Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 28.03.17

Aktualizacja Update

  • Please log in to reply
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 28 marzec 2017 - 12:43

Napisano dziś, 11:20

MokraCipciuszka, on 28 Mar 2017 - 10:39 AM, said:snapback.png

A tak na marginesie - jak się odbiera nagrodę za ten dickstarter, to wyskakuje błąd i trzeba ponownie załadować grę (odebrałam dwie nagrody, w obu ta sama sytuacja), też tak macie?

Tak, jest to błąd związany z aktualizacją. Może za 3 tyg. zostanie to poprawione, przy kolejnej bo to globalny problem.

 

Radziłabym ze wszystkimi takimi sprawami pisac do supportu. Ja rozumiem, że po prostu chcecie sie zorientować czy inne osoby maja podobna sytuacja jak Wasza, ale im więcej zgłoszeń dot. tego samego problemu support dostanie tym szybciej zostaną podjęte odpowiednie działania - tak to działa.

 

PS. Ja nie mam tego błędu - wszystkie trzy nagrody zostały odebrane bezproblemowo.


  • Demonka666 i Analover lubią to

" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#22 kiniaaaa29

kiniaaaa29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:kiniaaaa29
  • Studio:RAJ
Reputacja: 26

Napisano 28 marzec 2017 - 14:26

Trafiony zatopiony  :D

jakoś mnie nie dziwi że wiedziałes:)



#23 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 28 marzec 2017 - 15:57

Jak już Gracze z HZ napisali wyżej - tam zadania dzienne i tygodniowe są od 2016 roku, już kilka miesięcy.

 

Tam działa to bardzo dobrze, fajne uzupełnienie do zwykłych misji - czyli robię zwykłe misje i tym samym realizuję zadania dzienne.

 

Tam w nagrodach jest prawie wszystko co jest w grze (doświadczenie, złoto, energia oraz jednostki treningowe, tu mi brak właśnie treningów lub czegoś innego w tym samym celu) - tutaj widzę narazie tylko doświadczenie i kasę... zobaczymy dalej.

 

Oczywiście największa różnica jest w cenie ukończenia zadań za prawdziwe pieniądze...

 

Oby tutaj działało to tak samo dobrze, jak w HZ - bo już bardzo nudno się robi...  ;)



#24 invidiaa

invidiaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • LocationPruszków
  • Serwer:PL3
  • Postać:Veeerus/...
  • Studio:Harem/...
Reputacja: 81

Napisano 28 marzec 2017 - 16:21

Jak już Gracze z HZ napisali wyżej - tam zadania dzienne i tygodniowe są od 2016 roku, już kilka miesięcy.

 

Tam działa to bardzo dobrze, fajne uzupełnienie do zwykłych misji - czyli robię zwykłe misje i tym samym realizuję zadania dzienne.

 

Tam w nagrodach jest prawie wszystko co jest w grze (doświadczenie, złoto, energia oraz jednostki treningowe, tu mi brak właśnie treningów lub czegoś innego w tym samym celu) - tutaj widzę narazie tylko doświadczenie i kasę... zobaczymy dalej.

 

Oczywiście największa różnica jest w cenie ukończenia zadań za prawdziwe pieniądze...

 

Oby tutaj działało to tak samo dobrze, jak w HZ - bo już bardzo nudno się robi...  ;)

Wszystko jest. Pkt umiejętności, energia, kasa, doświadczenie i itemy .


  • Azurra lubi to
Целый мир
Полный мемов
Счастья и слез
Я люблю тебя 
И знаю, что это всерьёз 

#25 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 28 marzec 2017 - 20:09

Właśnie odebrałam nagrodę za wykonanie pierwszej misji dziennej.  Nie z samej misji, tylko z sukcesów.

 

Nagroda naprawdę znakomita - przedmiot epicki lepszy od mojego, też epickiego, aż o 96 punktów!  :D

 

Wielka szkoda, że głupia Misty zepsuła mi go...  wszystkie "ulepszenia" dała 2% -  jak można?? 

 

Na domiar złego nie można tego okna zamknąć czyli zrezygnować z bardzo marnego "ulepszenia"  (DLACZEGO??) - a już nieraz zauważyłam, że najlepsze ulepszenia Misty daje na "czyste" przedmioty. 

 

Musiałam wybrać któreś z tym 2%  i straciłam szansę na szybkie znalezienie dobrego - teraz będę próbowała ten przedmiot ulepszyć pewnie tygodniami, jak było już w innych podobnych przypadkach... :(

 

Jeszcze jedna uwaga do samych misji dziennych - w HZ wykonanie ich nie jest niemożliwe - a tutaj tak, przynajmniej, kiedy ktoś gra normalnie, czyli gra otwarta, a ja robię coś innego i zaglądam. ;)

 

Na przykład, dziś mam 7 (siedem) misji filmowych!!

 

A przecież przez dzień można ich zrobić tylko 3 (trzy)!!   Nawet, jeśli zmieniono ilość filmów dziennie, to zrobienie siedmiu i tak jest niemożliwe!

 

Do tego inne misje - zrobiłam misje czasowe, ale starałam się wybierać te, które są z serii misji, jak zawsze. 

 

Zostało mi 16 energii, a do zrobienia mam jeszcze  5 (pięć) misji umiejętnościowych - jakim cudem miałabym je zrobić?

Zdecydowanie wymaga to wszystko dopracowania - zgrania z ilością energii i innymi ograniczeniami.


Użytkownik Azurra edytował ten post 28 marzec 2017 - 20:31


#26 kiniaaaa29

kiniaaaa29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:kiniaaaa29
  • Studio:RAJ
Reputacja: 26

Napisano 28 marzec 2017 - 20:36

Właśnie odebrałam nagrodę za wykonanie pierwszej misji dziennej.  Nie z samej misji, tylko z sukcesów.

 

Nagroda naprawdę znakomita - przedmiot epicki lepszy od mojego, też epickiego, aż o 96 punktów!  :D

 

Wielka szkoda, że głupia Misty zepsuła mi go...  wszystkie "ulepszenia" dała 2% -  jak można?? 

 

Na domiar złego nie można tego okna zamknąć czyli zrezygnować z bardzo marnego "ulepszenia"  (DLACZEGO??) - a już nieraz zauważyłam, że najlepsze ulepszenia Misty daje na "czyste" przedmioty. 

 

Musiałam wybrać któreś z tym 2%  i straciłam szansę na szybkie znalezienie dobrego - teraz będę próbowała ten przedmiot ulepszyć pewnie tygodniami, jak było już w innych podobnych przypadkach... :(

 

Jeszcze jedna uwaga do samych misji dziennych - w HZ wykonanie ich nie jest niemożliwe - a tutaj tak, przynajmniej, kiedy ktoś gra normalnie, czyli gra otwarta, a ja robię coś innego i zaglądam. ;)

 

Na przykład, dziś mam 7 (siedem) misji filmowych!!

 

A przecież przez dzień można ich zrobić tylko 3 (trzy)!!   Nawet, jeśli zmieniono ilość filmów dziennie, to zrobienie siedmiu i tak jest niemożliwe!

 

Do tego inne misje - zrobiłam misje czasowe, ale starałam się wybierać te, które są z serii misji, jak zawsze. 

 

Zostało mi 16 energii, a do zrobienia mam jeszcze  5 (pięć) misji umiejętnościowych - jakim cudem miałabym je zrobić?

Zdecydowanie wymaga to wszystko dopracowania - zgrania z ilością energii i innymi ograniczeniami.

Misji filmowych a nie filmów. Czyli misje które klikasz żeby zapełnił ci się pasek filmowy. 



#27 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 29 marzec 2017 - 16:13

Do tego inne misje - zrobiłam misje czasowe, ale starałam się wybierać te, które są z serii misji, jak zawsze. 

 

Zostało mi 16 energii, a do zrobienia mam jeszcze  5 (pięć) misji umiejętnościowych - jakim cudem miałabym je zrobić?

Zdecydowanie wymaga to wszystko dopracowania - zgrania z ilością energii i innymi ograniczeniami.

Jak to możliwe? Przecież te zadania pojawiają się po północy kiedy masz full enki. Wtedy trzeba sprawdzić jakie misje trzeba wykonać :) A nie jak kończy się enka ;)

 

Poprawiam się. Ty mówiłaś o wczorajszym dniu. To był taki wyjątkowy, gdzie niektórzy zdążyli już sporą część enki wyrobić przed aktualizacją. Teraz to już chyba nie będzie problem jak zadania pojawiają się od razu po północy :)


Użytkownik Lydia89 edytował ten post 29 marzec 2017 - 16:17

  • Azurra lubi to

#28 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 29 marzec 2017 - 19:33

Misji filmowych a nie filmów. Czyli misje które klikasz żeby zapełnił ci się pasek filmowy. 

???

Gram tutaj pd lipca 2015 .. czyli  rok i 8 m-cy... i słowo daję, nie mam zielonego pojęcia, co to są "misje filmowe", które nie są robieniem filmów!

O co chodzi, gdzie to widać???



#29 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 29 marzec 2017 - 19:51

???

Gram tutaj pd lipca 2015 .. czyli  rok i 8 m-cy... i słowo daję, nie mam zielonego pojęcia, co to są "misje filmowe", które nie są robieniem filmów!

O co chodzi, gdzie to widać???

 

A czy to nie chodzi o te misje, które wykonujesz by nakręcić  (stars) film? :)


Użytkownik Virgo edytował ten post 29 marzec 2017 - 19:51


#30 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 29 marzec 2017 - 19:55

A czy to nie chodzi o te misje, które wykonujesz by nakręcić (stars) film? :)

Tak o to właśnie chodzi

#31 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 29 marzec 2017 - 20:35

Takie misje robisz, by skoczyć film. I tych misji masz zrobić 7 :)

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  rrr1.png   185,14 KB   1 Ilość pobrań


#32 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 30 marzec 2017 - 09:05

Takie misje robisz, by skoczyć film. I tych misji masz zrobić 7 :)

 

Miałam 6 ostatnio. Dziś 6. Różnie to jest. ;)

 

Przepraszam...dziś 8 :D nie mogę etylować już posta swojego.


Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 30 marzec 2017 - 11:48
double post


#33 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 30 marzec 2017 - 10:48

Fascynujące, dodanie czegoś co jest na Hero Zero od dawna :D A propos zwiększania się nagród z pobocznych to gwarantuje nie będzie prawie widać różnicy ;p

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sewcio97

Tylko Hero Zero istnieje od 2012 roku, to akurat nie dziwne.


  • Demonka666 lubi to

#34 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 30 marzec 2017 - 13:54

Na HeroZero przy 297lvl, mam podobne bardzo nagrody z zadań codziennych do tych, które dostaje tu na BBE mając 209lvl. :D

Co czasami mnie "bawi", że są takie liche nagrody z tego czy z sukcesów ogólnych. (np.: 500nakręconych filmów ok.1500banknotów)

:)


  • EndriuBp lubi to

#35 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 30 marzec 2017 - 23:56

Więc czemu zamiast wprowadzić nowe Trofki, wprowadzili zrzucenie ? :D Widzę słabe Studia już się połasiły zrzucenia Drewienka :D pogratulować <3

 

Myślicie, że jak zepchniecie drewna daleko daleko, to macie szanse na enki ? :D Łaj not, Dreams Come True.

 

Zadania poboczne fajna sprawa, fakt w HZ wpierw zastosowane :P Zrzucanie Trofek ? Pudło, w HZ jest więcej Trofek ? Od tego powinni Twórcy zacząć ? Ale Matką jest HZ, BBE tylko odłamem. Więc stworzenie nowych Trofek to lekki problem ;]

 

Pozdro600


  • kiniaaaa29, Arletta23 i Analover lubią to

#36 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 31 marzec 2017 - 18:34


 

Więc czemu zamiast wprowadzić nowe Trofki, wprowadzili zrzucenie ? :D Widzę słabe Studia już się połasiły zrzucenia Drewienka :D pogratulować <3

 

Myślicie, że jak zepchniecie drewna daleko daleko, to macie szanse na enki ? :D Łaj not, Dreams Come True.

 

Zadania poboczne fajna sprawa, fakt w HZ wpierw zastosowane :P Zrzucanie Trofek ? Pudło, w HZ jest więcej Trofek ? Od tego powinni Twórcy zacząć ? Ale Matką jest HZ, BBE tylko odłamem. Więc stworzenie nowych Trofek to lekki problem ;]

 

Pozdro600


W tajemnicy powiem Ci, że niektórzy to nawet enę zrzucają niżej, a myślałem że już mnie tu nic nie zaskoczy ..Błąd :) Padam :)

 

cenzura


  • Arletta23 lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: Aktualizacja, Update

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych