Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 30.04.2019

aktualizacja opinie krytyka

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 30 kwiecień 2019 - 09:50

Tutaj możecie zamieszczać uwagi i opinie na temat ostatniej aktualizacji.


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#2 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:00

Szkoda słów....
Skrzynka pocztowa beznadziejna, tylko utrudnia poruszanie się w niej, a nie pomaga.
Itemy standard -  jak nie pofarbowane to z pudełek....
Szkoda czasu i nerwów - chyba czas zbierać manatki i poszukać nowej gry ;)


Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#3 Skarllet

Skarllet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Skarllet
Reputacja: 30

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:28

Nowa aktualizacja wyłączyła możliwość korzystania ze skrzynki pocztowej na urządzeniach IOS. Każda kolejna aktualizacja przybliża nas chyba do tego że gra na urządzeniach z tym systemem będzie po prostu nie grywalna. Żenada ...


  • xxxelenaxxx, Abulia i jenny16 lubią to

#4 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:11

Powiem krotko,przestalem grac w duzej mierze przez te dziwne aktualizacje..... mialem wrocic i znowu sobie pograc,postac nawet jeszcze w miare mocna jest ale gdy zobaczylem dzisiaj poczte ,stwierdzilem ze moja przygoda z ta gra raczej chyba sie powinna zakonczyc...
Jak dla mnie psujecie rzeczy,ktore byly ok i fajne i do ktorych byl czlowiek przywiazany,BRAWO!!!! Bo takimi akcjami odpychacie tylko graczy ,ktorzy naprawde tu dlugo grali...
I tak serio ,nie ma lepszych rzeczy do poprawy niz zajmowac sie taka kosmetyka,ktora tylko wszystko utrudnila,bynajmniej mi.....

 

Aha i nie straszcie mnie banem bo juz i tak mam w xxx ta gre, wszystko tu tylko te durnowate aktualizacje psuja,pomysly sie koncza ? Po co tyle tych aktualizacji ? Jedna moze na pol roku i byloby git ale nie,lepiej wszystko xxx,szkoda slow na playate


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 30 kwiecień 2019 - 13:22
Insults, obscenities, curses

  • xxxelenaxxx, skoczek i jenny16 lubią to

#5 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:52

Ja chciałabym tylko jedną uwagę zamieścić, nawet nie odnoszącą się do samej aktualizacji, a bardziej do pracy moderatorów na forum.

Otóż mam prośbę mam prośbę o ile to możliwe, abyście w temacie aktualizacji zamieszczali więcej konkretów.

Mianowicie nie pisali jedynie:

"Dodano nowe przedmioty na przyszłe wydarzenia i promocje:

• Dodaliśmy 17 nowych przedmiotów dla postaci kobiecych, które można zdobyć podczas specjalnych wydarzeń.
• Dodaliśmy 17 nowych przedmiotów dla postaci męskich, które można zdobyć podczas specjalnych wydarzeń."

Ponieważ prawda jest taka, że twórcy gry dodają wiele przedmiotów tylko np. różniących się kolorem. Poza tym istnieje kolekcja pod nazwą "Specjalne okazje" gdzie w ogóle jest śmietnik, mydło i powidło.

Stąd moja, bo o ile komuś kto ma odblokowane wszystkie kolekcje i kostiumy w grze może to nie sprawiać problemu, nie wiem czy jest taka osoba :D o tyle mi jak mam kupę kolekcji nie zdobytych i "śmieciowych" wersji kolorystycznych bo sa dla mnie mało atrakcyjne to ciężko mi nieraz znaleźć co konkretnie zostało (w kwestii strojów) do gry dodane.

Za każdym razem jest tak, acha dodano np. 17 nowych rzeczy i wertuje wszystkie nie "zamknięte" kolekcje w poszukiwaniu tych 17 nowych przedmiotów i gdzie one mogą się ukrywać do czorta, w której kolekcji w tym całym miszmasz.

Dlatego moja prośba jeżeli przy aktualizacji piszecie co zostało dodane, precyzujcie to proszę napiszcie 17 przedmiotów kobiecych ogółem w tym tyle i tyle dodanych do kolekcji takiej i siakiej.

Tyle moich uwag, pozdrawiam serdecznie. :)


Użytkownik grt edytował ten post 30 kwiecień 2019 - 13:53


#6 VLink

VLink

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:VLink
  • Studio:ExclusiveJonderProduction
Reputacja: 25

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:46

Witam :) 

co do aktualizacji to wg. mnie było dużo lepiej przed.. sama forma wiadomości jako czat jest dobrym pomysłem ale niestety bardzo mało czytelnym i co najważniejsze, na aplikacji w co niektórych telefonach/oprogramowaniach nie da się po prostu wejść, albo wywali albo zwiesi całą grę i trzeba sobie radzić bez poczty, mam nadzieję, że szybko uporacie się z problemem. 

Jedynie co bym dodał/zmienił to wygląd samej poczty bo jak spora ludzi już zauważyła, jest mało czytelna, przeszkadza i jak pisałem wcześniej, na aplikacji na niektórych telefonach/systemach nie działa. 

Gdyby poczta była podzielona na zwykłą pocztę, jak przed aktualizacją z możliwością wybrania czatu z osobą/osobami, byłoby dużo lepiej, a część graczy z powyższym problemem, nie musiałaby korzystać z czatu, a jedynie z poczty i miałaby dostęp do swoich wiadomości. 

To tylko moja w miarę sugestywna opinia, bo pomysł z czatem z jedną osobą lub grupą wybranych osób jest jak najbardziej na plus :)


  • skoczek i jenny16 lubią to

#7 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:57

Witajcie :)

 

Chciałabym zabrać głos w kilku kwestiach:
pierwsza odnośnie wpisu Grt - bardzo chciałabym podawać jak najwięcej szczegółów ale nie jest to możliwe, przynajmniej na tą chwilę. Jeśli Playata pozwoli Nam na podjęcie takich kroków chętnie podzielę się z Wami na Forum takimi informacjami.

 

Odnosząc się do innych wpisów na Forum także odnośnie aktualizacji proszę pamiętać o jednej kwestii - każde Wasze uwagi i prośby, a tym bardziej sugestie są przekazywane do Playata, jednakże ostateczne słowo będzie należało do Playata.  
 

Ponadto jak powszechnie wiadomo nie od dziś są osoby, które były i będą zawsze pisać/mówić wszystko na "nie" widać taka natura człowieka, nie zamierzamy kogoś na siłę do czegokolwiek zmuszać, każdy ma wolną wolę. 
 

I moja prośba - doceńcie pracę jaką wkładają Moderatorzy na Forum.
Dlaczego ktoś z Was Użytkowników Forum/ Graczy nie chcecie pokazać się po tej "drugiej stronie"? Czyżby łatwiej narzekać niż pomagać?

Obecnie mamy naprawdę świetną Załogę, która zawsze chce pomóc.
Jednakże musi też zwracać uwagę na Regulamin Forum, który większa cześć z Was chętnie łamie.

 

I proszę powstrzymać się od zbędnych komentarzy, które nic nie wniosą do tematu, typu a ja uważam, że.. :) nie o to w tym chodzi. 
Temat przewodni to obecna aktualizacja.

 

Na koniec mamy na Forum kolejną zabawę, do której serdecznie zapraszam :) 

Więcej uśmiechu i mniej jadu każdemu osobiście życzę :) 

 

Demonka  :) 


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#8 slodka

slodka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 maj 2019 - 07:01

gra nie dziala w komórce przez tą nową aktualizacje



#9 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 maj 2019 - 09:03

Proszę o sprawdzenie apki - problem z działaniem został usunięty!


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png






Also tagged with one or more of these keywords: aktualizacja, opinie, krytyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych