Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do nowej misji


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 AAAaaa7

AAAaaa7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 4

Napisano 09 październik 2021 - 14:10

Myślę, że konieczne jest stworzenie nowej klasyfikacji - równoległej do Big Bang Awards. 

Jest to klasyfikacja aktorów/aktorek oddających głos w danej edycji tygodniowego głosowania.

Klasyfikacja ta będzie zliczała liczbę głosów jakie aktor/aktorka oddała na głosowanie w tym tygodniu, co czyni ją aktywną postacią tego cyklu. Dodaje sławy i powinno dodawać też punkty - najlepiej to punkty umiejętności wg takiej charakterystyki jak to jest na przykład w turnieje - umiejętności:

1 miejsce 40 punktów umiejętności

2. miejsce 35 pkt umiejętności

3. miejsce 30 pkt umiejek

4- 10 miejsca 20 pk umiejków

Uzasadnienie: rozwija zabawę w Big Bang Awards


  • Sewcio97 lubi to

#2 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 09 październik 2021 - 17:35

Jestem jak najbardziej na tak. Z tym, że dodanym również punkty za dalsze miejsca: 11-50 miejsce: 10 punktów umiejętności oraz 51-100 miejsce: 5 punktów umiejętności.

#3 AAAaaa7

AAAaaa7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 4

Napisano 29 październik 2021 - 14:54

Myślę, że konieczne jest stworzenie nowej klasyfikacji - równoległej do Big Bang Awards. 

Jest to klasyfikacja aktorów/aktorek oddających głos w danej edycji tygodniowego głosowania.

Klasyfikacja ta będzie zliczała liczbę głosów jakie aktor/aktorka oddała na głosowanie w tym tygodniu, co czyni ją aktywną postacią tego cyklu. Dodaje sławy i powinno dodawać też punkty - najlepiej to punkty umiejętności wg takiej charakterystyki jak to jest na przykład w turnieje - umiejętności:

1 miejsce 40 punktów umiejętności

2. miejsce 35 pkt umiejętności

3. miejsce 30 pkt umiejek

4- 10 miejsca 20 pk umiejków

Uzasadnienie: rozwija zabawę w Big Bang Awards

Do tego cyklu można oczywiście dostosować wiele misji w miastach oraz nadawać tytuły.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych