Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 25.04.2023


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 25 kwiecień 2023 - 07:34

W tym temacie możecie zamieścić swoje uwagi i spostrzeżenia odnośnie najnowszej mickromicroaktualizacji....


  • Naty lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 25 kwiecień 2023 - 09:50

(yawn) Żadna aktualizacja, a zawracanie głowy! To, że nadchodzą nowe piramidy wszyscy już wiemy.

Nie wiem, czy zauważyliście ale w dziewięciu ostatnich aktualizacjach (włącznie z tą) była, a w zasadzie nadal jest wzmianka o piramidach. Kolejna taka aktualizacja zrobiona, tylko po to żeby było widać lub żebyśmy mieli wrażenie (my gracze), że nie olewacie gry i próbujecie w dalszym ciągu doskonalić grę. A prawda jest taka, że od kilku dobrych lat tak naprawdę nic się nie zmieniło. No, może z wyjątkiem dodanego turnieju doświadczenia i kilku innych drobnych poprawek.  (u)  (u)  (u)  (u)



#3 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 25 kwiecień 2023 - 11:24

To jest żart, a nie aktualizacja. Tak jak Nightmare wspomniał, o piramidzie to raczej każdy wie, że jest w każdy weekend i myślę nie trzeba tego wspominać w aktualizacjach, które są praktycznie co miesiąc, a jedyna rzecz, która została wspomniana w tej aktualizacji to jest właśnie dodanie jakichś nowych piramid.. Jakby kogoś to w ogóle obchodziło, bo dla mnie piramida to jest syf i jest totalnie nieopłacalne. To jest sztuczne zapychanie aktualizacji, żeby na siłę pokazać, że coś jest robione z grą, a tak naprawdę to mydlenie innym graczom oczu. I to nie jest pierwsza taka aktualizacja, tylko kolejna pod rząd. Zamiast wprowadzać do aktualizacji jakąś nową strefę, dodanie nowych imprez to nie, po co dodawać takie rzeczy. Lepiej udawać, że się coś robi, niżeli siedzieć na tyłku i czekać na siano od innych graczy. A graczy na serwerach coraz mniej.. :) Cyrk na kółkach. Końcowa ocena aktualizacji : nie ma czego oceniać, bo nie oszukujmy się, nic nie zostało zmienione w grze, nawet jakichś bugów, których zapewne większość nie ma. -10/10

Swoją drogą jak już tu jestem i piszę, jeszcze odniosę się do dość dziwnej i podejrzanej sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu. Bowiem od momentu rozpoczęcia sezonu zauważyłem z czystej ciekawości że nie można było kupić karnetu premium za inną walutę niż złotówki. Ani euro, dolary, liry itd.. Po paru dniach zostało to włączone z powrotem, ale zauważyłem od razu, że ceny za karnet w innej walucie niż w polskich złotówkach znacznie skoczyły do góry. Nigdzie nie zostało to zapowiedziane, nie było nawet żadnej przerwy konserwacyjnej na to - tak podejrzewam. Nawet w tej aktualizacji nie zostało o tym wspomniane, że ceny za inne waluty za kupno sezonu zostały podwyższone nawet kilkukrotnie. Pewnie bo po co informować gracza o takich sprawach, sami się dowiadujcie o takich rzeczach, oni nie mają na to czasu, są admini i technicy zajęci robieniem takich aktualizacji, jak dzisiaj :) Ale żeby też tak nie hejtować całej tej sprawy to chociaż wysłuchaliście prośbę z forum od gracza Sewcio97, który prosił, żeby zredukować nagrody z itemami. Zresztą, mnie też irytowała (zapewne nie tylko mnie) ilość itemów w sezonie. Jeżeli chodzi o poprzedni sezon to z nagrodami to była tragedia, teraz jest zdecydowanie lepiej. Za miejsce itemów zostały dodane dodatkowe punkty umiejętności, co moim zdaniem jest o wiele lepszą nagrodą, niż śmieciowe rzeczy, które by zapychały niepotrzebnie inwentarz, czy też skrzynki depozytowe. Więc to ma swoją zarówno jasną, jak i też niestety ciemną stronę medalu. Chociaż w mojej opinii to niestety w tym przypadku patrząc na ten bieg sprawy to jest po ciemnej stronie. Miejmy tylko nadzieję, że nagrody, które są teraz w tym sezonie, nie zmienią z powrotem na to, co było wcześniej. To była istna tragedia z nagrodami, a teraz jest dobrze ;)


  • Sewcio97, Cherubinek i kejtV2 lubią to

#4 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 25 kwiecień 2023 - 17:23

Czekam na odświeżenie streamingu, ale chyba się nie doczekam :)

#5 LimitedEdition

LimitedEdition

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Lussuria, Zachłanna
  • Studio:Desire






Reputacja: 77

Napisano 25 kwiecień 2023 - 21:44

Zamiast wprowadzać co chwilę jakieś aktualizację dla picu czy zakładać nowe serwery zabralibyście się za uatrakcyjnienie obecnej gry. Wybaczcie ale w większości sety z piramidy są OHYDNE ! 

Macie tyle pomysłów wrzuconych na forum i tak większość z nich wygenerował Sewciu i są bardzo dobre. Warto z nich skorzystać!! Jak takie pomysły macie to lepiej nie zabierajcie się za myślenie tylko korzystajcie z "gotowców" 

Admini są Bogu ducha winni ale może przekażcie info do centrali ? :D

 

Nowy serwer nie jest wyjściem z sytuacji bo dalej zostaje się w jednym syfie. Od początku gry nie powstała nowa plansza!!!! Czy po 300 lvl nie można dodać kolejnej planszy? To aż tyle wysiłku kosztuje? Czy twórcy gry nie widzą potencjału w tym co mają tylko jedynym wyjściem z sytuacji i dojenia kasy jest powstanie nowego serwera? Po co on komu? 


  • Cherubinek lubi to

#6 NightQuèén-^-

NightQuèén-^-

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • LocationW domu twojej mamy
  • Serwer:PL9
  • Postać:NightQuèén
  • Studio:Desire
Reputacja: 1

Napisano 25 kwiecień 2023 - 22:43

Kolejna aktualizacja, która nic nie wniosła. Nie będę powtarzał tego co pisali inni: o nowych strefach, albo o tym że te piramidy są po prostu bezużyteczne i nieopłacalne (oczywiście dla nas), bo to wie każdy kto trochę bardziej interesuje się tą grą i ma już pewne doświadczenie. 

 

Ostatnio grałem na PL6, było fajnie dopóki nie powstał nowy serwer PL7, obecny serwer stawał sie coraz bardziej pusty, nie było z kim konkurować, a na nowy nie miałem ochoty iść, zaczynać wszystko od nowa, wydawać kolejne pieniądze. I o to jestem na PL9, jak na razie jest to najlepszy serwer, gram na nim najdłużej w całej mojej karierze BBE i chce żeby tak pozostało. Jest masa ludzi, którzy pragną tego samego, spora część z nich zapewniła że zostanie na PL9 bez względu na wszystko, w tym ja, ale jak to zawsze bywa, plany się zmieniają bez względu na to czego chcemy, jeżeli twórcy nie słuchają graczy! Bo oni są tu najważniejsi, nie Wy. Gdyby nie gracze, nie byłoby Was! To z naszych pieniędzy ta gra dalej działa, działa fatalnie, ale jednak działa.

 

Od mojego pamiętnego, pierwszego spotkania z tą grą na PL3, nic, kompletnie nic się nie zmieniło, oprócz dodanych sezonów. To tak jakby wrócić po 20 latach do starego, szarego, domu rodzinnego gdzie jedynie co jest nowe do dywan. Gra tak wyglądała i dalej tak będzie wyglądać. Po takim czasie, jedyne co się zmieniło to ludzie! 

 

No ale przynajmniej mamy info o piramidach  (lol)


  • Cherubinek lubi to

#7 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 29 kwiecień 2023 - 16:33

Prośba o przekazanie wyżej info, że wraz z dodaniem nowych itemów z sezonu do kolekcji, nie ma nowych nagród za ich zebranie (standardowo nagroda występowała po każdorazowym zebraniu 5 nowych itemów).
  • Cherubinek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych