Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odświeżone nagrody za codzienne logowanie


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 29 sierpień 2021 - 00:14

Witam Wszystkich serdecznie,

 

chciałbym przedstawić propozycję odświeżenia systemu nagród za codzienne logowanie. Obecny system daje nam zaledwie marne ilości doświadczenia oraz banknotów (czasami także trafiają się diamenty). 

 

W odświeżonym systemie proponowałbym następujące nagrody:

1) Punkty doświadczenia: 10% aktualnego poziomu gwiazdy

2) Diamenty: 10 sztuk

3) Punkty umiejętności: 10 sztuk

4) Banknoty: równowartość maksymalnej nagrody za zadanie tygodniowe w dickstarter (w zależności od poziomu gwiazdy)

5) Losowa broń rzucana

6) Bilet na imprezę (umożliwiający wykonanie jednorazowo dwóch imprez jednego dnia)

7) Instynkt łowcy na 3h (dostępy w postaci kuponu; możliwość wykorzystania w ciągu 4 następnych dni)

 

Każdego dnia pojawiałaby się inna nagroda z powyższej listy. Kwestię ustalenia prawdopodobieństwa pojawiania się poszczególnych nagród pozostawiam Twórcom gry.

 

Zachęcam do wyrażania opinii. :)

 

Pozdrawiam,

Sewcio97

 


  • Cherubinek i Nightmare lubią to

#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 29 sierpień 2021 - 12:12

Myślę, że broń rzucaną i tak łatwo zdobyć, np. za kolejną osiągniętą gwiazdkę kręcąc film, czy rozkręcając imprezę. Nawet wydanie tych 9 diamentów, nie jest jakimś większym wydatkiem. Propozycje 1-4 są świetne. Odnośnie instynktu łowcy, jak dla mnie spoko. Ale nie sądzę, by zostało to wprowadzone. 19 diamentów kosztuje instynkt łowcy na jedynie godzinę. Ty proponujesz to na 3h. Dla nas jest to opłacalne, dla twórców - przeciwnie. To jednak aż 57 diamentów. Jeśli chodzi o możliwość rozkręcenia aż dwóch imprez dziennie, trochę to przesada. Już za zakończenie imprezy otrzymujemy 3 punkty umiejętności, i parę itemków na sprzedaż. Jest to sporo, jak na dzień. Szczególnie na wyższych poziomach, gdzie każda statystyka jest na wagę złota. W ciągu tygodnia, dzięki temu możemy otrzymać 21 punktów do statystyk i sporo przedmiotów. Tak, że te pierwsze punkty mają szansę wejść w życie, co do reszty - zobaczymy jak zareagują twórcy (oczywiście jeśli trafi do nich ta sugestia).


Użytkownik Nightmare edytował ten post 29 sierpień 2021 - 12:13


#3 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 29 sierpień 2021 - 15:44

Myślę, że broń rzucaną i tak łatwo zdobyć, np. za kolejną osiągniętą gwiazdkę kręcąc film, czy rozkręcając imprezę. Nawet wydanie tych 9 diamentów, nie jest jakimś większym wydatkiem. Propozycje 1-4 są świetne. Odnośnie instynktu łowcy, jak dla mnie spoko. Ale nie sądzę, by zostało to wprowadzone. 19 diamentów kosztuje instynkt łowcy na jedynie godzinę. Ty proponujesz to na 3h. Dla nas jest to opłacalne, dla twórców - przeciwnie. To jednak aż 57 diamentów. Jeśli chodzi o możliwość rozkręcenia aż dwóch imprez dziennie, trochę to przesada. Już za zakończenie imprezy otrzymujemy 3 punkty umiejętności, i parę itemków na sprzedaż. Jest to sporo, jak na dzień. Szczególnie na wyższych poziomach, gdzie każda statystyka jest na wagę złota. W ciągu tygodnia, dzięki temu możemy otrzymać 21 punktów do statystyk i sporo przedmiotów. Tak, że te pierwsze punkty mają szansę wejść w życie, co do reszty - zobaczymy jak zareagują twórcy (oczywiście jeśli trafi do nich ta sugestia).

Co do instynktu to rzeczywiście nawet sam w momencie pisania pomysłu miałem lekkie wątpliwości. Ale powiedzmy, że Playata ustawiłaby prawdopodobieństwo trafienia instynktu na poziomie 3-4%, co byłoby równoznaczne z trafianiem go średnio raz w miesiącu - myślę, że mogłoby to być ciekawe urozmaicenie. Jeżeli chodzi o imprezy, to wydaje mi się, że nie jest to przesada. Przy założeniu, że każda z wyżej wymienionych nagród trafiałaby się z tym samym prawdopodobieństwem - oznaczałoby to trafianie się biletu średnio raz na 7 dni, czyli umożliwiłoby to wykonywanie 8 imprez (zamiast obecnie 7) w skali jednego tygodnia. W przeliczeniu na punkty wynosiłoby to 24 pkt zamiast obecnych 21 pkt. W przypadku broni rzucanej rzeczywiście nagroda byłaby najmniej atrakcyjna, niemniej zawsze coś jest najmniej pożądane. Uważam, że opcja dostania broni rzucanej byłaby zdecydowanie lepsza, niż umieszczanie na siłę np. całej gamy itemów dostępnych w grze, tak jak to ma miejsce w przypadku premii dziennych za pojedynki i energię. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych