Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minus z trofeum, a obrażenia w gadżecie i broni rzucanej


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 22 luty 2016 - 12:37

Czy minus z trofeum nie powinien także wpływać na obniżenie obrażeń w gadżecie oraz broni rzucanej?

Jakby nie było to także jest statystyka w przedmiocie, a dziwnie to wygląda gdy bije się kogoś z 3 trofkami i ma wszystko obniżone, a obrażenia nadal 3,5 kafla.

 

 


caly_1.jpg


#2 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 22 luty 2016 - 14:43

Czy minus z trofeum nie powinien także wpływać na obniżenie obrażeń w gadżecie oraz broni rzucanej?

Jakby nie było to także jest statystyka w przedmiocie, a dziwnie to wygląda gdy bije się kogoś z 3 trofkami i ma wszystko obniżone, a obrażenia nadal 3,5 kafla.

 

trofka obniża w walce studiów. tak jak jest teraz jest dobrze



#3 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 22 luty 2016 - 22:19

trofka obniża w walce studiów. tak jak jest teraz jest dobrze

 

Proszę czytać ze zrozumieniem. Tak, wiem, że obniża w walce studiów ale mi chodzi o to, że nie obniża +obrażeń, które mamy w gadżecie oraz broni rzucanej, co owocuje tym, że studio, które ma 5 trofeów i obniżone statystyki o 50%, to zawodnicy w niej nadal biją bardzo mocno, a to za sprawą właśnie tych dodatkowych obrażeń, na które minus z trofeum już nie wpływa, a moim zdaniem powinien.

 

Np. taki zawodnik 200 poziom i poprzez 5 trofeów ma obniżone statystyki o 50% (powiedzmy że nie ma pierścienia z obniżeniem tej wartości) w walce studiów. Czyli teoretycznie ma statystyki jak osoba na 100 poziomie.

Podczas walki osoba na 100 poziomie, w studiu które nie ma żadnego trofeum I TAK NIE MA SZANS z tamtą osobą bo pomimo podobnych statystyk, ta o 200 poziomie bije za 3500 obrażeń, a ta na 100 poziomie za jakieś 2000.

 

Jak dla mnie to nie jest fair, dlatego pytam czy aby nie powinno być to zmienione.


Użytkownik Iwi edytował ten post 22 luty 2016 - 22:24

caly_1.jpg


#4 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 23 luty 2016 - 07:23

Taka zmiana znacznie osłabi graczy, a w tym wypadku całe studio. Jak studio posiada 4-5 trofek to statystyki i tak są już znacznie obniżone i same obrażenia gracza również.

 

Przykładowo, słabsze studio zdobywa trofke i oprócz standardowego -10% mają również -10% do obrażeń z rzutek. Mają znacznie mniejsze szanse na obronę, nawet pomimo chęci.

 

Jak studio posiada 5 trofek i gracz nie posiada/nie założył pierścienia obniżającego to traci 50% statów i aż 50% dmg z broni rzucanej. Zamiast pożądnego fajtera, gracz jest słabszy niż zając z kulawą nogą.

 

Jestem na NIE odnośnie tego pomysłu.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#5 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 23 luty 2016 - 08:58

Czyli tobie pasuje tak jak jest teraz Bitchnr1 ale o taką opinie mi chodziło. Dzięki


caly_1.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych