Jump to content


Photo

kupno diamentow


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 07:53 AM

Witam,

szukałam podobnego tematu ale nic nie znalazłam więc zakładam nowy  :)

Właśnie chciałam dokonać zakupu diamentów poprzez SMS i doznałam szoku!  :O Dowiedziałam się że moge tylko raz zakupić 800 diamentów za 23zł z groszem. Ten sposób zakupu najbardziej mi odpowiadał ale żeby tylko raz można kupić?  :| nie można powrócić do poprzedniej wersji? możliwości? Bez diamentów ta gra jest nudna... a w miesiącu dokonywałam zakupu 2-3 razy. 

Można jakoś to naprawić? 


  • xSeksiak likes this

#2 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 posts
Reputacja: 12

Posted 20 February 2016 - 08:02 AM

No właśnie cały czas jakieś niekorzystne zmiany,to może i my zmienimy styl gry na bez diaxowy .Zakładamy studia bez diaxów 14 osobowe i na tym poziomie toczymy rozgrywki bez diaxowe. (angel)


  • xSeksiak likes this

#3 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 08:12 AM

O! genialny pomysł  ;)

zmiany zmianami ale żeby ciagle na nasza niekorzyść ????



#4 CarmenLove

CarmenLove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
Reputacja: 0

Posted 20 February 2016 - 08:58 AM

 ????

Ja dziś po zakupie diamentów, dostałam z banku wiadomość że tranzakcja zakończona pomyślnie, po czym w grze wyświetlił mi się komunikat, że wystąpił błąd i nie mam ani diamentów ani pieniędzy - kto za to odpowiada ?!



#5 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 09:05 AM

No to trzeba do supportu pisac...

ode mnie ze studia koleżanka chciała wykupić smsem pakiet startowy a otrzymała za tą samą cenę tylko 370 diamentow a nie 800



#6 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 posts
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1,019

Posted 20 February 2016 - 10:16 AM

Witam,

szukałam podobnego tematu ale nic nie znalazłam więc zakładam nowy  :)

Właśnie chciałam dokonać zakupu diamentów poprzez SMS i doznałam szoku!  :O Dowiedziałam się że moge tylko raz zakupić 800 diamentów za 23zł z groszem. Ten sposób zakupu najbardziej mi odpowiadał ale żeby tylko raz można kupić?  :| nie można powrócić do poprzedniej wersji? możliwości? Bez diamentów ta gra jest nudna... a w miesiącu dokonywałam zakupu 2-3 razy. 

Można jakoś to naprawić? 

Witaj

 

Pakiet startowy można kupić tylko raz w przypadku sms-ów to 800 diamentów za 23,37 zł, kolejny pakiet za tą samą cenę da 380 diamentów.

Jeśli za pakiet startowy ktoś otrzymał mniej diamentów sprawę proszę zgłosić do Supportu --> http://support.bigbangempire.com/


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#7 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 10:36 AM

och kochany support!! :D jak zwykle potrafi odpowiedzieć wymijająco....

wiem doskonale, że pakiet startowy można nabyć tylko raz ponieważ własnie go wykupiłam i następnego nie moge. Ale mi chodziło o to DLACZEGO tylko RAZ? wcześniej nie było ograniczenia. Wprowadziliście zmiany które wcale nie są zachęcające do dalszej gry. 

Wykupiłam prawie 30 pakietów smsem za 23,37 zł i za każdym razem otrzymywałam 800 diamentów. A teraz? wiecej nie moge? DLACZEGO? ta zmiana jest odpychająca.  :S

Moim zdaniem gra bez diamentow jest beznadziejna. Studia i postac ciezko rozwinąć. Wprowadzone pakiety startowe zniechęcą do dalszego wykupu. 

Proponowałabym zmianę (angry)


  • Arczi4 and ostrygosc like this

#8 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 posts
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1,019

Posted 20 February 2016 - 10:45 AM

Na chwilę obecną proponuję wybrać po prostu inną opcję zakupu diamentów.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#9 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 10:59 AM

dziękuję za propozycję ale z innych pakietów nie skorzystam bo są po prostu nieopłacalne....  (dizzy)  (dizzy)  (dizzy)

Jeżeli żadna zmiana w tym kierunku nie nastąpi nie wybiorę innej opcji płatności. :(


  • Arczi4 likes this

#10 JasnyAJP

JasnyAJP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:JasnyAJP
Reputacja: 23

Posted 20 February 2016 - 12:05 PM

miałem dokładne ten sam problem, od początku powstania s1 kupowałem 800 diaxu za 23zł sms. Ostatnio gdy zakupiłem ten pakiet po raz kolejny gdyż była opcja 800 (nie zestaw startowy) dostępny tylko raz, otrzymałem jedynie 380, po czym napisałem o tym do supportu, rozmowa wyglądała tak... (angry)

 

[CENZURA]- Publikowanie wiadomości z Supportu jest zabronione.


Edited by AJG, 20 February 2016 - 12:27 PM.
PUblikacja wiadomości Supportu

  • Arczi4 and ostrygosc like this

#11 Mariee

Mariee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 posts
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 12:14 PM

eee to nie dobrze  :|

gdybys wiedzial, że dostaniesz mniej pewnie byś nie kupił.... 



#12 XxxHipoxxX

XxxHipoxxX

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 posts
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Posted 20 February 2016 - 16:28 PM

Bezsensowna gra się już robi co chwile coś zmieniają na gorsze (angry) (angry) (angry)


  • MatkaBoska, Arczi4 and JasnyAJP like this

#13 Maxosu

Maxosu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Serwer:PL2
  • Postać:Maxosu
Reputacja: 2

Posted 20 February 2016 - 16:49 PM

Też mam taki problem, ciągle kupowałem pakiet za 23 zł a teraz można go nabyć tylko raz...

Kupowanie pakietu w wysokości 380 diamentów za 23 zł jest kompletnie bez sensu i moim zdaniem to strata pieniędzy :)

Nie wiem po co wprowadzono te zmiany  (angry)


  • XxxHipoxxX and Arczi4 like this

#14 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 posts
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1,019

Posted 20 February 2016 - 19:15 PM

Na chwile obecną jest tak, a nie inaczej proponuje skorzystać także  z innej formy płatności, która moim zdaniem jest bardziej opłacalna :)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#15 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 posts
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Posted 20 February 2016 - 22:04 PM

A jednak widzę, że temat ruszył ;)

 

Również jak Wy jestem oburzony tym faktem   (angry)   bo sporo kupowałem diamentów przez sms-y :)

Niestety ta zmiana nie wyjdzie na dobre o czym zapewne przekonają się w czasie jeśli klienci przez sms zaczną kupować sporadycznie lub wcale :D

 

Wiadomo hajs musi się zgadzać i aktualizacje były kosztowne lecz nie powinno się to odbijać tylko na jednej grupie, inne formy płatności również mogły zostać podobnie ścięte ;) wtedy szanse były by równe ;) Nie każdy ma możliwość kupowania w innej formie ewentualnie zostając do niej teraz zmuszany co  jak twierdzą osoby powyżej faktycznie odpycha (puke)


Edited by Arczi4, 20 February 2016 - 22:06 PM.

  • XxxHipoxxX likes this

#16 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 posts
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Posted 20 February 2016 - 22:20 PM

Na chwile obecną jest tak, a nie inaczej proponuje skorzystać także  z innej formy płatności, która moim zdaniem jest bardziej opłacalna :)

Wiem, że żyjemy w XXI wieku, ale nie każdy musi posiadać konto internetowe, czy kartę kredytową, więc to czy coś jest bardziej opłacalnie czy nie, to słaby argument :)


  • Arczi4 likes this

#17 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 posts
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Posted 20 February 2016 - 22:53 PM

Akurat co do tematu to był on już poruszony przeze mnie ale szybko został zamknięty ;) Niestety jednostkowe pisemka do supportu raczej nie dadzą nic lecz jeśli będzie ich więcej a suma kupowanych diamentów spadnie to reakcja będzie szybsza bo nie my będziemy patrzeć wtedy czy to się opłaca a firma, która zbija na tym mamone (smug)



#18 Terjo

Terjo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 posts
Reputacja: 14

Posted 21 February 2016 - 14:34 PM

Jest mniej opłacalne bo pośrednicy  chyba sieci komórkowe biorą z tego %  Cena 23 zł za  800 diaxów była najpewniej bugiem  zresztą było 300 oferty diaxów za 23 nie było to dla was dziwne ? Nic nie zmienia obecnie jest jak w hz i tak zostanie lepiej kupować innymi metodami a sms zostawić jak się nie mz możliwości



#19 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 posts
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Posted 23 February 2016 - 15:31 PM

jak ktoś ma możliwość to skorzysta z opcji "promocyjnej"  40 zł za 1600 diamentów  przelewem, chyba co miesiąc odbywa się promo na diamenty  



#20 olga3

olga3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 posts
Reputacja: 1

Posted 23 February 2016 - 19:01 PM

Czego chcą Ci którzy mają kasę?

odp jest prosta: WIĘCEJ KASY! 

Szkoda gry ale to zdechnie z powodu pazerności. 

Poza tym i tak już trochę wydałem, a patrząc na to co się dzieje, to podobnie jak jakiś procent graczy przestanę kupować, a z czasem znajdę sobie inną i tańszą formę rozrywki.


  • JasnyAJP likes this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users