Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana kolorów naszych fatałaszków


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 04 kwiecień 2016 - 21:51

Pomysł polega na tym, by umożliwić graczom np. u krawca za drobną opłatą w postaci $ zmianę kolorów naszych ubrań (szpilki, pończochy, spodnie, czepki, kurtki,sukienki, mini, ip, itd).

 

Gracz dobierze odpowiednie kolory, które najbardziej przypadną mu do gustu, powinniśmy mieć tu w BBE tzw. rewię mody :)

 

Być może to nie jest pomysł dla wszystkich, lecz sądzę, zę wiele kobiet się ucieszy, zaś panowie niektórzy też, choć zapewne się do tego nie przyznają :)

 

Pomysł na pewno ożywi w pewnym sensie rozgrywkę i umili oczekiwanie na WIĘKSZE modyfikacje.

 

 


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 05 kwiecień 2016 - 17:56

Fajny pomysł. :)

I zdecydowanie nie tylko dla Pań.

 

W grze MMO, w którą gram od blisko 3 lat, za prawdziwe pieniądze kupuje się głównie skiny... czyli wygląd broni i zbroi. 

Twórcy wprowadzają coraz to nowe skiny, z czego wnioskuję, że cieszą się powodzeniem... a Gracze, to głównie faceci, jak zwykle w MMO. ;)

 

Ale są również w grze, to już za "złoto" czyli wewnętrzną walutę gry, dostępne "farbki". Jest ich podobno ok. 400. ;) 

Cieszą się wielkim powodzeniem, a że pochodzą z craftu oraz wypadają z łupów, Gracze nimi handlują. 

Najtańsze, pospolite, idą za 30-50 miedziaków (jest złoto, srebro i miedziaki). 

A najdroższe potrafią kosztować ponad 100 złota!

Żeby pokazać wartość - po 3 latach gry jestem aktualnie posiadaczką 270 złota. ;)   Oczywiście w międzyczasie coś kupowałam, ale nigdy tak drogich rzeczy!

Czyli taka naprawdę ładna farbka do ubrania, to bardzo pożądana rzecz! 

No i nie zapominajmy, że to wśród facetów jest więcej malarzy niż wśród kobiet... chociaż z drugiej strony, wśród nich jest też o wiele więcej daltonistów. :P


  • Asiaaaa lubi to

#3 Asiaaaa

Asiaaaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 20

Napisano 09 kwiecień 2016 - 14:21

Tak, sprawa zdecydowanie super!

Nawet jeszcze milej by było gdyby już w cenie ubrania mogłaby być opcja kreacji kolorków. :)

Patrząc na to co koleżanki wyżej pisały, nasze postacie staną się bardziej atrakcyjne dla nas, ciekawsze, sama rozgrywka już będzie ciekawsza, bo to się kolorki wymieni, moja postać będzie inna od reszty graczy.

Hahaha :D Może nawet przez takie coś prestiż naszych postaci się zmieni na luksusowy przez sam wygląd :D

Hmm.. wiem, że to całkiem inna gra, ale w innej grze były np.: 7gotowych propozycji kolorystycznych, ale sami mogliśmy sobie zaprojektować to ubranko kolorystycznie.

Bo z diamentami to jest różnie, dużo osób chce grać dla zabawy nie wydawać pieniędzy prywatnych, może ktoś nie pracować i nawet 10zł woli na coś innego poświęcić niż na grę, itp., itd. :)


  • Azurra i Demonka666 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych