Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lydia89


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 04 marzec 2017 - 03:51

Zauważyłam sporo pretensji pod moim wywiadem. Więc proponuję wszystkie skargi i żale co do mojej postaci zamieścić tutaj. Jestem złym graczem? Powiedz to tutaj. Czymś Ci zawinijłam? Przypomnij mi o tym. Uważasz, że jestem nikim? Chętnie wysłucham Twojego zdania na ten temat, ale tyko wtedy, jeżeli naprawdę mnie znasz, rozmawialiśmy, poznałeś/aś mnie. Najczęściej słyszę o dobrych słowach skierowanych do mnie. Ale jeżeli mnie nie znasz i wyrobiłeś/aś sobie zdanie na mój temat (bo Twoja koleżanka czy kolega nie załapali się do wywiadu) chętnie wysłucham opinii.... Ale tylko od tych osób, które ze mną rozmawiały bądź grały ze mną dłuższy czas. Każdą konstruktywną krytykę co do mojej postaci rozważę. A osoby, z którymi w życiu nie miałam styczności... Cóż... Niech napiszą do mnie i mnie poznają. Na każdą wiadomość z chęcią odpowiem :) Pozdrawiam :)


Użytkownik Lydia89 edytował ten post 04 marzec 2017 - 04:15


#2 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 04 marzec 2017 - 06:32

Po to były kasowane odpowiedzi pod wywiadem, byś ponownie rozdrapywała to tutaj? Oni wylewali tylko swoje frustracje. Bo udzieliłaś wywiadu TY, a nie konkretnie ONI. Dla takich ludzi każdy, kto jest chociażby oczko niżej, będzie dla nich nic nie znaczącą zapchajdziurą. Czy należy sobie zawracać tym głowę? Myślę, że nie, troszkę więcej dystansu do tej całej sytuacji. Jak ktoś napisze tobie, że jesteś nikim, to weźmiesz to do siebie? Zakończysz grę? Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię nie trawi, nawet gdybyś była nieskazitelna. Gdybym chciała udzielić wywiadu, to sama zgłosiłabym swoją kandydaturę, poprosiła znajomych o polubienie i jeszcze truła o tym moderatorom, a nie jęczała pod czyimś wywiadem, że jest nudny, bo nie mój. Ale kto co woli...


  • Lila, Demonka666 i BitchNr1 lubią to

#3 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 04 marzec 2017 - 10:24

Były komentarze co do mojej osoby, nie samego wywiadu. A jak wspomniałam w wywiadzie, czasem lubię prowokacje. Chętnie wysłucham i odpowiem. Szczególnie od niejakiej xxx, którą swoją drogą dopiero wczoraj zauważyłam w grze, a która podobno mnie zna :)


Użytkownik Lila edytował ten post 04 marzec 2017 - 16:48
usunięcie nicku


#4 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 04 marzec 2017 - 16:12

Jeśli jej wcześniej nigdy nie widziałaś, to musisz słabo orientować się z kim rywalizujesz na poszczególnych serwerach. Czasami warto kliknąć na taki przycisk w rankingu "TOP10" i zobaczyć najlepszych na danym serwerze, żeby lepiej poznać swoich przeciwników, a może czegoś się od nich nauczyć ;)



#5 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 04 marzec 2017 - 16:46

Po to były kasowane odpowiedzi pod wywiadem, byś ponownie rozdrapywała to tutaj?

Nie, absolutnie nie po to.... ;)

 

Przypominam, że istnieje opcja porozmawiania z daną osobą poprzez PW (prywatną wiadomość) w celu wyjaśnienia wszelkiego rodzaju niejasności.

 

Tego rodzaju tematy szkodzą jedynie atmosferze na forum (ponownie pojawiają się zarzuty względem innych graczy, dyskusje itd.) i sprzyjają eskalacji agresji...

 

Temat zamykam w celu uniknięcia dalszych oskarżeń, które nikomu nie służą. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych