Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pojedynki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 16 listopad 2021 - 19:12

Grając na pl7 zauważyłem niepokojący zwyczaj, polegający na atakowaniu w pojedynkach osób o zdecydowanie  mniejszym levelu. Sam zajmuje miejsce w okolicy 30-40 a mimo to codziennie atakuje mnie  praktycznie całe top-10 i to sześć, siedem razy dziennie. Pojedynek to według wikipedi -honorowy sposób rozstrzygnięcia sporu. Jaki jest "honor",pytam, w atakowaniu kogoś o czterdzieści czy pięćdziesiąt leveli mniejszego. To bardziej rozstrzelanie niż pojedynek. Jeśli nie macie odwagi pojedynkować się między sobą, to po jaką cholerę pchaliście się do top-10. Dlatego proponuje aby za trzy ataki na kogoś o trzydzieści leveli  mniejszego ( wyjąwszy świątynie pojedynków i członków własnego studia ) przyznawać delikwentowi -500 punktów sławy. Gówno trzeba spuścić do klozetu, top-10 niech będzie dla twardzieli. Pozdrawiam.


  • Azurra lubi to

#2 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 16 listopad 2021 - 21:35

Buhahahahha xd   Nie płacz tylko naucz się grać. 
A może po prostu ktoś robi dużo pojedynków i schodzi coraz niżej i niżej aż dochodzi do Ciebie?

A może po prostu nie wiesz na czym gra polega? :D

Uśmiałam się po pachy czytając Twoje wypociny :D


  • jenny16 i Nightmare lubią to

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#3 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 16 listopad 2021 - 21:49

żeby zejść niżej i niżej  i trafić na mnie musiałby  robić 200 pojedynków dziennie, raczej podejrzewam że trzęsie dupą żeby zmierzyć się z porównywalnym levelem i zaczyna i kończy na dużo mniejszych levelkach. I to nie jest śmieszne tylko żałosne.


  • Azurra lubi to

#4 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 16 listopad 2021 - 23:18

Kiedyś poeta napisał;

"Więc wojna car s cesarzem, królowie s królami

Pojdą za łby jak zwykle między monarchami,

A nam czy siedzieć cicho ?, Gdy wielki wielkiego

Będzie dusić, my duśmy mniejszych, każdy swego

Z góry i z dołu, wielcy wielkich, małych mali,

Jak zaczniem ciąć, tak całe szelmostwo się zwali."

Ale tutaj każda delikatna próba ograniczenia " szelmostwa" kwitowana jest - nie umiesz grać, smuteczek


  • Azurra lubi to

#5 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 listopad 2021 - 00:06

A to co ty, jakiś święty jesteś, że nie można cię atakować? Taka gra, gracze pojedynkują się z innymi graczami. To normalne. Napisałeś, że zajmujesz w rankingu 30-40 miejsce. Może 1-30 miejsce zajmują gracze z tego samego studia i nie chcą się między sobą pojedynkować?
  • xxxelenaxxx i jenny16 lubią to

#6 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 17 listopad 2021 - 04:16

Jeśli przeczytasz to co napisałem jeszcze raz (ale powolutku), zapewne i Ty dostrzeżesz że zgłosiłem pewien pomysł na, moim zdaniem, poprawę tej gry. Pomysł może się podobać albo nie podobać, ale w komentarzach proszę się odnosić do tematu a nie do mojej osoby. Święty faktycznie nie jestem choć wielu twierdzi że jestem błogosławiony między niewiastami, pozdrawiam


  • Azurra lubi to

#7 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 listopad 2021 - 12:14

Atakują Cię, bo mają taką możliwość. Mnie też atakują z TOP10 i nie mam im tego za złe. Patrząc na turniej PVP, widzę ile tygodniowo robią pojedynków. Poza tym i tak na każdy ich atak tracę 0-5 sławy, co szybko mogę nadrobić chociażby jednym atakiem, który da mi około +33 sławy. 

Pomysł, który zaproponowałeś jest bez sensu, bo i tak atakujący niewiele zyskuje pojedynkując się ze znacznie słabszym przeciwnikiem, a z kolei ten, nie traci wiele.


  • Sewcio97, xxxelenaxxx i jenny16 lubią to

#8 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 17 listopad 2021 - 18:11

Dla mnie pomysł bez sensu i na dodatek będzie mieć wpływ na świątynie z pojedynkami. ;) Po za tym to tylko gra :) i nie warto brać wszystkiego tak do siebie.


  • xxxelenaxxx i Nightmare lubią to

#9 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 17 listopad 2021 - 19:29

Pomysł  jest dobry. 

Być  może komentującym nie spodobał się opis...  

Ale sam pomysł  "ukarania" Gracza,  za  wielokrotne w ciągu dnia atakowania Graczy  o wiele, wiele niższych poziomach, jest dobry.
Rozważyć można "wymiar kary".  ;)

Ja atakuję  Graczy o niższych poziomach,  ale nie o 20-30 niżej, bo to już  przesada. 
Poza tym, bardzo rzadko robię  pojedynki, bardzo, bardzo rzadko.   Gra wcale tego nie wymaga, a dla mnie - kobiety w wieku powyżej średniego - to żadna zabawa. 



#10 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 listopad 2021 - 21:16

Azurra, powiedzmy że ktoś bierze udział w turnieju PvP i chce zająć miejsce w TOP10, a serwer na którym gra nie cieszy się aktywnością graczy. Co wtedy? Sewcio wie coś na ten temat.

Wystarczy to, że atakując gracza niżej w rankingu, nie zyskujemy dużo sławy, jak i atakowany jej nie traci. Przecież te kilka punktów sławy, które stracisz, możesz odbić sobie jednym atakiem. Pomyśl, zanim coś napiszesz.

Ja gram na serwerze, gdzie atakuję graczy 50 leveli wyżej i wygrywam (tylko dlatego że mają gorsze statystyki). A co wtedy, kiedy oni chcą zaatakować mnie? Stracą sławę, czy dostaną karę za to, że mnie zaatakują, mimo że mam znacznie lepsze statystyki, a co za tym idzie więcej honoru ? Grajcie, rozwijajcie postać, a nie narzekajcie.


  • Sewcio97 i xxxelenaxxx lubią to

#11 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 listopad 2021 - 12:33

Widzę że moja propozycja została źle zrozumiana, pisałem o graczach z top-10. Chodziło o to by "bycie na świeczniku" wymagało pewnego minimalnego wysiłku, a nie wynikało tylko z faktu zakupu diamentów i bezpiecznego klepania maluczkich.

W innej formie ta propozycja mogłaby wyglądać na przykład tak - Każdy z top-10 musi zaatakować codziennie pięć razy innych graczy z top-10, brak "takiego" pojedynku -100 punktów sławy. Myślę że takie rozwiązanie mogłoby wprowadzić pewien ruch i ożywienie również na mniej aktywnych serwerach,pozdrawiam



#12 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 18 listopad 2021 - 12:56

@littlefinger, to co napisałeś to jakiś absurd.

Po pierwsze, a co jeśli gracze z TOP10 są w tym samym studio i nie chcą się pojedynkować?

Po drugie, co to za dyktatura, że muszę zaatakować tego, czy tamtego skoro ja chcę innego? Dajmy na to, jestem na pozycji 3 w rankingu i zaatakuję kogoś z pozycji 60. I tak totalnie mi się to nie będzie opłacało. Jedynie pomoże zająć wyższe miejsce w turnieju PvP, gdzie każdy pojedynek się liczy.

 

Zamknijcie ten temat, bo to jakaś farsa jest, co tu niektórzy wypisują.


Użytkownik Nightmare edytował ten post 18 listopad 2021 - 13:13

  • xxxelenaxxx lubi to

#13 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 listopad 2021 - 14:05

To tylko zabawa, nie bierz wszystkiego tak poważnie bo rynce opadajo  



#14 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 18 listopad 2021 - 18:05

Zamknąć temat bo zacznie się robić niesmacznie. :) Pomysł padł jak dla mnie bezsensu a czy Playata go wprowadzi okaże się za parę lat :D :D .


  • xxxelenaxxx lubi to

#15 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 listopad 2021 - 18:28

Jeśli kogoś uraziłem, bardzo przepraszam, nie było to moim celem, ja chciałem tylko rzucić głupi pomysł



#16 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 19 listopad 2021 - 08:41

Trochę sobie pousuwałam postów i temat zamykam :D :D jak prosicie ;)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych