Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gra na urządzeniu mobilnym


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 174

Napisano 27 luty 2020 - 17:20

Witam, chciałabym poruszyć pewien temat dotyczący gry w przeglądarce, na urządzeniu mobilnym.
Otóż niedawno na miejsce usuniętej opcji PRACY została dodana nowa funkcja. Wszystko pięknie i ładnie, lecz podczas grania mobilnie, PRACA dalej jest. Nie została ona zastąpiona nową możliwością zarabiania pieniędzy. Oczywiście po kliknięciu na jej ikonę wyskakuje błąd.
Nie wiem, dlaczego dotychczas nikt tego nie zgłosił, ale myślę że powinno zostać to jak najszybciej naprawione.
Pozdrawiam.

#2 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 27 luty 2020 - 17:38

Temat poruszany 100 razy, proponuję poczytać trochę forum, niż zadawać to samo pytanie sto pierwszy raz...


Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#3 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 174

Napisano 27 luty 2020 - 17:56

Skoro takich tematów było sporo to przepraszam, nie miałam pojęcia. Faktycznie mogłam popatrzeć, czy nie ma podobnych treści.

Ale mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany :)

Przepraszam za spam.


Użytkownik Nightmare edytował ten post 27 luty 2020 - 17:58


#4 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 27 luty 2020 - 18:21

Problem już raczej nie będzie rozwiązany bo Playata olała już dawno temu mobilną przeglądarkę (angry)


  • xxxelenaxxx lubi to

#5 feetish

feetish

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL9
  • Postać:Allen
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 326

Napisano 27 luty 2020 - 20:38

Przegladarke mobilna olalo, to fakt, ale szkoda, ze tez aplikacja zostala olana, to juz troche glupio. ile razy bylo, ze misje na mapce ogolnej nie zgadzaja sie po wejsciu do danej lokacji (sukcesy, pachnidelka itp). Na mapce co innego, w lokacji co innego. o fakcie, ze nie da sie pisac na czacie grajac na apce nie bede pisal, bo nie chce sie powtarzac



#6 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 01 marzec 2020 - 17:25

Witam, chciałabym poruszyć pewien temat dotyczący gry w przeglądarce, na urządzeniu mobilnym.
Otóż niedawno na miejsce usuniętej opcji PRACY została dodana nowa funkcja. Wszystko pięknie i ładnie, lecz podczas grania mobilnie, PRACA dalej jest. Nie została ona zastąpiona nową możliwością zarabiania pieniędzy. Oczywiście po kliknięciu na jej ikonę wyskakuje błąd.
Nie wiem, dlaczego dotychczas nikt tego nie zgłosił, ale myślę że powinno zostać to jak najszybciej naprawione.
Pozdrawiam.

 

 

Witaj

 

Gra na przeglądarce /m została przywrócona tylko i wyłącznie na prośbę graczy.

Zrezygnowano z aktualizowania jej stąd też widnieje w dalszym ciągu praca zamiast aktualnego streamingu.

Jest to bardzo podstawowa wersja gry z ograniczeniem wielu funkcji - między innymi wiadomości, kupowanie diamentów, odbieranie wynagrodzenia za pracę.

 

Pozdrawiam.


Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#7 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 01 marzec 2020 - 17:46

W informacji o aktualizacji gry z 3 grudnia 2019r pisze, że od 20 grudnia tego roku obecna wersja flash nie będzie już obsługiwana przez większość przeglądarek. Co to będzie oznaczać dla tych którzy jeszcze grają na mobilnych przeglądarkach w telefonach. Czy na telefonie pozostanie gra tylko przez aplikację? :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych