Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwent CSD - Klapa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 czerwiec 2016 - 20:09

Ja się nie kłócę i nie mam zamiaru ;) Rozumiem nietolerancję, tolerancję, rozumiem pewne zachowania :) Nikt nikomu nie mówi jak ma żyć :) A temat nie jest zaskoczeniem bo.... pewnie zaraz pojawi się promocja na diamenty... każda okazja jest rewelacyjna, żeby zarobić :D

 

Keep Calm i jedziem ;)


Zmieniają się gracze, nie gra.


#22 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 19 czerwiec 2016 - 20:13

Gorąco tutaj niczym w naszym Sejmie RP  :D


"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#23 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 19 czerwiec 2016 - 20:17

Kontrowersja panie ;) To się zawsze dobrze sprzedaje ;)


  • TylkoRuda lubi to

Zmieniają się gracze, nie gra.


#24 TylkoRuda

TylkoRuda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Rudapyśka
  • Studio:Agent Provocateur
Reputacja: 34

Napisano 10 lipiec 2016 - 17:28

Ja to się zastanawiam nad tym skąd ta nazwa? czy gra popiera gejów i lesbijki? czy grając swoją postacią i uczestnicząc w tych konwentach też to popieram? czuję się nie zręcznie dosyć

wiem, że to gra +18 i są różne imprezy i konwenty ale nigdy nie było nic w tym temacie bynajmniej przez, który ja gram i stąd to moje zaskoczenie

łopatologicznie tłumacząc. BBE to gra o tematyce seksu (od 16 roku życia chyba że coś się pozmieniało), event to wydarzenie tematyczne, więc eventy w bbe powinny mieć tematykę seksu albo chociaż powinny być sztucznie zabarwiane (tak jak na przykład dzień św Patryka) Homoseksualizm to rodzaj zachowania seksualnego, a więc mieści się on w tematyce gry. Więc jeśli dochodzi do jakiegoś realnego wydarzenia związanego z homoseksualizmem, to jest to świetny powód do zorganizowania podobnego wydarzenia w grze. A co to ma wspólnego z tolerancją, akceptacją, popieraniem itp? Proszę poczytaj sobie teksty do misji, a najlepiej do misji filmowych i wtedy zobaczysz że mnóstwo z nich posiada podteksty homoseksualne. To występuje w grze cały czas, nie tylko przy okazji jakiś eventów, i nie oznacza to że Playata popiera takie zachowania,  jest to zwykły marketing, cała tematyka tej gry to jeden wielki marketing.


2zdn1ja.jpg


#25 Asiaaaa

Asiaaaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 20

Napisano 10 lipiec 2016 - 19:13

łopatologicznie tłumacząc. BBE to gra o tematyce seksu (od 16 roku życia chyba że coś się pozmieniało), event to wydarzenie tematyczne, więc eventy w bbe powinny mieć tematykę seksu albo chociaż powinny być sztucznie zabarwiane (tak jak na przykład dzień św Patryka) Homoseksualizm to rodzaj zachowania seksualnego, a więc mieści się on w tematyce gry. Więc jeśli dochodzi do jakiegoś realnego wydarzenia związanego z homoseksualizmem, to jest to świetny powód do zorganizowania podobnego wydarzenia w grze. A co to ma wspólnego z tolerancją, akceptacją, popieraniem itp? Proszę poczytaj sobie teksty do misji, a najlepiej do misji filmowych i wtedy zobaczysz że mnóstwo z nich posiada podteksty homoseksualne. To występuje w grze cały czas, nie tylko przy okazji jakiś eventów, i nie oznacza to że Playata popiera takie zachowania,  jest to zwykły marketing, cała tematyka tej gry to jeden wielki marketing.

Hmm... wczas odpowiedź, już to olałam, już nie ważne to jest. :)

Chodziło zwyczaje mi o ciekawość tego konwentu w grze tzn., wyrodzony pomysł itp. i tyle...

Ale włączając kompa, nadziałam się, że ogólnie na Świecie były jakieś imprezy czy coś tam bla bla, no i wszystko stało się jasne. Nawet na YT było serduszko w owych barwach. :)

I jak dla mnie to koniec tematu. :)


Użytkownik Asiaaaa edytował ten post 10 lipiec 2016 - 19:34





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych