Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z grą


  • Please log in to reply
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 29 grudzień 2021 - 11:46

w szanujących się grach jest mechanizm rekompensaty - najczęściej drobnej, ale liczy się intencja - dla graczy za długi czas (w tym przypadku około jednej trzeciej doby) trwania awarii. Trochę darmowej waluty premium, jakiś extra item czy refill. Tutaj cały czas obowiązuje postawa "nie mamy waszych płaszczy i co nam zrobicie". Nawet "przepraszamy" nikt nie napisze.


  • Meow lubi to

#22 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 29 grudzień 2021 - 12:02

W imieniu twórców gry i wszystkich osób z nią związanych napiszę: przepraszamy za zaistniałą sytuację i problemy z grą. Nie liczyłabym jednak na żadną rekompensatę - niestety (też chętnie bym ją przyjęła) jak napisała poprzedniczka tu tak to nie działa.... Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)


  • LaFirynda lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#23 Caramel

Caramel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amellea
Reputacja: 34

Napisano 29 grudzień 2021 - 12:03

Haha, no a co myślałaś? Tutaj to potrafią tylko ceny podnieść bez żadnego poinformowania graczy... Hajs musi się zgadzać.


  • xxxelenaxxx lubi to

#24 LEGALKA

LEGALKA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 8

Napisano 17 luty 2022 - 05:21

Mam dziś problem z konwentem!!!

tuż przed zakończeniem konwentu wywaliło mnie z gry że przez kilkanaście minut w ogóle nie można było wejść do gry.

Jak już to zostało naprawione to znowu pojawił się kolejny problem który występuje dalej otóż nie pojawiła się plansza końca konwentu i dalej mi pisze że nie mogę zrobić żadnej misji ani tym bardziej imprezy ponieważ JESTEM W TRAKCIE KONWENTU I ŻE MAM NAJPIERW SKOŃCZYĆ KONWENT. Jedynym rozwiązaniem jest dokupienie za 99 diamentów na 7 dni. wtedy można robić kilka rzeczy naraz tyle że szkoda diamentów wydawać na takie coś no ale innego wyjścia nie miałam i dokupiłam to bo inaczej w ogóle nie mogłabym dalej grać. napisałam w tej sprawie do supportu ale jak na razie cisza. może ktoś z was mógłby jakoś coś doradzić lub pomóc? proszę. pozdrawiam ANIA - LEGALKA



#25 monix

monix

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Monix
Reputacja: 10

Napisano 17 luty 2022 - 13:45

Mam dziś problem z konwentem!!!

tuż przed zakończeniem konwentu wywaliło mnie z gry że przez kilkanaście minut w ogóle nie można było wejść do gry.

Jak już to zostało naprawione to znowu pojawił się kolejny problem który występuje dalej otóż nie pojawiła się plansza końca konwentu i dalej mi pisze że nie mogę zrobić żadnej misji ani tym bardziej imprezy ponieważ JESTEM W TRAKCIE KONWENTU I ŻE MAM NAJPIERW SKOŃCZYĆ KONWENT. Jedynym rozwiązaniem jest dokupienie za 99 diamentów na 7 dni. wtedy można robić kilka rzeczy naraz tyle że szkoda diamentów wydawać na takie coś no ale innego wyjścia nie miałam i dokupiłam to bo inaczej w ogóle nie mogłabym dalej grać. napisałam w tej sprawie do supportu ale jak na razie cisza. może ktoś z was mógłby jakoś coś doradzić lub pomóc? proszę. pozdrawiam ANIA - LEGALKA

Dobrze by było chyba napisać to w nowym poście, ale to prawda, na PL 1 poranny konwent się w zasadzie nie zakończył... do tej pory nie przyznano za niego nagród... w nocy niewiele osób brało udział, ale biorąc pod uwagę, że to tydzień konwentowy, jeśli problem będzie występował, uniemożliwi rozgrywkę... 



#26 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 17 luty 2022 - 14:57

Miejmy nadzieję, że to ogarną w miarę szybko. Oczywiście zgłosiliśmy to tam gdzie trzeba, ale.... na razie cissza w eterze.


  • monix lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#27 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 17 luty 2022 - 17:46

Taka prosta gierka a ci zawsze mają problemy. BBE czasem przypomina mi stare czasy grania na Commodore64 5 minut wczytywania gry a nie wiadomo czy uda się ją uruchomić. :D


  • Cherubinek lubi to

#28 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 17 luty 2022 - 18:20

W imieniu twórców gry i wszystkich osób z nią związanych, przepraszamy za zaistniałą sytuację i problemy z grą. Mamy nadzieję, że problem z konwentami jak i Misjami Gwiazd "szybko" zostaną rozwiązane (bo już chwilę to trwa). Pozdrawiamy Was serdecznie :)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#29 monix

monix

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Monix
Reputacja: 10

Napisano 17 luty 2022 - 19:23

Właśnie zakończył się konwent, który rozpoczął się o 2:45. Nagrody rozdano, wszystkich rozpiera radość i z optymizmem patrzą w przyszłość :D


  • Cherubinek i Meow lubią to

#30 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 17 luty 2022 - 20:05

Super :)  to jeszcze tylko misje gwiazd niech naprawią i .... do następnego razu ;)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#31 LEGALKA

LEGALKA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 8

Napisano 18 luty 2022 - 00:59

no dzisiaj może naprawią te misje gwiazd. troszkę słabo się gra bez tych misji tym bardziej że zbieramy bo są zadania w sukcesach związane z misjami gwiazd.;)

tak swoją drogą to słabo by było jakby zrezygnowali z konwentów bo nie dało się ukończyć pierwszego konwentu;)

na świątyniach z konwentami gierka zarabia najlepiej moim skromnym zdaniem bo najwięcej diamentów się wydaje na taką świątynię.

miejmy nadzieję że się nie powtórzy taki błąd ani dziś ani w przyszłości przynajmniej nie w tej świątyni

pozdrawiam wszystkich.

ps... po raz pierwszy chyba ktokolwiek i za cokolwiek przeprosił. to miłe że ktoś się poczuwa do odpowiedzialności;)


  • Cherubinek lubi to

#32 Caramel

Caramel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amellea
Reputacja: 34

Napisano 18 luty 2022 - 13:07

@Legalka, myślę że jednak konkurencja na sprzedawanie przedmiotów jest bardziej nastawiona na wydawanie diamentów. 

 

Co do aktualnej świątyni, to pojawianie się konwentów o tak wczesnej porze jest trochę irytujące, bo po całym dniu wyrabiania enki i kręcenia filmów przydałoby się trochę luzu. A tu proszę, konwent w środku nocy... I tak przez kilka pierwszych dni świątyni.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych