Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drodzy administratorzy


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 LimitedEdition

LimitedEdition

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Lussuria, Zachłanna
  • Studio:Desire






Reputacja: 77

Napisano 16 styczeń 2024 - 07:14

Mam wielką prośbę o wypowiedzenie się w temacie ostatnich zaniedbań ze strony panującej nam Playaty. Ani aktualizacji od x czasu, ani informacji o świątyni ani sezonu.
Czy możecie nakreślić sytuację z czego to wynika?

 

Zaznaczę że post jest skierowany do Administratorów a nie wylewaniem żali od graczy. Chciałabym poznać rzetelne informację a nie czytać fale hejtu.

 

miłego dnia  (angel)



#2 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 16 styczeń 2024 - 12:49

Też jestem ciekaw, co mają Nam do powiedzenia, bo sezon skończył się przedwczoraj, a dzisiaj nie ma nowego sezonu.. A z tego co wiem, to między sezonami jest 1 dzień przerwy. I za 2 dni minie 6 MIESIĘCY od momentu, kiedy miała miejsce aktualizacja Naszej gry.. Jako już niewielkie, ale ciągle aktywne wspólne community gry też mamy prawo wiedzieć, co się wydarzy w grze oraz w przyszłości.  :S

 

Nadkreślę również fakt, że tą grę budują przede wszystkim GRACZE, którzy trzymają tą grę przy życiu. Od ponad roku nie ma żadnego nowego serwera, ostatnie nowe serwery otworzyli w październiku 2022 roku. Niby dobrze, bo przynajmniej najnowsze serwery będą odwiedzane przez nowych graczy, którzy mogą mieć styczność z grą po raz pierwszy i nie będzie takiego młynu z serwerowniami jak w bliźniaczej grze tej samej firmy (wszyscy pewnie wiedzą o jaką grę chodzi, sam w nią grałem mnóstwo czasu  (smug)). Ale z drugiej strony niektórzy chcieliby pograć od zera na najnowszych serwerach - jak na równi z równym, tym samym przyciągając nowych graczy - mam na myśli przyszłe pl10, o ile takowy serwer jeszcze powstanie. :D

 

Niepokoi mnie to, że w grze są tylko 4 sezony, które się już powtórzyły 2 razy, nie ma jakichś nowych motywów sezonowych, gdzie to w bliźniaczej grze jest około 25 motywów i ciągle je tworzą na bieżąco, a tutaj.. sam chciałbym wiedzieć dlaczego tak jest  :S

 

Mam nadzieję, że my, jako wspólne społeczeństwo BBE dowiemy się w najbliższym czasie, co będą mieli do powiedzenia moderatorzy forum, jak i również administratorzy gry, bo póki co ta cisza, której teraz doświadczamy, nie wróży świetlanej przyszłości gry.. Dzisiaj mamy wtorek i znowu zapewne niektórzy łudzili się, że coś ruszy, a tu jak zwykle nic, zero info :)

 

O informowaniu o świątyni to też widzę zaczyna być to olewane i określane jako "problemy techniczne". Szczerze, nie chce mi się w to wierzyć, niech już lepiej przestaną kłamać, tylko wydadzą jakieś stanowisko od siebie, bo to zaczyna być to irytujące, że z roku na rok zamiast poprawić to pogarszają coraz bardziej sytuację z BBE.. W ten sposób sprawią wrażenie, jakby naprawdę porzucili tą grę, na poczet tej bliźniaczej..

 

Nawet na niemieckim podwórku ludzie też się mocno zaczynają niepokoić, co się dzieje z grą i czy administracja żyje.. Wystarczy poczytać ich Shoutboxa, co swoją drogą powinien być również na Naszym forum dostępny, a nie jest nie wiadomo dlaczego.. No to tam piszą i piszą, aż w końcu praktycznie nikt się nie odzywa, nawet tinii już się tam niewiele udziela. Tinii to jest osoba, która jest administratorką gry, ale także i całego community gry.. Myślę, że to wszystko powinno dać to do myślenia.  (think)

 

Oczywiście ten mój post nie jest atakiem ani hejtem na administratorów lub techników gry, bo to jest również moja osobista opinia, z którą myślę część osób na forum się zgodzi, bo to co podałem, dzieje się TERAZ! Zwracam uwagę na błędy, które są ciągle popełniane. Tak jak napisała Lussuria, mam nadzieję, że niedługo dowiemy się co i jak, bo Nas wszystkich irytuje dłuższe milczenie  (y)


Użytkownik Mati457 edytował ten post 16 styczeń 2024 - 12:50


#3 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 16 styczeń 2024 - 19:02

Oczekiwałem dzisiaj nowego sezonu, jednak ku mojemu zaskoczeniu, nie pojawił się. Trochę się zaniepokoiłem, bo zazwyczaj odbywało się to we wtorki wraz z aktualizacją. Żadnych informacji z ich strony, nic. Nie wiadomo co się dzieje i co nas czeka (nas, jako graczy tej "wspaniałej" gry).



#4 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 17 styczeń 2024 - 20:04

Hej Ludziska!

 

Przykro mi to stwierdzić, ale do tej chwili nie mamy żadnych informacji.....o niczym - ani o świątyni (która ma być od jutra), ani tym bardziej o nowym sezonie....

 

Jest mi bardzo przykro, że nie udało nam się czegokolwiek dowiedzieć :( i bardzo Was za to przepraszam w imieniu nas moderatorów....

 

I chyba tyle w tym temacie..... może jutro zaświeci słońce...


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#5 Hypatia

Hypatia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Hypatia



Reputacja: 37

Napisano 18 styczeń 2024 - 05:02

Świątynia odkryła się sama wbrew prognozom nie konwenty ale rzadkie srebrne monety do zbierania


  • Cherubinek lubi to

#6 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 19 styczeń 2024 - 16:58

Czyli rozumiem,że zostaniemy bez sezonów?
  • Cherubinek i kejtV2 lubią to

#7 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 19 styczeń 2024 - 19:53

Ale piramidka wjechała bez żadnego opóźnienia :))))


  • Cherubinek lubi to

#8 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 20 styczeń 2024 - 12:14

Nie ma sezonów, to może będzie coś innego.

Osobiście liczę na milą niespodziankę

Coś co wywoła uśmiech na twarzy i błysk w oku

Coś co sprawi że serce będzie śpiewać a dusza tańczyć


  • Cherubinek, Nightmare i Caramel lubią to

#9 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 20 styczeń 2024 - 16:03

Ale na fejsie zamieścili informację o nadchodzącym sezonie superbohaterów więc coś się szykuje.


  • Cherubinek lubi to

#10 Fasola

Fasola

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 8

Napisano 21 styczeń 2024 - 10:50

Nowy sezon, czyżby to znowu była zapowiedź odgrzewanego kotleta?  :D


  • Cherubinek lubi to

#11 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 22 styczeń 2024 - 15:39

Trochę irytujący jest brak jakiegokolwiek komunikatu

Obrazili się i pozostawili nas samych sobie ?

Mogliby coś napisać

A tak to nie wiadomo o co chodzi

Nie ukoją mojego bólu

Nie przyniosą ulgi

Będę czekał na próżno

Niczego od nich nie zyskam


  • Cherubinek, Hypatia i Caramel lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych