Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potwierdzenie wydawania diamentów

diamenty

  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katastrofa

Katastrofa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Madeleine
  • Studio:Egipt
Reputacja: 4

Napisano 13 lipiec 2021 - 15:09

Mam taką propozycję, żeby w ustawieniach można było zaznaczyć opcję, żeby przed wydawaniem diamentów jeszcze wyskoczył komunikat czy na pewno chcemy je wydać. Mi się czasem gdzieś kliknie i bez sensu wydaję, bo nie chciałam danej rzeczy. Pewnie istnieje więcej osób z takim problemem pierwszego świata :)

A jak komuś nie jest to potrzebne, to nie zaznaczy sobie tego w opcjach i nie obniży to komfortu jego życia, więc myślę, że tu nie ma żadnych wad.


  • jenny16, kiarrx i Nightmare lubią to

#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 13 lipiec 2021 - 18:39

Oj, tak. Nieraz zdarza mi się przez przypadek kliknąć nie to, co trzeba. Często też występują ścinki, które powodują, że wydajemy przez przypadek diamenty. Myślę, że większość graczy ma z tym problem. Osoby niekupujące diamentów mają najgorzej, powiedzmy sobie szczerze. Dajmy na to, zbierasz sobie diamenty na wspomkę i już prawie masz wymaganą ilość, gdy nagle znika Ci kilka diamentów. 

Jest to irytujące i Twój pomysł jest bardzo fajny. Tak jak napisałaś, dla osób, które uważają to za bezsens, byłaby możlwość wyłączenia opcji. 


  • kiarrx lubi to

#3 Katastrofa

Katastrofa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Madeleine
  • Studio:Egipt
Reputacja: 4

Napisano 13 lipiec 2021 - 20:27

Osoby niekupujące diamentów mają najgorzej, powiedzmy sobie szczerze

 

Gdybym kupiła i źle wydała to byłabym bardzo zła :)



#4 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 13 lipiec 2021 - 20:57

No tak, ale nie to miałem na myśli. Wiesz, darmowe diamenty rzadko wpadają, a na dodatek jest ich mało. Celów zaś, na ich wydawanie - mnóstwo. Nie mówię przecież, że osoby kupujące diamenty nic to nie kosztuje, bo kosztuje. Owszem. Sam miałem kilka sytuacji, w których zakupione przeze mnie diamenty poszły się kochać.

Czytałem kiedyś na tym forum post, w którym dziewczyna pisała, że omyłkowo wydała diamenty na nowe pomieszczenie do streamingu. Nie chcę sobie wyobrażać, co wówczas działo się w jej głowie...



#5 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 14 lipiec 2021 - 06:16

Taka opcja by się przydała ale wątpię by twórcy ją wprowadzili bo to im nie na rękę. Wyda ktoś przypadkiem diamenty a więc jest szansa, że zakupi. ;) 



#6 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 15 lipiec 2021 - 20:01

Dodam tylko, że moim zdaniem podniesienie kwoty w sklepie z diamentami było trochę chamskie z ich strony. Mogli chociaż zawiadomić, że zamierzają zwiększyć cenę. Prawie 45 złotych za ok. 1300 diamentów na aktualnej promocji.... No, przynajmniej dla mnie jest to lekka przesada. 


Użytkownik Nightmare edytował ten post 15 lipiec 2021 - 20:04


#7 Katastrofa

Katastrofa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Madeleine
  • Studio:Egipt
Reputacja: 4

Napisano 17 lipiec 2021 - 21:34

Dodam tylko, że moim zdaniem podniesienie kwoty w sklepie z diamentami było trochę chamskie z ich strony. Mogli chociaż zawiadomić, że zamierzają zwiększyć cenę. Prawie 45 złotych za ok. 1300 diamentów na aktualnej promocji.... No, przynajmniej dla mnie jest to lekka przesada. 

 

Za 45 zł to można sobie stardew valley kupić (swoją drogą polecam), a nie wydawać na grę, która sypie się średnio 10x dziennie :D 







Also tagged with one or more of these keywords: diamenty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych