Skocz do zawartości


Zdjęcie

walki z dużą różnica poziomów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 14 maj 2016 - 10:28

widzę że ruszyła was próba odgonienia od koryta

Przesadzasz i to za bardzo:)

 

Tłuką każdego, dopóki nie zaczną się odbijać.

 

Wykorzystuję całą odwagę, jaka jest w danym dniu. Bodajże: 10x6x24=1440:20=72

 

72 ataki :3 = 24

 

24 osoby muszę palnąć po 3 razy, by wykorzystać tą odwagę, czyli wszystkie dostępne ataki. Dlatego zdarza się w moim przypadku, że i palnę kogoś kto mi da np. +10-15 sławy. Za taką walkę to nie ma ani słąwy (jak widzisz), ani chwały i nawet radości.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#42 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 maj 2016 - 10:31

rozumiem ze musisz się dowartościować wiec wpadasz z bejzbolem do przedszkola bo tam Ci nikt nie odda słuszna koncepcja


regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1


#43 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 maj 2016 - 11:14

nie chodzi o nietykalność tylko o wyrównanie szans

 

tak jak mówię i będę powtarzał nie chodzi o zdemolowanie pacjenta który nie ma szans na obronę a tak działacie

niech walki będą wyrównane w jakiś rozsądnych granicach lvl

 

to co dupcia zaproponował ma sens i uderza w każdego tak samo bo ja w górę też nie będę mógł bić ale nie oberwę od Ciebie bo masz zbyt dużą różnicę poziomów


regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1


#44 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 14 maj 2016 - 11:34

dupia30 to napisał taki post, którego ciężko się czyta (wszystko jednym zdaniem), choć jego treść rozumiem.

 

 

 

Może warto wprowadzić ograniczenia co do lvl graczy, który mogą atakować innych [tu nieco inne rozwiązanie]

 

Dla przykładu:

 

- mając lvl 200 możesz maksymalnie atakować postać do 150 lvl

- mająć lvl 100 do 50 lvl w dół

 

Gracze z levelami 300+ mieliby nieco mniejsze ograniczenia i mogliby atakować graczy posiadające levele aż o 70-100 mniejsze.

 

Dla przykładu:

 

Gracz z lvl 400 może maks atakować gracza z lvl od 300-330.

 

Graczy z lvl 300+ jest dużo mniej, aniżeli tych w przedziałach 100-300.

 

Ataki na postacie z wyższym lvl niż nasz nie podlegałyby żadnym ograniczeniom.

 

Być może nie jest to idealne rozwiązanie, lecz jakieś rozwiązanie dla osób, którym zależy na rzadszym obrywaniu od silniejszych postaci.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#45 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 14 maj 2016 - 11:37

tak bo inaczej się nie da trzeba czasami użyć twardych gorzkich słów..mój post spowodował wzrostem ataków na mnie dziwne ale prawdziwe....i widze że same zajnteresowane osoby odpowiadaja he he

 

wierz sorki ale piszesz jak rasowy polityk trzeba wysłuchać wszystkich graczy wziaść pod uwagę że wysokie poziomy nie będą mieli kogo lać i takie tam a tu trzeba zdecydowanie zrobić z tym porządek



#46 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 maj 2016 - 11:44

widzisz i zaczynamy nadawać na bliższych falach

 

pisałaś wcześniej że motywowały Cię ataki od silniejszych graczy a mnie bardziej motywują te przegrane od gracza który ma po prostu lepsze statystyki

 

i dążyć należy do tego by nie było sytuacji że ktoś jest demolowany bez szans obrony


regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1


#47 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 14 maj 2016 - 13:35

Dupcia, zauważ, że jest to ranking sławy, nie poziomów. Przytoczyłeś przykład Niunki, ale jest ona tylko 8 pozycji wyżej od ciebie. Myślę, że zyskuje około 80+ sławy i 2k+ banknotów za walkę, więc jak najbardziej jej się to opłaca.

Problem w tym, że mało jest wytrwałych graczy i stąd tak nierówne walki. Jednak nie można zatrzymać graczy z wyższymi levelami, bo komuś to nie na rękę, ponieważ sami sobie na ten level zapracowali. A też przyszli z niczym, też byli bici. Sam przekonasz się niedługo, że nie ma już kogo bić, a nadal będziesz chciał wykonywać sukcesy.

Co można zmienić? Chyba tylko podejście graczy z mniejszymi levelami, którzy zamiast robić swoje, czerpać radość z gry i być cierpliwym, zerkają co chwilę na ranking, irytują się, że nie ma oczekiwanego przyrostu tak szybko, jakby tego chcieli i odchodzą z gry. Takim sposobem graczom 300+ na pewno nie wyrosną nowi konkurenci. Więc ile mają wstrzymywać się z pojedynkami?

Niektórzy grają tu od wielu miesięcy, więc przeskoczenie kogoś nie jest kwestią kilku dni, ale kilku miesięcy... jak najbardziej. Więc do dzieła! ;) Zresztą gra nie miałaby sensu, gdyby przyszła nowa osoba, pograła 3 dni i skosiła kogoś, kto gra pół roku. Więc zawsze na początku będzie się to wydawało niesprawiedliwe. Z czasem zmienisz zdanie.



#48 Aniadoruchania

Aniadoruchania

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 8

Napisano 14 maj 2016 - 13:42

Broniusia dziękuję Ci za ten post, zgadzam się z nim w 100% - my też zapracowaliśmy na taką sławę i taki level a początki były trudne. Chcecie wprowadzenia ograniczenia - proszę bardzo, tylko z czasem niestety nie będzie już kogo wyzywać do pojedynków, bo faktycznie niewiele jest osób co gra systematycznie i nie odpuszcza :)



#49 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 maj 2016 - 13:42

dodam jeszcze tylko że cały czas odnoszę wrażenie że całe top nie chce tych zmian bo stracą możliwość WYGRYWANIA anie odbycia walki

 

a w walce czasami się wygrywa a czasami przegrywa nawet jak się atakuje to można przegrać i tu zaczynają brać górę STATYSTYKI które trzeba tak dobrać by były lepsze od przeciwnika a nawet 350+ ma szanse na odbycie WASZYCH 100 WALK a nie DEMOLEK

 

i tu jest pies pogrzebany

 

więc zlikwidujmy ranking sławy albo lepiej zlikwidujmy możliwość przegrania w walkach

bo i po co to skoro atakujący MUSI WYGRAĆ takie jest podejście TOPOWYCH GRACZY


Użytkownik berjed edytował ten post 14 maj 2016 - 13:47

regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1


#50 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 14 maj 2016 - 13:54

wiem że to ranking sławy i walki się odbywają dla sławy,przeważnie nikt z tabelki walk nie bierze przeciwników ,którzy są dobierani sławą tylko wybiera ich z rankingu.dlatego napisałem ten post żeby z wiekszymi poziomami sie nie chowali po dole tabeli sławy ,a skupiać ataki na kimś kto jest sporo poziomów niżej i zdobył sporo sławy to chore,nie chciałem nikogo obrażać czy szkalować,co że różnica sławy 10 miejsc w rankingu jak w poziomach 120 to jakie to szanse wieksze poziomy maja lepsze stroje zarobili kasy na wbijaniu poziomów wykonują zadania za co dostają darmowe punktu do statów ,itd.jak tak dalej pójdzie to właśnie nie bedziecie mieli naprawdę kogo wyzywać do walk bo zakończa ludzie grać albo zmieniają serwer.lub gre...



#51 KiraReed

KiraReed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 8

Napisano 14 maj 2016 - 13:58

Znam ten problem i z takim chorym zjawiskiem zdecydowanie trzeba coś zrobić. Znam kilku osób które zrezygnowały z gry właśnie z takiego powodu. Chodziło o jakikolwiek brat limitu jeśli chodzi o ataki.

Mnie atakują naprawdę wysokie lvle i część z nich jakimś cudem dostaje naprawdę sporo.sławy za ataki na mnie.

Ja z częścią z nich zwyczajnie nie mam szans wygrać a oni wykorzystują to tylko dlatego że ktoś nie pomyślał żeby jakieś limity co do ataków wprowadzić.

Inni robią to zwyczajnie po złości bo ktoś im się w rękaw rozpłakał bo ktoś mu śmiał zwrócić uwagę że chyba ma wysoki lvl a atakuje jedynie słabszych.Limity mogłyby wyglądać tak że maksymalnie można byłoby zaatakować gracza o 30 lvli niżej od siebie. To już by nieco zmieniło sytuacje. Bo tak jak pisali gracze wyżej, atakowanie postaci z taką różnicą lvli(np.60) nie powinno być możliwe.

Albo niech by było możliwe ale wtedy atakujący nic by nie zyskiwał a wręcz traciłby np 30 sławy. Skoro im i tak nie zależy na sławie a tylko na ilości wygranych walk, nieważne z kim to nikt by nie był pokrzywdzony.


  • Dupcia30 lubi to

#52 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 14 maj 2016 - 14:23

odbytych walk np.100 nie robi się codziennie odwiedzajac  niższych poziomów ,to owijanie w bawełnę tematu ,a ja takie ataki mam też od rozpoczęcia gry ,teraz od 1 miesiąca te ataki naprawdę dają mi w kość ale nie zrozumie ten kto sam nie ma z tym do czynienia i tyle.kto atakuje takie poziomy jak wy? 2,10 graczy pytam się macie po 42 43 40 ataki dziennie na wasze postacie od poziomów 120 100 92 90 80 70 60 50 40 wyższe od siebie?



#53 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 14 maj 2016 - 15:52

nawet dobry myśliwy dokarmia zwierzynę i w okresie ochronnym nie poluje co innego kłusownik bije kiedy chce i ile mu się podoba a póżniej zwierzyny brak....a któryś próbował oddać sławę? przecież dla takich poziomów zbicie 50 tyś sławy to pestka a póżniej łowy bardziej syte i w ciągu tygodnia masz nawet wiecej niż straciłeś...



#54 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 14 maj 2016 - 20:21

Dupcia30, większość twoich wypowiedzi musiałam czytać po 3 razy, żeby chociaż cokolwiek z nich zrozumieć. 

 

Moje zdanie w tym temacie:

 

Osobiście dobieram przeciwników wg rankingu sławy. Zawsze w kierunku od siebie w górę, tak żeby zyskać ponad 100 punktów za atak. NIGDY NIE PATRZĄC PRZY TYM NA LVL PRZECIWNIKA. Bo jak sama nazwa wskazuje, to ranking sławy. Jeśli trafi się wysoko ktoś z niskim lvl, to znaczy, że jest dobry, bo ma wysokie staty. 

 

I tak, atakują mnie osoby z lvl ponad 200 na moje marne 156. 50 lvl w górę to taki standard. Jest kilka osób, którzy mają ze mnie stałą farmę (serdecznie z tego miejsca pozdrawiam) i regularnie dostaje od nich w dupę. I co z tego? Jak zabierają 10 sławy, to jednym atakiem za ponad 100 punktów mogę sobie wyrównać stratę z 10 ataków wyższych lvl na mnie. To taki problem? Aktualnie mam calutką czerwoną listę ataków. A za to jaka radość, gdy ktoś kto regularnie mnie bije, nagle przegrywa, bo się przebrałam, albo kupiłam na raz więcej punktów. I wtedy zazwyczaj jest zong, dlaczego i lecą kolejne dwa ataki, często wygrane dla mnie. Zarabiam wtedy z nawiązką to co mi zabrali. 

 

A takim płaczem na forum sama się wystawiasz na strzał. Szczególnie, że masz nad sobą tylko 51 osób, no to sorry, ale oni musza kogoś atakować. Jak brakuje na górze to schodzą niżej, takie to trudne do zrozumienia? Może mają nie wykorzystywać dziennego limitu odwagi, żebyś przypadkiem nie poczuła się urażona atakiem? Szczególnie, że top 40 składa się w prawie w całości z 5ciu studiów, to może swoich mają bić? 

 

Problem nie jest w tym, że nie ma ograniczeń w walkach między lvl, tylko w tym, że masz ewidentnie za niski lvl w stosunku do statów i pozycji. To się chwali, bo to oznacza, że masz postać silną w statystykach, a nie nabity na siłę level.

 

Aczkolwiek tego płaczu i użalania się kompletnie nie rozumiem, zbij sobie sławę aż znajdziesz się między graczami ze zbliżonym lvl i zobaczysz, ze z automatu zmniejszy się różnica w atakujących lvl. 



#55 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 15 maj 2016 - 04:42

tak to ja mam zbijać sławe ty coś masz z głowa nie tak chyba pisze to co myślę a nie owijam w bawełnę to naucz się  czytać ze zrozumieniem jak masz problem pojąć co pisze.masz zadania na zdobywanie sławy jak każdy nie jest to dla wybranych ,raczej?chyba że tak uważacie a nazywając mnie płaczkiem co zwraca uwagę na problem ,którego nikt nie widzi tylko mnie obrażasz....



#56 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 15 maj 2016 - 05:05

a może walki powinny dawać sławę a nie odbierać tak jak walki studiów o trofea .myślałem że zaczniecie dawać jakieś konkretne pomysły a wy skupiacie sie na tym że jak ktoś może zwrócić uwagę na takie walki  i nie ma tematu.



#57 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 15 maj 2016 - 05:21

mam zbijać sławę i pastwić się o 100 poziomów niżej nad biednymi żuczkami ciułającymi swoja sławę BRAWO nawet geniusz by się takiego pomysłu nie powstydził...



#58 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 15 maj 2016 - 06:50

może dodać Honor do walk jak wiecie co to Honor ,bo ambicje to już macie spore....



#59 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 15 maj 2016 - 07:42

ok ja się poddaje to nie ma sensu TOP nie będzie miało kogo demolować a Ci demolowani uważają że TAK JEST DOBRZE

 

 

 PORAŻKA


regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1


#60 berjed

berjed

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 7

Napisano 15 maj 2016 - 08:20

aha i żeby było konsekwentnie to należy usunąć blokadę walk na słabsze studia tak bym mógł je MOTYWOWAĆ


regulamin

1 TOP ma zawsze rację

2 jak TOP nie ma racji patrz punkt 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych