Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trick na wersje mobilną


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 The Joker

The Joker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LocationRadomsko
  • Serwer:PL1
Reputacja: 86

Napisano 08 październik 2014 - 15:16

Witam.
 
Dzięki moim koleżankom i kolegom z najlepszej drużyny na Pl 1 "Kamasutra", udało się to co przedstawię niżej;) Naturalnie metoda nie dla każdego, ale być możne właśnie Tobie sięprzyda 
 
 
Ponieważ nie ma wersji mobilnej trzeba sobie jakoś radzić. Przecież nikt nam nie zabroni grac na telefonie :)
 
 Zatem do dziela.
Co potrzebujemy:
1. Telefon z Androidem (możne być inny pewnie tez pójdzie ale ja na innych się nie znam)
2. Spory pakiet internetowy, albo najlepiej dostęp do wifi w miejscu gdzie chcemy grac
3. Komputer własny (z naciskiem na własny zęby nie było ze gdy wy gracie, ktoś film ogląda)
4. Opcjonalnie konto google, przeglądarka chrome i dodatek Pulpit zdalny Chrome do pobrania z Google Play w Chromie
 
Otóż ten rewolucyjny pomysł opiera się na odpaleniu BBE na Własnym komputerze w domu. W moim przypadku
na przeglądarce Chrome z opisanym wyżej dodatkiem. Idę sobie do pracy,
podpinam się w pracy własnym telefonem do sieci i uruchamiam na systemie Android aplikacje Pulpit Zdalny (aplikacja do pobrania
w Sklepie Play za darmo). I łącze się przez nią z moim komputerem domowym na którym już hula BBE :)
Czy to działa? 
 
Owszem.
 
Czy to jedyna droga?
W tej chwili chyba tak, ale nie musicie stosować moich rozwiązań jeśli chodzi i dobór aplikacji. Istnieje cala masa aplikacji przeznaczonych do udostępniania pulpitu (np TeamViever)
które absolutnie nie opierają się o infrastrukturę Google (szczególnie ważne dla maniaków prywatności)
 
 
PS
Mamy nadziej ze jest to rozwiązanie wybitnie tymczasowe, gdyż w Androidowym sklepie Play już jest dedykowana aplikacja dla BBE (taka jak dla HZ), ale tez się nie uruchamia :)
 
Pozdrawiam, Zespół  najlepszych, Kamasutra

Spoiler

#2 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 08 październik 2014 - 18:44

Otoz rozumiem ze obecnie jest tylko jedna mozliwosc, ale skoro mamy kompa to po co grac na wersji mobilnej -/-?

#3 ENJOYSTAT

ENJOYSTAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Locationdaleko.
  • Serwer:PL1
  • Postać:Nie gram i nie mam zamiaru xD
  • Studio:Co to ?
Reputacja: 62

Napisano 08 październik 2014 - 18:55

@UP mam kompa , ale :
Wolno mi działa BBE
Nie zawsze jestem w domu
Wersja mobilna pomaga ludziom w trasie lub pracy .

Leci like za pomoc , jeszcze nie próbowałem ale zobacze .
Spoiler

#4 Wer333

Wer333

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 14 październik 2014 - 22:29

Polecam też aplikację FlashFox (przeglądarka) dla androida jest za free i spokojnie moxna pograc w bbe na tel

#5 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 15 październik 2014 - 12:49

@up probowalem uruchomic i adobe flash playera nie mam, na fonie nie da sie tego wgrac ...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych