Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOWE Trofeum do Filmów - propozycja

trofeum film studio

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 06 marzec 2016 - 01:04

Co prawda przedstawiałem już mój pomysł w temacie zmian dotyczących walk studiów, to jednak chciałbym go opisiać w osobnym temacie.

 

Otóż uważam, że naprawdę warto przemyśleć pomysł dodania nowego trofeum, które skracało by czas na nakręcenie kolejnego filmu.

 

Obecnie trofeum do energii daje nam +20 Energii danego dnia. Czyli jakieś 6 trzyminutowych misji lub 2 długich. Proponuję dodać 5 trofeów, które skracają czas na nakręcenie kolejnego filmu o 30 minut. Daje to nawet większe korzyści niż trofeum do energii. Np.

 

3x trofeum do energii = +60 energii na dzień

podczas gdy

3x trofeum do filmów daje nam -1:30h na nakręcenie kolejnego filmu, dzięki czemu systematyczni gracze bez problemu nakręcą 3 filmy, biorąc pod uwagę, że po dwóch filmach mamy łącznie skrócone 3h na trzeci film.

 

Jak natomiast wiemy, możemy wylosować nawet 3 godzinny film, który da nam mnóstwo doświadczenia oraz dodatkowe punkty czy przedmiot. Tym bardziej ciekawe jest to, że długości filmów oraz nagrody są losowe. Moim zdaniem, to by naprawdę namieszało w priorytetach studiów, które obecnie nie widzą nic poza trofeami do Energii. Walki studiów były by napewno znacznie ciekawsze.

 

Co o tym sądzicie?


  • xSeksiak i BitchNr1 lubią to

caly_1.jpg


#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 06 marzec 2016 - 01:23

Dobre zmiany są zawsze na plus. Nowe trofeum urozmaici walki studiów, taktyki, a nawet korzyści płynące z tego faktu.

 

Jak najbardziej na PLUS sam pomysł.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#3 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 08 marzec 2016 - 08:32

Popieram w 100% fantastyczny pomysł do zrealizowania ALE czy to będzie się naszym zwierzchnikom opłacało ?  (girl)



#4 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:47

Filmy mozna skracac za diaxy uzupelniajac energie do filmow. 2 godzinny film mozna zrobic w 5 minut ;)

#5 Natalia13

Natalia13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 8

Napisano 11 kwiecień 2016 - 16:06

Filmy mozna skracac za diaxy uzupelniajac energie do filmow. 2 godzinny film mozna zrobic w 5 minut ;)

Tak, ale weź pod uwagę że nie każdy ma ochotę wydawać diaxy na zwykły film.


  • TylkoRuda lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych