Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny raz bez aktualizacji


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 12 wrzesień 2023 - 16:11

Cześć,

Widzę, że tu coraz ciekawiej, 2 miechy bez aktualizacji... planowana jest jakakolwiek aktualizacja w najbliższym czasie?
  • Nightmare lubi to

#2 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 13 wrzesień 2023 - 19:37

Hej ;)

Powiem tak, sama raportowałam (kilkukrotnie na Wasze prośby) fakt, że aktualizacje typu ... dodamy kilka nowych ciuchów, czy wow będzie nowy sezon za trzy tygodnie to nie aktualizacje -  w końcu podziałało. Ja się z tego powodu cieszę :D  Na "grubsze aktualizacje" jakoś nie liczę .... nie wiem czemu (think) (grin)

Pozdrawiam Was serdecznie!!!


  • Sewcio97 i Nightmare lubią to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#3 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 19 wrzesień 2023 - 10:52

Ja też nie czekam już na aktualizacje, bo zdalem sobie sprawę,że Playata i eunuch z jednej są parafii, oboje wiedzą jak lecz żaden nie potrafi


  • Nightmare lubi to

#4 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 17 październik 2023 - 15:28

Niestety ten temat jest dalej aktualny.. 3 miesiąc i dalej nie ma żadnej aktualizacji. Z tego co zauważyłem to gra traciła i będzie tracić kolejnych graczy przez to, że w tej grze nic się nie dzieje. ;/ Z tego co zauważyłem to od nowa jest ten sam sezon, który był rok temu.. Czy ta gra ma w ogóle jakąkolwiek nadzieję na to, żeby ją odratować? Nie będę nawet już wspominał o tym, jak to forum jest wymarłe. To idealnie obrazuje realne oblicze gry i to, jak wielkie zaangażowanie mają gracze, którzy jeszcze pomimo tego grają w tą grę i kupują diamenty za prawdziwe pieniądze.

 

Jak pewnie każdy z Was wie, istnieje bliźniacza gra, która trzyma się moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż bbe, biorąc jednocześnie pod uwagę fakt, że ta gra stoi od ponad 11-12 lat i ma mnóstwo ludzi jeszcze, a ta gra powstała z jakieś 9 lat temu i jak sprawdzicie uważnie wszystkie serwery, to tylko polskie i niemieckie serwery się jakoś trzymają. Natomiast reszta.. pozostawię bez komentarza :) Moim zdaniem twórcy kompletnie zaczęli olewać BBE na poczet rozwoju bliźniaczej gry, której tam sytuacja jest diametralnie lepsza..

 

Niestety, to może być dla niektórych nie do pomyślenia, ale to jest prawda i nie da się temu zaprzeczyć. Btw, ostatnio zerknąłem na forum BBE w Niemczech i tam ludzie z topki nawet zaczynają odchodzić, bo sami zauważyli, że z tą grą zaczyna się dziać coś niedobrego. A może przestali robić te idiotyczne aktualizacje, w których jedyne co zmienili to poprawili bugi, których nie doświadczyło z około 90% wszystkich graczy XD Tam w porównaniu do polskiego forum, tam nawet nie posiadając konta na niemieckim forum BBE, można mieć dostęp do Shoutboxa (swoją drogą, czemu tego nie ma  :S), gdy przetłumaczycie na polski co tam wypisują to zobaczycie co oni o tym sądzą :P Ta gra już jest jedną nogą w wodzie, jak już nie w dwóch ;)


  • Ashery i Hypatia lubią to

#5 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 24 luty 2024 - 14:52

Ciekawe czym zostaniemy uraczeni we wtorek... czyżby poprawą "błędów"?
  • Cherubinek lubi to

#6 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 24 luty 2024 - 19:43

Aż się cieszę, że mam na rano - lektura może być ciekawa :D ...... a może nas zaskoczą :)


  • Sewcio97 lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#7 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 27 luty 2024 - 10:34

Jeżeli ktoś miał oczekiwania względem aktualizacji to po raz kolejny spotkał go zawód.

Aktualizacja robi mocno ograniczone wrażenie, czy mówiąc inaczej dupy nie urywa.

Wygląda na to, że twórcy gry znaleźli kolejny sposób na wyciśnięcie kasy od graczy nie dając nic w zamian.

Mam wrażenie, że gdyby całą tą kreatywność, innowacyjność, zmyślność, spryt i polot skierowali, zamiast wyciskać kasę, na poprawę jakości gry, efekty mogłyby zaskoczyć i nas i ich. Ale mamy to co mamy, czyli mówiąc po prostu jest chujnia z grzybnią.

Miłego dnia



#8 Hypatia

Hypatia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Hypatia



Reputacja: 37

Napisano 27 luty 2024 - 15:24

No niestety nie potrafią sobie uświadomić,że serwery zdychają i inwestycja w nowe skrzynki jest bezcelowa

Nie tędy droga moi mili nie tędy ...


  • Cherubinek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych