Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwenty a świątynia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 sarita

sarita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Studio:Sexualni
Reputacja: 25

Napisano 19 październik 2016 - 23:25

Widzę że nie macie dla nas litości...Punkty za konwenty?Serio?!

Przecież przeciętny człowiek nie ma czasu na śledzenie kiedy akurat będzie konwent...dla mnie to kompletnie nie ma sensu...o ile poprzednie zadania były ok, to jest niewykonalne dla ludzi pracujących i śpiących w nocy...



#2 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 20 październik 2016 - 08:30

Dokładnie. Nie wiadomo kiedy konwent się trafi i o ile się trafi. Konwent nie zdarza się codziennie a potrafi go nie być np tydzień i weź tu punkty nabij jak go może nie być. Poprzednie wyzwania były bardzo dobre ale z tym polecieliście w kulki z graczami.

 

Skoro daliście wyzwanie z konwentem to podajcie rozpiskę w jakim dniu i o której godzinie będzie konwent aby każdy mógł nabić punkty.

Nie tylko Mi nie podoba się zależność nabicia punktów od zdarzeń losowych.

Tylko support pewnie wie kiedy będzie konwent i to ich studia będą miały olbrzymią przewagę w tym wyzwaniu co nie jest fair.


  • Modliszka lubi to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 październik 2016 - 09:31

 

Tylko support pewnie wie kiedy będzie konwent i to ich studia będą miały olbrzymią przewagę w tym wyzwaniu co nie jest fair.

Tu akurat się zgodzę.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 Dupcia30

Dupcia30

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dupcia30
  • Studio:Pozytywnie Nastawieni
Reputacja: 28

Napisano 20 październik 2016 - 13:40

proponuje zmienić nazwę na GRA W CIEMNO .... miało to by jakikolwiek sens jak by była informacja kiedy konwent się odbędzie ,albo o stałych godzinach gdyby był ,porażka.



#5 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 październik 2016 - 14:43


Tylko support pewnie wie kiedy będzie konwent i to ich studia będą miały olbrzymią przewagę w tym wyzwaniu co nie jest fair.

 

Tu akurat się zgodzę.

Skąd macie takie błędne informacje?!?

Po raz kolejny proszę o pisanie potwierdzonych informacji i nie wprowadzanie Graczy w błąd.

KONWENTY są generowane LOSOWO.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#6 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 20 październik 2016 - 18:51

Skoro są generowane losowo to jaki jest sens uzależniania wyzwania świątynnego od zdarzenia losowego ?

Raz nie było konwentu cały tydzień i był dopiero w niedzielę a i tak się nie udał bo taki próg był nie do przeskoczenia.

Nie lepiej wprowadzić konwent o stałej godzinie aby każdy miał równe szanse ?

Po za tym jakie zadania ma support skoro o niczym co się dzieje/ma dziać w grze nie wie ? (Nie mówię o Tobie  bo wiem że grasz, inny support też gra ale jeżeli mówisz prawdę to nie wiesz o niczym kiedy konwent, kiedy event itd.).

Na event urodzinowy dostaliśmy kod na dopalacze 50% ale nie był on wysyłany lub podawany na forum, w grze od pracowników w wiadomości tylko rozsyłany pomiędzy graczami. Od graczy dla graczy. Pytanie moje skąd się wziął skoro żadnego oficjalnego info nie było ?


  • didi lubi to

#7 Ikaaa

Ikaaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ikaaa
  • Studio:YAB YUM
Reputacja: 1

Napisano 20 październik 2016 - 18:54

Punkty w swiątyni za konwenty to bezsensowny pomysł.. Poprzednie byly wykonalne ale to teraz jest nie do zrobienia np. od kiedy pojawilo sie nowe zadanie o konwentach ni widu ni slychu wiec to bez sensu zeby siedziec 24/h przek komputerem i czekac jsli ktos stara sie byc ciagle w top studiach z na kazdym rankingu.. Powinni to zmienic i wiecej nie dawac tych konwentow na zadania w swiatyni tylko cos co ludzi zainteresuje a nie odrzuci...


  • Gamer lubi to

Ikaaa  -  Studio YAB YUM


#8 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 20 październik 2016 - 19:02

Hmm a ja to widzę inaczej :D świątynia spoko, 2 eventy i fanty za free ale wiadomo gra musi zarobić a  są diaksiarze co pociskają występy w konwentach ,wiec coś się do skarbonki wróci prawda ? :D

 

Co do infa z supportu nie ma jak widać określonych "dowodów" ale odbijanie piłeczki niepotwierdzonym info wydaje mi się nieodpowiednie :P Jeśli żądacie to i sami wykażcie te argumenty za ^^ to nie FBI ani SCI żeby wszystko było ściśle tajne choć wiemy dobrze, że wszędzie znajdzie się wtyczka (smug)

 

 

PS : Ciekawi mnie skąd wziął się tytuł senior moderator ? ^^ no chyba nie ze względu na wiek ? :D


Użytkownik Arczi4 edytował ten post 20 październik 2016 - 19:25

  • Gamer i Dupcia30 lubią to

#9 corey

corey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Locationnie twoja sprawa, Bambo
  • Serwer:PL3
  • Postać:słuszna
  • Studio:właściwe
Reputacja: 39

Napisano 20 październik 2016 - 19:15

Demonka,

 

Nie wciskaj nam tu kitu ze jako support i modzi nic nie wiecie wcześniej bo jakoś dziwnie każde studio gdzie gracie pojawiają się przecieki.

A co do kodów na wspomki 50% to wypłyneły na FB dopiero gdy rozeszły sie poza grono zaufanych graczy i to Waszych wiec ratując sytuację przed ujawnieniem niedozwolonej przewagi puszczono na fejsie informację o kodzie.

Mógłbym Ci jeszcze opowiedzieć kto ma dalej darmowe kody na wspomki ale nie ma sensu.

 

Wiec, jak pisza przedmówcy nie zasłaniaj sie niepotwierdzonymi info gdy cały serwer wie o co kaman.

 

Ps.Ciekawe ile czasu mój post powisi zanim zostanie skasowany.

 

Peace

 

C.



#10 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 październik 2016 - 19:21

Skoro już są konwenty w wyzwaniu to powinny one być często, nie losowo a w ściśle określonych godzinach.

 

Inaczej to mija się z celem.

 

Dowody na temat działań supportu? Mam to zbierać, czy jak? Na PL1 wiadomo kogo wspierają i dlaczego.


  • Gamer i Dupcia30 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#11 corey

corey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Locationnie twoja sprawa, Bambo
  • Serwer:PL3
  • Postać:słuszna
  • Studio:właściwe
Reputacja: 39

Napisano 20 październik 2016 - 19:26

Dalej tak sobie pogrywajcie z graczami to niedługo sami będziecie tu grali.

 

Nikt nie chce być kiwany zwłaszcza jak wydaje realna kasę a jest robiony w trąbę przez kilku cwaniaków.



#12 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 20 październik 2016 - 19:34

​my tu gadu gadu a konwentu jak nie było tak niema (angry) i jak tu się nie zirytować (crying2) 


  • Diablica i BitchNr1 lubią to

#13 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 październik 2016 - 19:38

Na event urodzinowy dostaliśmy kod na dopalacze 50% ale nie był on wysyłany lub podawany na forum, w grze od pracowników w wiadomości tylko rozsyłany pomiędzy graczami. Od graczy dla graczy. Pytanie moje skąd się wziął skoro żadnego oficjalnego info nie było ?

Co to ma do tematu konwentu i Świątyni ? Proszę nie łącz kilku tematów w jeden, bo potem się dziwicie, że tematy są np. zamykane albo usuwane.

 

Wyjątkowo odpowiem na to pytanie - otóż jest coś takiego jak FanPage BigBangEmpire na FB, nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach - czas w różnych krajach też inny - stąd była informacja o kodzie, ot cała zagadka.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#14 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 październik 2016 - 19:40

A ja jestem ciekawa skąd koleżanka zakładająca temat wiedziała o 23 z minutami jakie będzie kolejne zadanie??

Przecież temat powstał o 00:25, także już każdy kto się logował do gry wiedział.Sama chyba wiedziałam o 00:05 +/- że pkt. są za  konwenty.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#15 corey

corey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Locationnie twoja sprawa, Bambo
  • Serwer:PL3
  • Postać:słuszna
  • Studio:właściwe
Reputacja: 39

Napisano 20 październik 2016 - 19:49

Kasiu,

 

Przepraszam, nie zauważyłem ze cytujesz post Gamera a nie mój.

 

C.

 


Użytkownik corey edytował ten post 20 październik 2016 - 19:55


#16 invidiaa

invidiaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • LocationPruszków
  • Serwer:PL3
  • Postać:Veeerus/...
  • Studio:Harem/...
Reputacja: 81

Napisano 20 październik 2016 - 19:53

Wypowiedz AJG

 

Napisano 01 lipiec 2015 - 16:26

 

"Witaj,

 

proszę mieć na uwadze że Forum ani Support nie jest powiązane z stroną na portalu społecznościowym (Facebook).

Konkurs w którym brałeś udział został zorganizowany przez osobę/osoby zarządzające danym profilem, nie został on zorganizowany przez Polski Support czy też Forum.

 

Rozumiem że możesz mieć powodu do zdenerwowania, ale takim działanie nie pomagasz sobie."

 

To jak to jest z tym FanPage ?

 

Dalej nas zabijacie w butelkę ?


Целый мир
Полный мемов
Счастья и слез
Я люблю тебя 
И знаю, что это всерьёз 

#17 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 październik 2016 - 20:00

Wypowiedz AJG

 

Napisano 01 lipiec 2015 - 16:26

 

"Witaj,

 

proszę mieć na uwadze że Forum ani Support nie jest powiązane z stroną na portalu społecznościowym (Facebook).

Konkurs w którym brałeś udział został zorganizowany przez osobę/osoby zarządzające danym profilem, nie został on zorganizowany przez Polski Support czy też Forum.

 

Rozumiem że możesz mieć powodu do zdenerwowania, ale takim działanie nie pomagasz sobie."

 

To jak to jest z tym FanPage ?

 

Dalej nas zabijacie w butelkę ?

A co to ma wspólnego ? hmm ? To prawda co cytujesz, chyba na FB może wejść każdy i odczytać kod prawda? Przypomnę, że gra BBE jest grą międzynarodową, a zarządza nią Playata :)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#18 *Kamil*

*Kamil*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 80

Napisano 20 październik 2016 - 20:03

Proszę pamiętać, że tego typu dyskusje na forum są niedopuszczalne. Wszelkie skargi  proszę kierować bezpośrednio do mnie lub przez support. Skargi bez podstaw i/lub dowodów będą odrzucane. Chcemy Wam zapewnić uczciwą grę jaką właśnie Państwu oferujemy. Każda skarga jest przez nas rozpatrywana i brana pod uwagę, a jeżeli potrzeba podjąć kroki to je podejmujemy zgodnie z regulaminami. Musicie Państwo mieć na względzie że większości (żeby nie powiedzieć 100%) opowieści to tkzw "plotki" i niestety mijają się z prawdą. Naszym celem jest jak zawsze jak największe zadowolenie klienta i pełna uczciwość i równość wobec każdego gracza.

 

Ps. Odnośnie kuponów : Facebook posiada własne kupony które nie muszą być oficjalne w grze, nie będziemy tutaj przedstawiać polityki firmy. 

 

Podsumowując : forum nie jest od wyżaleń lub próby podburzania innych graczy, czy też obelg lub skarg. Tematy takie będą usuwane a gracze odpowiednio karani.



#19 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 20 październik 2016 - 20:05

Chociażby ile tematów nie było zawsze pada słowo klucz dowody i i niepotwierdzone informacje :D zero konkretów tylko uciszanie tematu co by się świeżaki nie zraziły do gry ale tak na logikę :D macie prawo wchodzić nam na konta już nie mówię o czytaniu wiadomości itp . my mamy kontakt z supportem w razie problemu ale moderatorzy mają kontakt z adminami i supportem, który z kolei musi współpracować z programistami co usuwają usterki i w końcu tworzą tę grę więc wiedzą jakie są schematy itd itp .... dalej mówić nie trzeba :D

 

 

Wiem wiem już zaczynam wojne zaraz się zacznie i wgl ale nosz kurcze ileż można? :P nie było problemu do, którego nie macie doczepianych łatek, więc zróbcie porządek w tym burdelu a wtedy zajmujcie stołki :D i żeby nie było zaznaczam : Nie kieruje się niczyim zdaniem :D


  • Gamer, xxxelenaxxx i Dupcia30 lubią to

#20 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 20 październik 2016 - 20:47

na pl3 był konwent 


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych