Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seduction Studios


  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 10:54

Dla wielu osób wybór studia jest sprawą kluczową, każdy kieruje się innymi kryteriami decydując się na miejsce, w którym spędzi swój czas.

 

Ten post ma na celu przybliżenie obserwującym forum osobom tego, kim jesteśmy, czym jest Seduction Studios (serwer pl1) oraz co wyróżnia nas na tle innych zespołów :)

 

Najlepiej niech się wypowiedzą osoby, które studio znają.

 

Oceniamy:

-atmosferę w zespole

-warunki rozwoju

-wsparcie

-szefostwo

-sposób prowadzenia studia

-ogólny klimat

 

Oczywiście, znając życie, nie obędzie się zapewne bez uszczypliwości, zgryźliwych uwag oraz hejtu, ale nie będziemy się wdawać w słowne utarczki - chcemy po prostu żeby wpisy i komentarze, zwłaszcza od osób, które znają nas, pozwoliły innym poznać nas lepiej ;)

 

Zapraszam do komentowania :)

 

PS hejterzy out :P Konstruktywna krytyka - tak; hejt - nie ;)


Użytkownik SweetAngel1 edytował ten post 19 luty 2016 - 11:11


#2 Tamlin

Tamlin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Tamlin
Reputacja: 4

Napisano 19 luty 2016 - 11:08

Ja nawet nie mam pojęcia kim jesteście.
Może dla Ciebie to było oczywiste, ale nawet nie wiemy wszyscy na jakim serwerze xD
Nie wszyscy są "Wszechwiedzący" :)

Edit.
Teraz od razu lepiej jak edytowalas. :)

Użytkownik Tamlin edytował ten post 19 luty 2016 - 11:14


#3 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 11:38

Zapoznaj się proszę z prezentacją Studio i zgłoś do edycji post 

 

http://forum.pl.bigb...?hl=prezentacja

Wiem, jak wyglada prezentacja studia - ale to nie ma być standardowa przezentacja ani tekst rekrutacyjny, a raczej temat do wymiany opinii na temat studia.

 

Uprzejmie proszę o nieutrudnianie użytkownikom dzielenia się komentarzami - szanuj swobodę wypowiedzi. ;)



#4 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 19 luty 2016 - 18:51

Prawie nie ma nic do zarzucenie tyle co wiem - szef większość sam sponsoruje ale pozostaje to ALE " zbyt opieszałe decyzje". :S



#5 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 19:01

Prawie nie ma nic do zarzucenie tyle co wiem - szef większość sam sponsoruje ale pozostaje to ALE " zbyt opieszałe decyzje". :S

Szef - wbrew powszechnie krążącym opniom - też człowiek, nie jest nieomylny ani perfekcyjny ;)



#6 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 19 luty 2016 - 19:57

Temat przenoszę do odpowiedniego działu ( Off topic ) ze względu na to, że temat służy do dyskusji a nie prezentacji Studia, jednocześnie nie ma na celu werbowania nowych graczy.

Dołączona grafika


#7 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 20:34

Temat przenoszę do odpowiedniego działu ( Off topic ) ze względu na to, że temat służy do dyskusji a nie prezentacji Studia, jednocześnie nie ma na celu werbowania nowych graczy.

Słusznie - dziękuję za uwagę. 



#8 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 luty 2016 - 22:29

Pozwolę sobie zacytować opis jednego ze studiów na serwerze :) Bardzo to ciekawe i mysle, że pasuje do tematu :) I podobno ważna była opinia kogoś z Seduction... A osoba, założyciel/ka studia była osoba z tegoż oto przybytku :)

 

"Cała prawda o Seduction Studios SweetAngel1 vel Słodkiego Aniołka vel Ciepłego tylko tutaj.
 
SweetAngel1 to facet z kobieca psychika.
 
SweetAngel1 tytułuje się Szefem (koniecznie z dużej litery), gracz zwraca się do niego per Szef (pamiętać!)
 
SweetAngel1 sam tworzy swoje studio, a jego członkowie to tylko pijawy czerpiace korzyści z dobrodziejstw jakie im dał
 
SweetAngel1 wypruwa sobie żyły i zarywa nocki, by jego studio rosło w siłę
 
SweetAngel1 nie szanuje swoich przeciwników, bluzga im na PW i wrzuca je do ogólnej wiadomości w studiu
 
SweetAngel1 zawsze promuje młode dupeczki
 
SweetAngel1 obiecuje sponsorować konkursy z kuponami dla najlepszych graczy ale to ON jest najlepszy więc nagrody nikt nie dostanie
 
SweetAngel1 pisze poradniki do gry choć sam nie umie grać :D
 
SweetAngel1 ma wielkie marzenie bycia w topce, ale nigdy się tam nie znajdzie
 
SweetAngel1 jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że popełnił wielki bład
 
Powyzszy tekst nie miał w założeniu obrażania kogokolwiek"
 
 
Jak mówiłam, ja tylko cytuję bo znalazłam :) Ale to raczej pasuje do tematu :) 

  • Arczi4 lubi to

Zmieniają się gracze, nie gra.


#9 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 22:38

 

Pozwolę sobie zacytować opis jednego ze studiów na serwerze :) Bardzo to ciekawe i mysle, że pasuje do tematu :) I podobno ważna była opinia kogoś z Seduction... A osoba, założyciel/ka studia była osoba z tegoż oto przybytku :)

 

"Cała prawda o Seduction Studios SweetAngel1 vel Słodkiego Aniołka vel Ciepłego tylko tutaj.
 
SweetAngel1 to facet z kobieca psychika.
 
SweetAngel1 tytułuje się Szefem (koniecznie z dużej litery), gracz zwraca się do niego per Szef (pamiętać!)
 
SweetAngel1 sam tworzy swoje studio, a jego członkowie to tylko pijawy czerpiace korzyści z dobrodziejstw jakie im dał
 
SweetAngel1 wypruwa sobie żyły i zarywa nocki, by jego studio rosło w siłę
 
SweetAngel1 nie szanuje swoich przeciwników, bluzga im na PW i wrzuca je do ogólnej wiadomości w studiu
 
SweetAngel1 zawsze promuje młode dupeczki
 
SweetAngel1 obiecuje sponsorować konkursy z kuponami dla najlepszych graczy ale to ON jest najlepszy więc nagrody nikt nie dostanie
 
SweetAngel1 pisze poradniki do gry choć sam nie umie grać :D
 
SweetAngel1 ma wielkie marzenie bycia w topce, ale nigdy się tam nie znajdzie
 
SweetAngel1 jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że popełnił wielki bład
 
Powyzszy tekst nie miał w założeniu obrażania kogokolwiek"
 
 
Jak mówiłam, ja tylko cytuję bo znalazłam :) Ale to raczej pasuje do tematu :)

 

Cóż - hejtu sie nie da uniknąć, ale ja się z tych wypocin śmieję :D Domyślam się że to jakaś zgorzkniała duszyczka, wyrzucona ze studia postanowiła obsmarować mnie na forum - oczywiścia anonimowo, jak na tchórza przystało

 

Śmieszne i jakże typowo ludzkie ;)



#10 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 luty 2016 - 22:53

No muszę Cię rozczarować... Podobna opinie ja osobiście słyszałam od 3 osób... A wymiana zdań miedzy nami jakiś czas temu, daje mi do myślenia, czy tak nie jest ;) 


Zmieniają się gracze, nie gra.


#11 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 22:56

No muszę Cię rozczarować... Podobna opinie ja osobiście słyszałam od 3 osób... A wymiana zdań miedzy nami jakiś czas temu, daje mi do myślenia, czy tak nie jest ;)

Ciekawe, że studia wyżej w rankingu dowartościowują się w ten sposób, karmiąc się obraźliwymi i obelżywymi pomówieniami i wypocinami hejterów ;) 



#12 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 luty 2016 - 23:16

Eeee, nie :) To nie jest dowartościowywanie się ;) wygłaszam opinię :) Postanowiłam się wypowiedzieć, bo tak mam i już.. Zauważyłam, akcja- reakcja. Nadal czekam na opinię kogoś, kto jest u Ciebie w studio, bo chyba taki był docelowy plan? Póki co nie widzę chętnych, to też o czymś świadczy. Nie wydaje mi się, że gdybym założyła podobny temat, zostałby on bez echa :)


Zmieniają się gracze, nie gra.


#13 babel

babel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Babel
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 3

Napisano 19 luty 2016 - 23:17

Są osoby, które wyleciały ze studia z hukiem a potem błagały wręcz aby wrócić. Nie trzeba z resztą bardzo cofać się w czasie, aby znaleźć takie duszyczki. Są też takie, z którymi dochodziło do ostrzejszej wymiany zdań. Czy jednak jest lepiej w innych studiach? A co z tymi studiami, które rozpadły się, albo już nie są tak mocne jak kiedyś? Gdzie było krótko za pysk i do gleby. Na pewno tutaj tak nie jest. Czarne owce... przechodzą do historii. Przez to właśnie mimo wkładu pracy może nie studio nie jest jeszcze wysoko w rankingu, ale przynajmniej gra się dla przyjemności, a nie bo muszę, bo mnie wywalą, itp. Ilu graczy z topki ma dość, wykrusza się, przechodzi na drugi serwer, czy po prostu rezygnuje z powodu wypalenia i presji?

Na marginesie, może nie jest aż tak długo w studiu, ale jakoś nie zauważyłem, aby szef kazał zwracać się komuś per Szef albo coś w ten deseń.

Za do pojawiają się co jakiś czas jakieś siksy, które na piękne oczy chcą producenta jak nie dostają czego chcą to skaczą gdzie indziej.



#14 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 19 luty 2016 - 23:21

Eeee, nie :) To nie jest dowartościowywanie się ;) wygłaszam opinię :) Postanowiłam się wypowiedzieć, bo tak mam i już.. Zauważyłam, akcja- reakcja. Nadal czekam na opinię kogoś, kto jest u Ciebie w studio, bo chyba taki był docelowy plan? Póki co nie widzę chętnych, to też o czymś świadczy. Nie wydaje mi się, że gdybym założyła podobny temat, zostałby on bez echa :)

Cytowanie czyichś ociekających jadem i żółcią plwocin nazywasz wyrażaniem swojej opinii ;)? Bardzo ciekawe  :) Między innymi dlatego cieszę się, że nie jestem w topce i mam nadzieję, że nigdy tam nie trafię - do tego gniazda jadowitych żmij ;)



#15 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 luty 2016 - 23:36

Cytowanie opinii było "dostosowaniem wypowiedzi do tematu"  Moja opinia jest taka, że jestem w stanie w to uwierzyć, przejrzyj swoja skrzynkę wiadomości i nasza wymianę zdań ;) I nie bądź hipokryta... mówiąc źle o topce ;) ja raz to zrobiłam... później tam trafiłam i zrobiło się niezręcznie.. A topka.. Byś nie uwierzył, bo ma ze sobą więcej wspólnego, niż tylko rywalizacja :) Większość szefów "zna się" i prócz rywalizacji, darzy się sympatia i po prostu "kontaktuje" się ze sobą.. Tak ludzko. czasami trzeba być "człowiekiem" nie "graczem". Jałowa dyskusja, oczekuje na opinie "Twoich ludzi" sama jestem Ciekawa. Bez odbioru.. Szefie! ;)


Zmieniają się gracze, nie gra.


#16 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 19 luty 2016 - 23:42

Zwracanie się do sweeta per "szefie" to jest tylko i wyłącznie mój wybór, i poza mną zdaje się nikt tego nie praktykuje. 

Bo chcę. Bo mogę. Bo lubię. 



#17 MuszkaMagda

MuszkaMagda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Muszka
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 0

Napisano 19 luty 2016 - 23:43

Ludzie co to za bzdura w ogóle. Nikt nam nie karze mówić do siebie Szefie xD co to za pomysł. Czasami się tak zwracamy ale to głównie dla żartu, albo dlatego, że to jest szybsze niż pisanie całego nicku. Aniulka1414 miała parę grzeszków i teraz się mści. Nie ma to jak nie znać sytuacji i wierzyć w oskarżenia. Nie każdy się u nas odnajdzie i może nie we wszystkim się zgadzamy, ale jednak jesteśmy w tym dalej i jest dobrze. Ludzie sa ekstra, czego chcieć więcej?



#18 babel

babel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Babel
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 3

Napisano 19 luty 2016 - 23:47

Co o samym studiu? Byłem w kilku, o kilku rozmawiałem z graczami którzy grali w takich co mnie zapraszały.

Zdecydowanie najlepsza atmosfera w tej części rankingu. Zdarzają się czarne owce, które starają się skłócić wszystkich, ewentualnie gracze roszczeniowi, ale... przechodzą do historii. Podobnie jak "młode dupeczki" jak to zostało nazwane. Okazuje się, że wiele osób gra, bo szuka albo babki do łóżka (to przeważnie faceci), albo faceta (niedowartościowane siksy). Jak wyjdzie na jaw (po poziomie wypowiedzi) że ta siksa nie ma nawet 15 lat, wtedy włos jeży się na głowie. Świat schodzi na psy. Przyjmując kogoś do studia trzeba testy wieku robić chyba :D

Zabawnie też jest, kiedy facet gra postacią żeńską i pisze do niego drugi facet błagając o zdjęcie, albo z pytaniem, czy umówi się na seks (sic!)

 

Wracając do tematu studia.

Warunki rozwoju i wsparcie? Dla mnie optymalne. Sweet, ukłon w Twoją stronę za poradnik jak najszybciej podnieść staty. Kawał dobrej roboty. Każdy ma swoje patenty, ale na pewno znajdzie coś o czym nie wiedział. Pomagasz i podpowiadasz co zmienić (w stylu "Panie Premierze, jak żyć?" ;) ), mało kto tak robi. Z reguły każą nadgonić a jak nie to wyp....

Szefostwo... no i co teraz? Mam słodzić, czy przyp...ć ;) Szef dużo czasu poświęca grze i w problemach faktycznie pomaga. Nie spotkałem się jeszcze aby szef tak dbał o studio. W innych często albo każdy robi co chce, albo jest terror (własne doświadczenia i zasłyszane opinie). Może faktycznie czasami trzeba zareagować szybciej na coś, ale... każdy jest człowiekiem i musi odpocząć. Od czegoś z resztą są producenci, nie? :P

Ogólny klimat pozytywny. Na czacie zawsze ktoś jest, kto popierniczy farmazony z małymi przerwami na reklamę, bo pierze, sprząta czy ogląda film lub uczy się. Oczywiście nie wszyscy udzielają się, tak dobrze nie jest, ale zawsze ktoś znajdzie się.

Będąc już w studiu od jakiegoś czasu zauważyłem, że nastawione jest na długofalowy rozwój graczy. Gra się bez ciśnienia i z przyjemnością, więc łatwo rozwijać się i można inwestować w siebie. Inni także pomagają bez focha. I nie chodzi o płacz... ten to mnie bije 3 razy dziennie od tygodnia pobijcie go także.

 

To moje zdanie o studiu. Jestem tutaj od jesieni.


  • Loolunia lubi to

#19 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 19 luty 2016 - 23:59

W każdym studiu jest raz lepiej raz gorzej, jak w rodzinie. 

O ile nie zjawi się ktoś, kto specjalnie będzie próbował robić skusy, tak jak to miało niestety miejsce, jest w porządku.

 

Zostałam przyjęta z niskim lvl, mimo ze do "młodych dupeczek" już się nie zaliczam i nikt mnie nigdy za nic nie gonił. 

Dostajemy od szefa porady do gry, bo czasem warto zaczerpnąć od kogoś z wyższym stażem, szczególnie na niskich lvl, ale nie ma obowiązku ich przestrzegania. W tym znaczeniu, że szef nie stoi z batem i nie grozi wyrzuceniem, jak ktoś robi po swojemu. 

Aktualnie radzę sobie coraz lepiej, lepiej niż w poprzednim studio, więc myślę, że to też o czymś świadczy.

 

Ogólnie jestem zadowolona ze studia, często otrzymywałam pomoc kompletnie nie związaną z grą. Ludzie życzliwi, do tańca i do różańca. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych