Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe możliwości podwajania (lub potrajania)


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe możliwości podwajania (11 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem nowych możliwości podwajania w filmach?

  1. Tak, wszystkie trzy propozycje mi odpowiadają (9 głosów [81.82%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 81.82%

  2. Tak, lecz jedynie propozycję 1) i 2) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

  3. Tak, lecz jedynie propozycję 1) i 3) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Tak ,lecz jedynie propozycję 2) i 3) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

  5. Tak, jedynie opcję 1) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Tak, jedynie opcję 2) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. Tak, jedynie opcję 3) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. Jestem na nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Czy jesteś za dodaniem nowych możliwości podawajania w zadaniach z dickstartera?

  1. Tak, obie propozycje mi się podobają (9 głosów [81.82%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 81.82%

  2. Tak, ale jedynie opcję 4) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

  3. Tak, ale jedynie opcję 5) (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

  4. Jestem na nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Czy jesteś za wprowadzeniem nowych możliwości podwajania premii dziennych?

  1. Tak, obie propozycje mi odpowiadają (10 głosów [90.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 90.91%

  2. Tak, ale jedynie propozycję 6) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Tak, ale jedynie propozycję 7) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Jestem na nie (1 głosów [9.09%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.09%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 26 grudzień 2020 - 23:52

Witam Wszystkich serdecznie,

 

ostatnio coraz częściej w grze możemy się natknąć na tzw. dni podwajania lub potrajania (dużo rzadziej). Zazwyczaj przyjmuje to formę podwójnych banknotów z misji, doświadczenia z misji, energii lub odwagi do pojedynków (sporadycznie również podwójne użycie pralki, podwójna mista, podwójne filmy, podwójna energia filmowa czy dwukrotne darmowe odświeżenie sexshopu). Stąd też moje pytanie: Nie wydaje się Wam to odrobinę monotonne? :) W przypadku, gdy dostajemy podwójne banknoty lub doświadczenie raczej nikt nie ma żadnych obiekcji, a wręcz można rzec, że jest to bardzo przydatne. Troszkę inaczej sytuacja wygląda, gdy zostanie zapowiedziany event podwójnej (lub potrójnej) energii, z prostego powodu - jest to po prostu często zbyt czasochłonne.

 

Po lekkiej dygresji chciałbym zaproponować wprowadzenie kilku  nowych alternatyw podwajania. W pierwszej kolejności chciałbym się skupić na filmach, które są podstawą mechaniki całej gry (a w większości eventów często mimo wszystko są trochę pomijane):

 

1) podwójne banknoty z filmów

2) podwójne doświadczenie z filmów

3) podwójne punkty umiejętności z filmów

 

Drugą kwestią są zadania z dickstartera, proponowałbym dodanie:

 

4) podwójne banknoty z zadań Dickstarter

5) podwójne doświadczenie z zadań Dickstarter

 

Trzecią (ostatnią) kwestią jaką chciałbym poruszyć to dzienne premie, które również mogłyby co jakiś zostać podwojone:

 

6) podwójne doświadczenie z dziennych premii

7) podwójne punkty umiejętności z dziennych premii

 

Każda z ww. propozycji mogłaby również występować w formie potrojonej (tak ja jest to już spotykane w przypadku m.in. banknotów z misji). 

 

Zachęcam Wszystkich do wyrażania swojej opinii pod postem. Proszę również o zagłosowanie w ankiecie,

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sewcio97

 


  • kiarrx, Kreatywna_Paprotka, Heniu i 1 inna osoba lubią to

#2 Mæow

Mæow

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Meow
Reputacja: 3

Napisano 27 grudzień 2020 - 14:20

Ciekawa propozycja, tylko czy nie umrze w butach... :S



#3 zuzek

zuzek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 6

Napisano 27 grudzień 2020 - 21:56

Tego typu bzdury wymyslaja osoby, ktore chca cos osiagnac w grze, ale nie daja rady na podstawowych zasadach, wiec mysla, ze tym "podwajaniem" dostana dopalacz. Pomysl do kosza.



#4 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 27 grudzień 2020 - 23:41

Tego typu bzdury wymyslaja osoby, ktore chca cos osiagnac w grze, ale nie daja rady na podstawowych zasadach, wiec mysla, ze tym "podwajaniem" dostana dopalacz. Pomysl do kosza.

 

Niestety muszę Cię rozczarować, ale pomyliłeś/aś adres. Na przyszłość radzę wszelkie tego typu hipotezy poprzedzić weryfikacją  :)


  • Kreatywna_Paprotka lubi to

#5 zuzek

zuzek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 6

Napisano 29 grudzień 2020 - 16:50

Niestety muszę Cię rozczarować, ale pomyliłeś/aś adres. Na przyszłość radzę wszelkie tego typu hipotezy poprzedzić weryfikacją  :)

Zweyfikowałem mą hipotezę. Nie widzę na PL1 gracza o twoim nicku. Poszedłem z weryfikacją dalej i z TOP10 PL1 tylko z monix mam problem, reszta do ubicia. Jeszcze jakieś rady?



#6 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 29 grudzień 2020 - 18:52

Zweyfikowałem mą hipotezę. Nie widzę na PL1 gracza o twoim nicku. Poszedłem z weryfikacją dalej i z TOP10 PL1 tylko z monix mam problem, reszta do ubicia. Jeszcze jakieś rady?

Tak się składa, że niedługo minie 4 lata od momentu skończenia przeze mnie gry "na poważnie" na pl1. Obecnie sporadycznie pogrywam na innym serwerze (zważywszy na częsty brak czasu), a przez większość czasu od momentu usunięcia postaci na pl1 nie grałem w ogóle na BBE. Pomimo niegrania, co jakiś czas dodawałem nowy pomysł na forum, dlatego też nie rozumiem Twojego pierwszego komentarza, bo o ile pomysł może Ci się nie podobać - każdy ma swoje zdanie, to nie na miejscu jest określenie de facto obcej dla Ciebie osoby (co wnioskuje po sprawdzaniu przez Ciebie rankingu), jako kogoś, kto czegoś nie potrafi czy jak to określiłeś "nie daje rady" czegoś osiągnąć.



#7 zuzek

zuzek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 6

Napisano 29 grudzień 2020 - 21:49

Tak się składa, że niedługo minie 4 lata od momentu skończenia przeze mnie gry "na poważnie" na pl1. Obecnie sporadycznie pogrywam na innym serwerze (zważywszy na częsty brak czasu), a przez większość czasu od momentu usunięcia postaci na pl1 nie grałem w ogóle na BBE. Pomimo niegrania, co jakiś czas dodawałem nowy pomysł na forum, dlatego też nie rozumiem Twojego pierwszego komentarza, bo o ile pomysł może Ci się nie podobać - każdy ma swoje zdanie, to nie na miejscu jest określenie de facto obcej dla Ciebie osoby (co wnioskuje po sprawdzaniu przez Ciebie rankingu), jako kogoś, kto czegoś nie potrafi czy jak to określiłeś "nie daje rady" czegoś osiągnąć.

Czyli jak rozumiem, dajesz pomysł i czekasz na oklaski na stojąco. Nie wolno go skrytykować i podać argumentów przeciw. Pomijając fakt, że nie pomyliłem się w ocenie, to kończę tą jałową dyskusję.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych