Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dostępność strojów


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 23 luty 2016 - 23:10

Mam pytanie: jak to jest z dostępnością strojów w grze? Jeżeli nie trafialiśmy na konkretny model - np gorset Walkiria albo elementy stroju w barwach ochronnych - mimo, że te modele pojawiały się juz wcześniej, to znaczy że są one już niedostępne, czy po prostu trzeba liczyć na to, że trafi się na nie losowo?

 

Czy modele strojów, których nie wylosowaliśmy wcześniej w grze, np jako nagrody za misje, możemy wylosować w sex shopie? :)

 

Czy każdy strój tematyczny ma komplet elementów? Odnoszę wrażenie, że do niektórych strojów nie są dostępne wszystkie elementy - np. do stroju Pani Bosman chyba nie ma epickiego paska albo epickiej czapki/nakrycia głowy ... stąd kolejne pytanie: czy do każdego stroju jest komplet dedykowanych części garderoby?

 

:)



#2 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 24 luty 2016 - 11:51

Mam pytanie: jak to jest z dostępnością strojów w grze? Jeżeli nie trafialiśmy na konkretny model - np gorset Walkiria albo elementy stroju w barwach ochronnych - mimo, że te modele pojawiały się juz wcześniej, to znaczy że są one już niedostępne, czy po prostu trzeba liczyć na to, że trafi się na nie losowo?

 

Czy modele strojów, których nie wylosowaliśmy wcześniej w grze, np jako nagrody za misje, możemy wylosować w sex shopie? :)

 

Czy każdy strój tematyczny ma komplet elementów? Odnoszę wrażenie, że do niektórych strojów nie są dostępne wszystkie elementy - np. do stroju Pani Bosman chyba nie ma epickiego paska albo epickiej czapki/nakrycia głowy ... stąd kolejne pytanie: czy do każdego stroju jest komplet dedykowanych części garderoby?

 

:)

jeśli chodzi o sex shop, to mi się czasem pojawiają stroje, których nigdy wcześniej nie miałam, zwykle w cenie 49 diaxów. (ostatnio było coś z serii "rzadkie".)



#3 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 24 luty 2016 - 14:25

https://scr.hu/8mdf/96000 <--- to sa ostatno dodane stroje i dodatki po aktualizacji (ukradzione z niemieckiego forum :P )

Myśle że będą właśnie uzupełniać pomału te stroje tematyczne, jak widać sa tam czapki,paski i buty od Pani Bosman


Użytkownik MatkaBoska edytował ten post 24 luty 2016 - 14:30

  • ostrygosc lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych