Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idealna Randka


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 19 luty 2024 - 12:42

Kilka słów o właśnie zakończonym konkursie.

Na pierwszy rzut oka, można powiedzieć konkurs jak konkurs, nic specjalnego, ani to mądre, ani wesołe, nie ma o czym gadać. Przyznam się, że ja również tak do tego podszedłem, ot taki przerywnik w nudzie klikania.

Ale właśnie otrzymaliśmy rozwiązanie konkursu.

Wyniki mocno mnie zaskoczyły, a gdy już minął pierwszy szok, również zastanowiły.

W konkursie wzięło udział siedemnaścioro osób, Dwoje uczestników wykazało się pewnym indywidualizmem, czy może raczej, kreatywnością myślenia, więc ich wyniki zostawmy.

Ale piętnaście osób odpowiedziało "jak Bóg przykazał". Wynik, na piętnaście osób zero dobrych odpowiedzi. Nikt nie odgadł prawidłowo, nikt nie trafił w punkt, nikt nie podał prawidłowego rozwiązania.

Na dodatek wszyscy popełnili te same błędy. Jak to możliwe ? Czyżby ściągali ? Bezczelnie odpisywali jeden od drugiego ?

Coś jest chyba nie tak, Jeśli na klasówce w szkole cała klasa popełnia te same błędy, to albo coś z klasówką nie hallo, albo dzieci ściągały. Innego wyjścia nie ma.

Stąd moja prośba do organizatorów;

Więcej takich konkursów, tylko wymagających troszkę mniej specjalistycznej wiedzy, bo jak widać intelektualistów to tutaj nie ma.

Nagrody powinny być przyznawane tylko za prawidłowe rozwiązania (wyszłoby taniej).

Odpowiedzi powinny być niewidoczne dla innych graczy. 

Pozdrawiam, paaa, miłego dnia.


  • Cherubinek i Nightmare lubią to

#2 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 20 luty 2024 - 10:34

Oczywiście, przekażę sugestię ;)

 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych