Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak wygrywać w BBA?

fani BBA głosowanie film filmy okładki okładka

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gabryś

Gabryś

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:ExclusiveJonderProductio
Reputacja: 6

Napisano 21 styczeń 2024 - 19:21

Pytanie moje tyczy się głównie częstotliwości pojawiania się naszej okładki w BBA. Jak jest w opisie przy wyborze okładki do głosowania "im więcej 3-gwiazdkowych filmów nakręciłeś w tym tygodniu, tym częściej będzie on pokazywany przy głosowaniu". I im więcej filmów robię, tym procent pokazywania rośnie. Ale są jeszcze fani zdobyci za film. Spotkałem się z tezą, że to ilość fanów wpływa na częstotliwość pokazywania. Że można tylko jeden najdłuższy film z wielką ilością fanów w tygodniu zrobić i to on będzie częściej pokazywany. Czy tak więc jest?



#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 21 styczeń 2024 - 20:40

Nic podobnego. Dzięki fanom możesz odblokować kolejne etapy imprez i coś tam jeszcze na streamingu. Jeśli chodzi o BBA, maksymalnie możesz uzyskać 200% (10% za każdy nakręcony film). Ale to i tak nie zagwarantuje Ci wygranej, bo po pierwsze: są tacy, co odświeżają karty diamentami, w poszukiwaniu swoich produkcji, po drugie: są gracze, którzy tworzą multikonta, wbijają 15 poziom i oddają głosy na swój film (na takim początkowym koncie na starcie można zebrać ponad 300 diamentów), i po trzecie: ludzie z innych studiów zagłosują raczej na filmy wyprodukowane w swoim studiu, niż na jakieś inne.

To całe BigBangAwards miało być konkursem wyłaniającym najlepszą okładkę spośród wielu filmów nakręconych przez graczy w ciągu całego tygodnia, a stało się po prostu zwykłym dnem. 


  • Cherubinek i Gabryś lubią to

#3 Gabryś

Gabryś

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:ExclusiveJonderProductio
Reputacja: 6

Napisano 24 styczeń 2024 - 18:25

a jeszcze takie pytanie dotyczące częstotliwości pojawiania się okładek. Jaka jest ta bazowa wartość dla jednego filmu? Czy jest to pojawianie się na godzinę/dzień? Czy na ilość głosowań robionych przez graczy? Co byłoby logiczniejsze. Że ten podstawowy jeden film pojawia się co np. 100 głosowań, a procenty skracają tę wartość.



#4 Caramel

Caramel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amellea
Reputacja: 34

Napisano 24 styczeń 2024 - 18:39

ja się nigdy nad tym nie zastawiałam xd robie w tygodniu tyle filmów ile mogę a reszte pozostawiam losowi 

ale skoro za 2 filmy dostajesz 10% to za jeden moze 1%  :S w kazdym razie uwazam ze ten system powinien zostac zmodyfikowany!


  • Cherubinek, Gabryś i littlefinger lubią to

#5 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 17 luty 2024 - 14:53

Prawda jest taka,  że jedni grają uczciwie, idą prostą ścieżką jak w pysk strzelił ( choć ich nieraz krocze ciągnie na pobocze ) a inni kombinują, meandrują jak Biebrza przez Podlasie. Jedyne wyjście jakie widzę, które mogłoby w jakimś stopniu uzdrowić sytuacje, to zrezygnować z zasady, że w soboty i niedziele głosuje się na okładki z pierwszej pięćdziesiątki . Ma to sens również z uwagi na coraz mniejszą ilość graczy., 







Also tagged with one or more of these keywords: fani, BBA, głosowanie, film, filmy, okładki, okładka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych