Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miłe zaskoczenie i bug (?)


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 30 sierpień 2022 - 09:52

To co się wydarzyło dzisiaj to chyba jakiś cud, bo od jakiegoś czasu kiedy to były jeszcze problemy z pocztą, miałem 3 wiadomości - duchy. Nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo więc nie zgłaszałem tego do supportu, bo po co ich głowę zawracać "pierdołami", skoro jest jeszcze wiele problemów przez nich nie rozwiązanych. 

Dzisiaj wchodzę sobie jak gdyby nic na konto i te trzy wiadomości po prostu zniknęły. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony.

Druga sprawa to to, że dzisiejszej nocy wyczerpałem dzienną porcję odwagi, wykonałem kilka pojedynków z oponentami, a teraz mogłem zaatakować tych samych, których atakowałem w nocy. Z tego co pamiętam, to było to już zgłaszane na tym forum, czyli błąd się powtarza... Cóż, na plus dla mnie.



#2 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 31 sierpień 2022 - 12:29

Druga sprawa to to, że dzisiejszej nocy wyczerpałem dzienną porcję odwagi, wykonałem kilka pojedynków z oponentami, a teraz mogłem zaatakować tych samych, których atakowałem w nocy. Z tego co pamiętam, to było to już zgłaszane na tym forum, czyli błąd się powtarza... Cóż, na plus dla mnie.

hej, a nie jest to związane z obecną świątynią na pojedynki? trzeba to sprawdzić....jeżeli wystąpi to również w tygodniu z inną świątynią zapodam ;)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#3 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 31 sierpień 2022 - 22:51

Nie sądzę. Każdego gracza można dziennie zaatakować maksymalnie 3 razy, chyba że jest potrojona odwaga, wtedy można aż 9x. W tym przypadku nie było żadnego bonusu do odwagi. Po prostu wyglądało to tak, jakby się to zresetowało drugi raz w ciągu dnia, bo jak najechałem na nick gracza w rankingu, to nie było żadnej informacji o tym, ile razy go atakowałem. Po prostu drugi raz mogłem go zaatakować 3 razy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych