Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory miss/mistera a kompletny brak zainteresowania


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 maj 2017 - 22:15

Chcę przedstawić swoje zdanie w tym temacie.

 

Temat zgłoszeniowy miał prawe zerową (znikomą) frekwencję. Temat z głosowaniem umarł w dniu jego ogłoszenia (czyli dziś), zerowe zainteresowanie, forumowiczów nie stać nawet na oddanie głosu, bo nikomu się nie chce.

 

Źle się z tym czuję jako osoba, która bierze w tym udział. Nie lubię nikogo zachęcać, czy namawiać, a ludzie nie kwapią się wcale by na kogokolwiek głosować. Jak widać temat, choć ciekawy okazał się totalną klapą (zresztą ciągnął się niemiłosiernie długo, zbyt długo).

 

Rezygnuję z konkursu i z głosowania, bo nie lubię farsy.

 

Chcę podziękować natomiast Endriu, że mimo wszystko wyszedł z pomysłem i mu się chciało zrobić cokolwiek, by forum ożywić.

 

Bez urazy do kogokolwiek.

 

Pozdrawiam.

 

 


  • EndriuBp i pieszy lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 invidiaa

invidiaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • LocationPruszków
  • Serwer:PL3
  • Postać:Veeerus/...
  • Studio:Harem/...
Reputacja: 81

Napisano 09 maj 2017 - 01:44

To jakiś obowiązek ze ludzie maja glosować ? (lol)  (lol)


Целый мир
Полный мемов
Счастья и слез
Я люблю тебя 
И знаю, что это всерьёз 

#3 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 09 maj 2017 - 05:27

Chcę przedstawić swoje zdanie w tym temacie.

 

Temat zgłoszeniowy miał prawe zerową (znikomą) frekwencję. Temat z głosowaniem umarł w dniu jego ogłoszenia (czyli dziś), zerowe zainteresowanie, forumowiczów nie stać nawet na oddanie głosu, bo nikomu się nie chce.

 

Źle się z tym czuję jako osoba, która bierze w tym udział. Nie lubię nikogo zachęcać, czy namawiać, a ludzie nie kwapią się wcale by na kogokolwiek głosować. Jak widać temat, choć ciekawy okazał się totalną klapą (zresztą ciągnął się niemiłosiernie długo, zbyt długo).

 

Rezygnuję z konkursu i z głosowania, bo nie lubię farsy.

 

Chcę podziękować natomiast Endriu, że mimo wszystko wyszedł z pomysłem i mu się chciało zrobić cokolwiek, by forum ożywić.

 

Bez urazy do kogokolwiek.

 

Pozdrawiam.

Moim zdaniem ludzie byli zainteresowani z tego co mi wiadomo jednak oglądaniem z ciekawości. Problem tkwi w tym że szefowie powinni trochę rozruszać studia i wystawić po jednej osobie do konkursu wykorzystując "siłę perswazji" i czat.. od tego są przecież. Pomysł był rewelacyjny bo w BBE nie brak "ładnych buziek i smacznych ciałek" ;) a dla studiów z poza topek to był super pomysł na promocję studia i osób tam grających... Moim zdaniem jeśli to 2017 niech trwa ..rok się jeszcze nie skończył :D, albo po prostu Endriu niech podejmie decyzje. Konkurs przedłużamy albo kończymy bez nagród..RESPECT, Endriu.. ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych