Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka niepokojących błędów


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 174

Napisano 16 wrzesień 2021 - 07:45

Postanowiłem się podzielić z Wami kilkoma błędami, które tak jakby odkryłem, z nadzieją, że ktoś się już z nimi spotkał i wiedział jaka była ich przyczyna.

1. Studyjny wspomagacz misji: mamy zakupiony wspomagacz misji w studio za diamenty, ale mam wrażenie że nie działa. Podczas oczekiwania na zakończenie misji, pod tym okienkiem z upływem czasu jest brany pod uwagę jedynie mój osobisty wspomagacz. W sensie (-50%, a powinno po zsumowaniu -60%). 

2. Nakręcony trzygwiazdkowy filmy, lecz bez okładki. Przeglądając stworzone produkcje pewnego gracza, natknąłem się na pewien film. Ma trzy gwiazdki, ale okładki brak. Normalnie zamiast niej jest ta taka płyta, która zazwyczaj zastępuje okładkę. Jak?

3. Film bierze udział w głosowaniu BBE, podczas gdy gość w trakcie tygodnia, z którego film przeszedł do głosowania, nakręcił jeden, jedyny film.

Uwaga, podczas próby zgłoszenia tego do supportu, otrzymałem odpowiedź, iż nie wiedzą o co mi chodzi i proszą o dokładniejsze wyjaśnienie problemu. Wyjaśniłem dosyć prosto i logicznie. Cóż...



#2 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 18 wrzesień 2021 - 13:27

1. Studyjny wspomagacz skraca czas trwania misji o 10 procent np misja za 12 eny przy wspomce 50 trwa normalnie 12 min, a przy wspomagaczu studyjnym 9 lub 10 min

2. to nie wiem

3. Jeden film wystarczy do brania udziału w BBA (trzygwiazdkowy)



#3 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 wrzesień 2021 - 15:03

Może film był zgłoszony za zbyt wulgarny tytuł, ale pewności nie mam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych