Skocz do zawartości


Zdjęcie

GangBangTeam potrzebuje ludzi do gangbangowania!

gangbangteam gangbang nowiczłonkowie

  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Darena

Darena

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Cizia69
  • Studio:Nimfomanki
Reputacja: 22

Napisano 25 styczeń 2015 - 13:48

Cześć Wam, Użytkownicy!  :wub: 

 

Jako że sporo osób w ostatnim czasie zrezygnowało z gry lub ogólnie bywa rzadziej online, chciałabym zaprosić Was do naszego studia GangBangTeam. Na co dzień (w znacznej większości) tworzymy ekipę w lolu, ale for fun pykamy sobie na BBE, nabijając coraz wyższe levele oraz wdając się w walki z innymi studiami. Niestety, udział w walkach bierze może z 7 osób, dlatego potrzebujemy Ciebie do gangbangowania razem z nami! 

 

Nie mamy dużych wymogów, w obecnym czasie nie wpłacamy składek, ponieważ brakuje diamentów do dalszego rozwoju - nie martw się, nie szukamy kozła ofiarnego, który będzie robił to za nas, ale jeśli chciałbyś nas wspomóc, nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystko jest Twoją dobrą wolą. 

 

Wymagamy jedynie:

:rolleyes: codziennej aktywności,

:rolleyes: udziału w walkach - zarówno w atakach jak i w obronie studia,

:rolleyes: poczucia humoru,

:rolleyes: luźnego podejścia do gry - gramy wyłącznie dla zabawy,

:rolleyes: duuuużo miłości.  :wub: 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, pisz do mnie w prywatnej wiadomości na forum (jestem codziennie) lub bezpośrednio w grze (znajdziesz mnie pod nickiem Cizia69, 78 lvl, który nieustannie rośnie). Możesz także próbować skontaktować się z producentami studia: Kotek69 (mój facet, wszystko od razu mi przekaże :wub:) oraz Mucha1234 (moja prawilna mordeczka z duoq :wub:). 

Dzięki za wytrwałość w przeczytaniu tej wiadomości! Widzimy się w grze!  ^_^


Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych