Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokąd zmierzamy?

za_to_placimysuper_gra hajs_sie_zgadza_zaden_problem

  • Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madeleine

Madeleine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 6

Napisano 17 kwiecień 2024 - 19:42

To już drugi dzień pl10.

Rozumiem, że to jest to jak to ma wyglądać?

 

Oczekuję odpowiedzi na to pytanie, a nie usuwania postów czy zagrzebywania kij wie gdzie.

 

 

 

 

Zrzut-ekranu-2024-04-17-o-20-35-39.png



#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 kwiecień 2024 - 19:52

A coś jaśniej?

#3 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 kwiecień 2024 - 20:31

Nic tu dziwnego nie widzę. Walka o trofea trwała i trwać będzie szczególnie na nowych serwerach. Support nic nie zdziała w tej kwestii, jak zwykle zresztą..

#4 LimitedEdition

LimitedEdition

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Lussuria, Zachłanna
  • Studio:Desire






Reputacja: 77

Napisano 17 kwiecień 2024 - 21:14

To jest ŻAŁOSNE (Tak dla myślących to tu jest nawiązanie ;) ) zachowanie i szkoda strzępić języka. 

Niestety nikt JAK ZAWSZE nic z tym nie zrobi. 


  • Ashery i Aurora lubią to

#5 Aurora

Aurora

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Aurora
  • Studio:Desire
Reputacja: 32

Napisano 17 kwiecień 2024 - 21:19

no ktoś się dobrze bawi ewidetnie XD szkoda że założenie studia nie wymaga diaxów to może mniej tego syfu ludzie by robili na początku z tymi trofkami a tak to teraz będzie blokowanko trofek pewnie przez miesiąc. FUNNNNNNN gratulacje! fajnie się gra hehe


  • Ashery i Heathen lubią to

#6 LimitedEdition

LimitedEdition

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Lussuria, Zachłanna
  • Studio:Desire






Reputacja: 77

Napisano 17 kwiecień 2024 - 21:20

Ja bym proponowała sprawdzić IP tych "graczy"  ;)


Użytkownik LimitedEdition edytował ten post 17 kwiecień 2024 - 21:21

  • Heathen lubi to

#7 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 17 kwiecień 2024 - 21:28

Ja bym proponowała sprawdzić IP tych "graczy"  ;)

Oni tak sami z siebie nie sprawdzą haha. 

Dopiero jak otrzymają zgłoszenie to zaczną coś robić (z łaską).



#8 Heathen

Heathen

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Abstraction
  • Studio:Desire






Reputacja: 13

Napisano 17 kwiecień 2024 - 21:37

Niestety w złotych czasach VPNów sprawdzanie IP nic nie da.



#9 Ashery

Ashery

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 7

Napisano 17 kwiecień 2024 - 22:16

Szkoda tylko że niektórzy nie sprzątają po sobie i pojedyncze konta zostawiają w tych studiach, z wcześniejszego studia, filmy nagrane wiadomo gdzie :D 



#10 Madeleine

Madeleine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 6

Napisano 17 kwiecień 2024 - 23:24

Ja bym proponowała sprawdzić IP tych "graczy"  ;)

A da się gdzieś ubiegać o admina? Jak już mam zrobić pracę to mogę od razu całą, szybciej będzie :) 



#11 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 17 kwiecień 2024 - 23:38

Jeśli myślicie, że to jest tragiczne, to polecam zainteresować tym, co się dzieje na najnowszych serwerach w bliźniaczej grze, a tam dopiero się z tym nie kryją, jeśli tak narzekacie xDD Tam jest nawet z kilka tysięcy takich drużyn. A tutaj otwarcie tego serwera (pl10) też stał się niewypałem, bo niecałe 300 osób jest na serwie, z czego z połowa to są to konta z 2-5lv. Selekcja naturalna przebiegnie z czasem



#12 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 17 kwiecień 2024 - 23:39

Nie rozumiem o co chodzi. Pokazanie listy małych studiów ma być dowodem jakiegoś oszustwa.

Na pl9 też gram sam, można sprawdzić, studio Pod pijanym kuflem, to ja też tam oszukiwałem, też jestem żałosnym oszustem.

I może kogoś tu zaskoczę ale na początku moje studio też było mało rozwinięte. Nie żeby później jakoś szczególnie rozkwitło ale dla mnie było w sam raz. I nawet trofke miałem przez dwa tygodnie, sam sobie zdobyłem, sam ją straciłem. Komu to przeszkadza ?

Wszystkie trofki mają iść od razu do "dużych" studiów. A kto tak powiedział, gdzie to napisano.

Male studia mają prawo być, a ludzie mają prawo grać jak im się podoba.

Male jest piękne



#13 Madeleine

Madeleine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 6

Napisano 18 kwiecień 2024 - 00:06

Nie rozumiem o co chodzi. Pokazanie listy małych studiów ma być dowodem jakiegoś oszustwa.

Na pl9 też gram sam, można sprawdzić, studio Pod pijanym kuflem, to ja też tam oszukiwałem, też jestem żałosnym oszustem.

I może kogoś tu zaskoczę ale na początku moje studio też było mało rozwinięte. Nie żeby później jakoś szczególnie rozkwitło ale dla mnie było w sam raz. I nawet trofke miałem przez dwa tygodnie, sam sobie zdobyłem, sam ją straciłem. Komu to przeszkadza ?

Wszystkie trofki mają iść od razu do "dużych" studiów. A kto tak powiedział, gdzie to napisano.

Male studia mają prawo być, a ludzie mają prawo grać jak im się podoba.

Male jest piękne

No to się głębiej zastanów. Całkowicie przypadkiem jest masa studiów z niskim levelem, pół ma trofki, pół pusta, atakują się na zmianę blokując te trofki, a jedno studio korzysta i ma coraz więcej "dobrych" trofek, bo to ich boty. Przy okazji teraz idą w upychanie śmieci innym studiom. Przypadek? Taaak, na pewno :) 

 

@Mati1457 - no tak, mogło być gorzej, nie komentuj, płać i nie miej wymagań :) 


  • Ashery lubi to

#14 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 kwiecień 2024 - 00:29

No to się głębiej zastanów. Całkowicie przypadkiem jest masa studiów z niskim levelem, pół ma trofki, pół pusta, atakują się na zmianę blokując te trofki, a jedno studio korzysta i ma coraz więcej "dobrych" trofek, bo to ich boty. Przy okazji teraz idą w upychanie śmieci innym studiom. Przypadek? Taaak, na pewno :)

 

@Mati1457 - no tak, mogło być gorzej, nie komentuj, płać i nie miej wymagań :)

 

Nazywasz mnie oszustem i jeszcze każesz mi sie nad tym zastanowić.

Skoro jestem oszustem to kto jest oszukany, kogo tak skrzywdziłem, chętnie przeproszę tylko proszę ich pokazać bo ja ich nie znam



#15 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 173

Napisano 18 kwiecień 2024 - 08:16

Nazywasz mnie oszustem i jeszcze każesz mi sie nad tym zastanowić.

Skoro jestem oszustem to kto jest oszukany, kogo tak skrzywdziłem, chętnie przeproszę tylko proszę ich pokazać bo ja ich nie znam

Nie chodzi o to, że granie on one's own to oszustwo. Nikt nie ma z tego powodu do ciebie żadnych obiekcji. Jednak powszechnie wiadome jest, że tu, czy w HZ zawsze znajdzie się sporo kombinatorów, którzy niekoniecznie będą grać fair. Na początku serwera żadne studio nie jest jeszcze w posiadaniu trofeów. Dopiero z pierwszą wygraną walką studyjną nabywa jedno losowe. Zakładając multi studia i przeprowadzając ataki drużynowe, cwani gracze mają szansę na zdobycie trofeów. Jeśli będą to tzw. drewna (pojedynki) to najczęściej są one podrzucane przeciwnym studiom, by dodatkowo je "osłabić", w razie gdy będą to trofea filmowe, czy z energią, są one blokowane na tych studiach, do czasu aż zostaną przekazane głównemu studiu. 


  • Ashery i Heathen lubią to

#16 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 18 kwiecień 2024 - 09:20

Nie chodzi o to, że granie on one's own to oszustwo. Nikt nie ma z tego powodu do ciebie żadnych obiekcji. Jednak powszechnie wiadome jest, że tu, czy w HZ zawsze znajdzie się sporo kombinatorów, którzy niekoniecznie będą grać fair. Na początku serwera żadne studio nie jest jeszcze w posiadaniu trofeów. Dopiero z pierwszą wygraną walką studyjną nabywa jedno losowe. Zakładając multi studia i przeprowadzając ataki drużynowe, cwani gracze mają szansę na zdobycie trofeów. Jeśli będą to tzw. drewna (pojedynki) to najczęściej są one podrzucane przeciwnym studiom, by dodatkowo je "osłabić", w razie gdy będą to trofea filmowe, czy z energią, są one blokowane na tych studiach, do czasu aż zostaną przekazane głównemu studiu. nIE 

 

Nie tłumacz mi jakbym gra tu drugi dzień.

Pokazuje się kilka przypadkowych małych studiów i nazywa się to oszustwem. A moje studio na pl9  wyglądało dokładnie tak samo, czyli i mnie nazywa się oszustem.

Mówisz, że nikt nie ma do mnie żadnych obiekcji, ale ja mam bardzo duże obiekcje. i to właśnie do szefów dużych studiów.

Bo to nie ja w moim jednoosobowym studiu a oni handlują pustymi kontami, zakładają multi, grają, już nie na dwie czy trzy ręce, ale na tyle rąk, że stado ośmiornic ,mogłoby pozazdrościć

O całkowitym rozpieprzeniu BBA i sprowadzeniu tej zabawy do absurdu nawet nie wspomnę

A przy tym rzucają oszczerstwa i rozsiewają ploty, a plotki w tej grze roznoszą się szybciej niż syf po burdelu.

Kiedy ktoś inny zaczyna grać w te ich brudną grę, to pałają świętym oburzeniem. Wskazują jakieś przypadkowe studio, na przykład Pod pijanym kuflem, i  mówią - oszust.

Aniołowie o brudnych rękach.



#17 LimitedEdition

LimitedEdition

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Lussuria, Zachłanna
  • Studio:Desire






Reputacja: 77

Napisano 18 kwiecień 2024 - 11:23

Nie tłumacz mi jakbym gra tu drugi dzień.

Pokazuje się kilka przypadkowych małych studiów i nazywa się to oszustwem. A moje studio na pl9  wyglądało dokładnie tak samo, czyli i mnie nazywa się oszustem.

Mówisz, że nikt nie ma do mnie żadnych obiekcji, ale ja mam bardzo duże obiekcje. i to właśnie do szefów dużych studiów.

Bo to nie ja w moim jednoosobowym studiu a oni handlują pustymi kontami, zakładają multi, grają, już nie na dwie czy trzy ręce, ale na tyle rąk, że stado ośmiornic ,mogłoby pozazdrościć

O całkowitym rozpieprzeniu BBA i sprowadzeniu tej zabawy do absurdu nawet nie wspomnę

A przy tym rzucają oszczerstwa i rozsiewają ploty, a plotki w tej grze roznoszą się szybciej niż syf po burdelu.

Kiedy ktoś inny zaczyna grać w te ich brudną grę, to pałają świętym oburzeniem. Wskazują jakieś przypadkowe studio, na przykład Pod pijanym kuflem, i  mówią - oszust.

Aniołowie o brudnych rękach.

Uwielbiam Te podwójne standardy :D 

Bo drogi kolego jakbyś nie siedział w studiu, które całe zamieszanie spowodowało to byś pierwszy głos zabierał w tej sprawie ...

Czekałam właśnie jak zaczniesz "bronić" tylko nie wiedziałam jaką tym razem "taktykę" zastosujesz. 

Zapewniacie tyle radości ŻAŁOSNYM tłumaczeniem się. 

Obrońca sprawiedliwości do momentu aż moja prawda jest mojsza :D

Karma wraca - czekamy na nią z utęsknieniem.


  • Ashery i saravina lubią to

#18 Madeleine

Madeleine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 6

Napisano 18 kwiecień 2024 - 11:42

Nie tłumacz mi jakbym gra tu drugi dzień.

Pokazuje się kilka przypadkowych małych studiów i nazywa się to oszustwem. A moje studio na pl9  wyglądało dokładnie tak samo, czyli i mnie nazywa się oszustem.

Mówisz, że nikt nie ma do mnie żadnych obiekcji, ale ja mam bardzo duże obiekcje. i to właśnie do szefów dużych studiów.

Bo to nie ja w moim jednoosobowym studiu a oni handlują pustymi kontami, zakładają multi, grają, już nie na dwie czy trzy ręce, ale na tyle rąk, że stado ośmiornic ,mogłoby pozazdrościć

O całkowitym rozpieprzeniu BBA i sprowadzeniu tej zabawy do absurdu nawet nie wspomnę

A przy tym rzucają oszczerstwa i rozsiewają ploty, a plotki w tej grze roznoszą się szybciej niż syf po burdelu.

Kiedy ktoś inny zaczyna grać w te ich brudną grę, to pałają świętym oburzeniem. Wskazują jakieś przypadkowe studio, na przykład Pod pijanym kuflem, i  mówią - oszust.

Aniołowie o brudnych rękach.

nikogo nie obchodzi co Ty robisz i naprawdę osobiście mam to gdzieś. Czy Twoja postać ma góra 15lvl, nie wbija nic i studio żongluje trofkami? Nie, więc weź już daj sobie spokój, bo nawet chwili nie poświęciłeś na zapoznanie się z tematem, a musisz komentować.


Użytkownik Madeleine edytował ten post 18 kwiecień 2024 - 11:46

  • Ashery lubi to

#19 Ashery

Ashery

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 7

Napisano 19 kwiecień 2024 - 14:57

Dowodów nie ma to nic z tym nie robią  :D



#20 mmmm17

mmmm17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 20 kwiecień 2024 - 18:44

Jedni oszusci narzekają na drugich :D
  • littlefinger lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych