Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taka mała prośba


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 25 sierpień 2021 - 18:09

Mam małą prośbę do twórców gry jeśli tak jak obecnie są dni potrajania energii to wypadałoby też potroić baterie.  :) Wiem wiem kasa ale mały gest w kierunku graczy nie zaszkodzi ;)

Baterie nie muszą być dostępne od razu tylko po rozpoczęciu kolejnej 100 en.


Użytkownik jenny16 edytował ten post 25 sierpień 2021 - 18:28

  • xxxelenaxxx, Cherubinek i kiarrx lubią to

#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 26 sierpień 2021 - 17:55

To fakt, baterie znacznie przyspieszyłyby proces klikania energii. W moim przypadku, i tak baterie głównie wykorzystywane są do szybszego robienia imprez, gdyby coś szło nie tak. No chyba, że uda mi się je zakończyć bez problemu, to na jakieś dłuższe misje. Pomysł nie jest głupi, szczególnie, że naraz możemy mieć 16 baterii, a w ciągu dnia wykorzystać tylko 8 (ci kupujący diamenty).



#3 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 28 sierpień 2021 - 18:07

Zastanawiam się czy w przypadku wprowadzenia takiej opcji byłoby możliwe jej wykorzystanie. Na wielu serwerach aktywność pozostawia wiele do życzenia, dlatego też podejrzewam, że zdobycie 24 baterii w ciągu jednego dnia mogłoby graniczyć z cudem. Z racji tego, że zawsze byłem pejoratywnie nastawiony do potrajania energii, ze swojej strony zaproponowałbym jednak rozważenie wycofania potrajania energii i zastąpienie tego poprzez inne bonusy np bardzo rzadko pojawiający się bonus potrajania energii do filmów :) bądź wprowadzenie zupełnie innych bonusów, które nie wymagałby poświęcania większej ilości czasu na grę.

#4 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 28 sierpień 2021 - 21:24

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Weźmy pod uwagę na przykład uszlachetnienia. Nie trzeba chyba mówić jak trudno czasem trafić epickie. Z odrobiną szczęścia to już za pierwszym razem wypadnie, ale szansa na to jest naprawdę znikoma. Dlatego też nie jest głupim pomysłem czasem dać taki bonus, w postaci kilkukrotnych darmowych dziennych uszlachetnień przedmiotów. To tylko jeden z naprawdę wielu bonusów, które można częściej wprowadzać do gry, pomijając potrajanie energii, bo jej wyrobienie jest mega czasochłonne, ale co tu się dziwić... Taki jest w tym cel twórców, aby gracz spędził jak najwięcej czasu na grze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych