Skocz do zawartości


Zdjęcie

aktualizacja 27-02-2024


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naty

Naty

    Team Big Bang Empire

  • Team Big Bang Empire
  • 92 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 159

Napisano 27 luty 2024 - 11:51

W tym temacie możecie zamieścić swoje uwagi i spostrzeżenia odnośnie najnowszej aktualizacji.
Spoiler


#2 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 27 luty 2024 - 16:43

XD - to jest moje spostrzeżenie na temat najnowszej "aktualizacji.

Po drugie, tak na poważnie to serio.. 7 miesięcy czekania na aktualizację, a jak zwykle aktualizacja jest do bani. Dodanie 7 skrzynek depozytowych = trzeba kupić (albo uzbierać) 3,5k dx i to wszystko.. To jest naprawdę jakiś nieśmieszny żart. Myślałem, że będzie jakiś statement (stanowisko) od firmy gry z wyjaśnieniami, co się stało, lecz prawdopodobnie nigdy od nich nie dostaniemy takiej wiadomości :)

Mało tego, jak ktoś gra w BBE przez apkę mobilną to powodzenia w pisaniu na czacie, bo (przynajmniej u mnie) jest taki problem po tej "aktualizacji", nie da się rozczytać, co się chce napisać na czacie studyjnym. Jest jakby taka biała ramka na całą szerokość pola pisania, coś w formie a'la cenzury xD Co to ma być.. i to ma niby być gra na poziomie? Niech się chociaż raz wykażą czymś bardziej konkretnym, dodać jakieś strefy, itd. To nie boli, a wręcz przeciwnie, przyciągnie to uwagę nowych, jak i starych graczy  (y) Widocznie twórcom już naprawdę nie zależy na utrzymaniu gry, tylko widać to jak byk, nie chce się technikom wymyśleć czegoś nowego i innowacyjnego. Ta aktualizacja idealnie obrazuje to, żeby kupować diamenty.. To jest bardzo agresywna strategia, polegająca na wymuszaniu graczy na tym, żeby płacić jak najwięcej. Wydoić graczy, czy jak to się tam nazywa..

Doskonale zdaję sobie sprawę, że w tej grze jest coraz mniej osób, ale według mnie to nie powinien być powód do olewania rozwoju gry. Twórcy muszą się w końcu obudzić z letargu i zastanowić się dwa razy, czego chcą. Bo póki co, nie wygląda to optymistycznie, jeśli będą kroczyć taką ścieżką.

To jest tylko moja opinia, a nie żale, mówię samą prawdę :)

Btw. idealnym dowodem na to, że aktualizacje są robione na "odwal się" wskazuje chociażby nazwa tytułowa tego tematu "aktyualizacji 27-02-2024". XDD Identycznie jest w przypadku omówienia aktualizacji, tam też jest taki błąd. Ale nikt tego nie poprawi, bo po co :) Jest to napisane bardzo niepoprawną polszczyzną, jakby ktoś to przetłumaczył z innego języka na Nasz w translatorze Googla albo pisał to jak najszybciej.  (grin)

Podsumowując aktualizację - gdyby było porównanie, co ma większe dno, rów Mariański czy te ostatnie aktulizacje w BBE to wybrałbym tą drugą opcję, z uwagą, że to dno w tym przypadku nie ma końca.. Niech się poprawią, bo w tym momencie się ośmieszają i przez to ludziom się odechciewa grać. Zatem czekaliśmy ponad 7 miesięcy na OGROMNĄ AKTUALIZACJĘ to widzimy się za 7 miesięcy, jak nie później  :D


Użytkownik Mati457 edytował ten post 27 luty 2024 - 16:49


#3 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 27 luty 2024 - 17:29

7 miesięcy, 7 skrzynek... przypadek?
  • Cherubinek lubi to

#4 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 27 luty 2024 - 18:18

No cóż mogę dodać? Współczuję tylko tym, którzy przez "to coś" nie mogli skończyć zaczętej imprezy lub filmu... 

(clown)  (clown)  (clown)  (clown)  (clown)


  • Cherubinek lubi to

#5 kejtV2

kejtV2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:złośnica



Reputacja: 18

Napisano 28 luty 2024 - 10:44

No moglibyście usunąć na aplikacji to białe badziewie na czacie w studiu.  ;)


Użytkownik kejtV2 edytował ten post 28 luty 2024 - 10:45

  • jenny16 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych