Jump to content


Photo

Brak jakiejkolwiek reakcji.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 posts
  • Serwer:PL1



Reputacja: 174

Posted 08 August 2021 - 15:53 PM

Zastanawiam się kiedy ludzie odpowiedzialni za porządek w grze, wezmą się za multikonta. 

Na serwerze, na którym gram wystarczy zjechać na sam dół rankingu, żeby ujrzeć pełno multikont.

Mimo, że aktywność na tym serwerze nie jest powalająca, to na pewno konta założone dla jaj tego nie poprawią, a wręcz pogorszą. Co niedzielę o godzinie 22:00 kończy się turniej na zakupione punkty umiejętności, a w topce oczywiście jakieś randomowe konta. No bo wiadomo, że gracze z wyższymi levelami nie mają już tak łatwo, i muszą trochę wyłożyć na zakup każdego kolejnego punktu. A tu wkroczy do akcji ktoś cwany, założy kilka kont, ponabija hajs i topka niedostępna. Tyle problemów, a tak mało reakcji z ich strony. "Tyle", bo nie tylko ten problem jest poruszany, a wiele innych. Ale najlepiej olać.



#2 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Posted 08 August 2021 - 17:42 PM

Może to co teraz napiszę nie będzie bezpośrednio skierowane do tego wątku, niemniej mam wrażenie, że od dłuższego czasu gra po prostu stoi w miejscu. Co do braku reakcji to w sumie nic nowego... Konkurencyjna firma, która również posiada swoją grę przeglądarkową planuje w najbliższym czasie fuzję serwerów, a co z bbe i Hz? Cisza :) Już jakiś czas temu z niemieckiego forum bbe lub Hz (nie pamiętam dokładnie), dowiedziałem się, że fuzja nie jest możliwa na obecną chwilę... Od tamtego czasu minął już grubo ponad rok i nadal nic się w tym temacie nie zmieniło, a sytuacja na poszczególnych serwerach ulega systematycznemu pogorszeniu. Co ciekawe, polskie serwery do chwili obecnej trzymają się naprawdę dobrze. Są serwery zagraniczne gdzie aktywnych jest może 5 graczy :) Mam nadzieję, że nastąpi w końcu jakikolwiek przełom czy to w kontekście zwalczania multikont, nowej (coś wnoszącej) aktualizacji czy wcześniej wspomnianej fuzji serwerów. :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users