Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas poświęcony na grę w bbe oraz bardzo duże wydatki skorelowane z diamentami


  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czas i wydatki w BBE (51 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz, aby czas oraz wydatki w BBE uległy redukcji?

  1. Tak, oczywiście, Chce sprawiedliwości! :D (22 głosów [43.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.14%

  2. Tak, oczywiście (21 głosów [41.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 41.18%

  3. Nie, chce się dalej katować po kilkanaście godzin :D (4 głosów [7.84%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.84%

  4. Nie, mam dużo czasu wolnego. (1 głosów [1.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.96%

  5. Jest mi to totalnie obojętne. (3 głosów [5.88%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 12 kwiecień 2017 - 17:51

Polecam się :)

 

Może dlatego nie było wczoraj aktualizacji, z moich obliczeń wynika, że wczoraj powinna być.

Zmiany co do czasu i kosztów ta gra potrzebuje jak powietrza, to nie podlega dyskusji, pytanie kiedy.

Mam nadzieje że nadejdą naprawdę szybko, dzisiaj kolejna osoba nam odeszła ze względu na czas, który ta gra po prostu pożera.



#22 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 12 kwiecień 2017 - 17:57

Aktualizacja jest co 3 tygodnie we wtorek, także za tydzień jest.

 

Pożeranie czasu/brak czasu na grę, to najczęstsze przyczyny rezygnacji graczy z BBE. Dalszy etap o bak urozmaiceń/nuda - tutaj muszą być po prostu ciekawsze aktualizacje.


  • MMam lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#23 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 12 kwiecień 2017 - 20:25

Normalni ludzie wyrobią tyle energii ile uznają za słuszne, nie będą grać ponad swoje siły. Nawet gdyby gra nie miała ograniczeń względem energii. Gdzie wy chcecie odlecieć z tymi swoimi wynikami? W kosmos? Przecież i tak was nikt nie goni, a wy jeszcze diaxujecie, by wyrobić te kilka ostatnich punktów energii. ^^ Rezygnują z tego, co lubią, bo nie są na szczycie? Smutne.



#24 Artur

Artur

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 6

Napisano 12 kwiecień 2017 - 21:35

Ja też kiedyś goniłem, nie wiem gdzie i nie wiem po co hahah 

 

Teraz wiem że warto było dostosować grę do swojego czasu wolnego a nie na odwrót :) 

Aczkolwiek dalej uważam że twórcy powinni wyjść na przeciwko graczom i ich wysłuchać!  

 

BBE potrzebuje wspomagacza drużynowego redukującego czas trwania misji, wprowadzicie to a gwarantuję że nie stracicie na tym oraz wiele osób będzie w stanie na nowo grać w BBE! 



#25 Twiggy

Twiggy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Twiggy
  • Studio:Raj
Reputacja: 27

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:26

Krótko mówiąc.

Zgadzam się z wypowiedzią autora tematu.

Wyrażam całkowite poparcie inicjatywy zmniejszenia czasu i kosztów gry.


  • Sewcio97 i ElenaG lubią to

#26 Carlos

Carlos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:01

A ja może trochę z innej beczki. Ktoś poruszył przy okazji temat Big Bang Awards. To fajna rzecz i wydaje mi się, że można by ją trochę dokoksić - skoro mamy galę to może rozdawać nagrody w kilku kategoriach, np. najlepszy tytuł, najlepsza okładka i najlepsza rola męska/kobieca? I zamiast wybierać między dwoma filmami, co z reguły sprowadza się do kliknięcia w pierwszy lepszy, dawać jednemu filmowi gwiazdki w tych kategoriach? A żeby zachęcić do głosowania zrobić tak, żeby za oddany głos był jeden diament, a za to zmniejszyć częstotliwość pojawiania się głosów w misjach? Dla kogoś, kto gra na kompletowanie osiągnięć zdobycie BBA trzy razy to jak trafienie no może nie szóstki, ale piątki w totka..

Użytkownik Carlos edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 08:03

  • xxxelenaxxx lubi to

#27 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 18 kwiecień 2017 - 15:50

A ja może trochę z innej beczki. Ktoś poruszył przy okazji temat Big Bang Awards. To fajna rzecz i wydaje mi się, że można by ją trochę dokoksić - skoro mamy galę to może rozdawać nagrody w kilku kategoriach, np. najlepszy tytuł, najlepsza okładka i najlepsza rola męska/kobieca? I zamiast wybierać między dwoma filmami, co z reguły sprowadza się do kliknięcia w pierwszy lepszy, dawać jednemu filmowi gwiazdki w tych kategoriach? A żeby zachęcić do głosowania zrobić tak, żeby za oddany głos był jeden diament, a za to zmniejszyć częstotliwość pojawiania się głosów w misjach? Dla kogoś, kto gra na kompletowanie osiągnięć zdobycie BBA trzy razy to jak trafienie no może nie szóstki, ale piątki w totka..

Powiem tak, BBA mogłoby być fajne gdyby mało jakiś realny przelicznik. Co do częstotliwości głosów, niestety kiedyś już zostały zredukowane. Kolejna redukcja (biorąc pod uwagę sukcesy) doprowadziłaby do pewnego rodzaju absurdu. Warto niestety pamiętać, iż jest sukces na 500 tysięcy oddanych głosów XD. Co do kwestii samej zmiany i udoskonalenia tego (BBA) w pełni się zgadzam.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sewcio97






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych