czy na pewno chcesz rozpocząć misję na ktorą wydasz 3 energii?" A kupując punkty doświadczenia "czy na pewno chcesz wydać 35 000 banknotow na rozwinięcie siły o 1 punkt"- żeby nie było sytuacji że zabraknie Ci banknotów na dokupienie energii.

Widzisz- przy klikaniu się myśli. Kiedyś po pijanemu kupiłem pakiet diaxów za 400 zeta... nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło.


  • Lucy lubi to

#3 xSeksiak

xSeksiak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:xSeksiak
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 10

Napisano 18 luty 2016 - 18:29

Moim zdaniem przydałoby się takie coś. Kilka razy przez przypadek kliknęłam "Zakończ natychmiast" w trakcie misji, a najgorzej, kiedy misja się już kończy, wtedy zmarnujesz 10 czy 20 diamentów...


  • sixth lubi to

#4 jasiajasia

jasiajasia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 0

Napisano 28 luty 2016 - 13:49

Bardzo dobra propozycja, zdarzało mi się z rozpędu niepotrzebnie wydać diamenty, takie zapytanie ułatwiłoby grę. No i nie chodzi tu o banknoty tylko diamenty.



#5 Heidi

Heidi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL2
  • Postać:Heidi
  • Studio:RAJ
Reputacja: 3

Napisano 03 marzec 2016 - 11:32

Ana2 nie każdy jest zadowolony z wydania niepotrzebnych diamentów, bo nie dla każdego to jest takie hop siup. A skoro wydałeś 400 zł na diamenty i lata ci to koło czterech liter, to gratuluje sukcesu życiowego.

Ja jestem za, straciłam masę tych diaxow na starcie przy zacince aplikacji czy coś. No przyda sie i tyle.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych