Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Dyskusja Ogólna] Innowacja w grze 24.02.2015


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kondzik

Kondzik

    Senior Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 28 luty 2015 - 14:58

Temat służy do dyskusji odnośnie ostatnio wprowadzonej innowacji
http://forum.pl.bigb...acja-2015-02-24



#2 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 28 luty 2015 - 20:27

Gracze, którzy nie zakończyli filmu zostaną wyraźniej poinformowani o fakcie, że nie mogą uczestniczyć w konwencie.


O co chodzi?

Mam nieukończony film i MOGĘ uczestniczyć w konwencie.

Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#3 OliBBE

OliBBE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 28 luty 2015 - 22:31

Aktualizacja jest ok,fajnie że coś dodali :D

#4 Terjo

Terjo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
Reputacja: 14

Napisano 01 marzec 2015 - 13:14

Szkoda ze to tak bardzo pod kasę jest mecze się po 3-4 razy z gościem z gorszymi statami albo konieczność czekania 1 min po walce po co to ? Tyko kasa się liczy ? 3/6 bo za trudno bez diaxów 



#5 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 02 marzec 2015 - 09:16

@Terjo może zależy to od lvlu - ja np. mam 99 lvl i nie wiem przypadkiem, czy nie są... za łatwo dostępne epickie przedmioty? Wcześniej epicki przedmiot zdobywałam raz na ruski czas, teraz dzięki eventowi karnawałowemu + imprezom, praktycznie od stóp do głów jestem ubrana w epickie przedmioty :P Zwłaszcza widać różnicę pomiędzy ludźmi grającymi na bieżąco, a ludźmi którzy porzucili grę - jak wyglądał 99 lvl kiedyś, a jak teraz.

1 min czy 2 min czekania to jest naturalna cecha gier takich jak ta. Przecież zanim wykonają się misje czy praca, też czekasz. Ogólnie ta gra (takie gry) polegają na czekaniu zanim coś dostaniesz. Przecież misje też można skracać za diaxy i nikt z tego powodu nie robi problemu? Gdyby wszystko było dostępne za "klikanie" nie miałoby to sensu.

A rejony dostępne za diamenty... w sumie też to rozumiem, nie może być tak, że wszystko jest podane na tacy. Mimo stosunkowo wysokiego lvlu, też muszę płacić za niektóre rejony. Uważam, że bez sensu by było, gdyby wszystko było dostępne dla każdego lvlu ot tak. Musi być trochę trudno i każdy musi się trochę powkurzać.

A na koniec temat-rzeka; tak, kasa się liczy, z tego utrzymuje się ta gra. Nie możesz mieć pretensji, że osoby płacące mają więcej dostępnych opcji. Przecież można uczestniczyć w imprezach za darmo, jeśli masz wystarczający lvl. Nie może być od razu wszystko dostępne dla wszystkich.

Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#6 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 06 marzec 2015 - 21:56

Witam, Nie podoba mi się kierunek w jakim zmierza gra i niektóre zmiany ostatnio dodane. Dziś (06.03.2015) o godzinie 20:30 (tak to nie pomyłka) był konwent który trwał 30 minut :angry: . Konwenty były o pełnych godzinach jak np 11:00, 15:00 itd (i to było dobre) a teraz 20:30 i tylko 30 min konwentu. W dodatku informacja o konwencie dochodzi z opóźnieniem. Widać że nie ma już konwentów 2h (szkoda) ale konwenty 30 minutowe to wg mnie przegięcie :huh:. Za taki konwent 30 minutowy nie dostanie się dobrego przedmiotu tylko sam badziew który się nadaje  jedynie na sprzedaż chyba, że diamentami skrócisz czas misji + kupisz dopalacz 50% na skrócenie czasu misji. Nie podoba mi się to gdyż teraz Twórcy gry pokazują że faworyzują osoby które dużo wydają kasy a nie graczy którzy chcą grać i czerpać przyjemność z gry dostając coś dobrego z konwentu. Nie dziwie się że studia aż sie proszą o nowych członków skoro gra w takim kierunku zmierza. Jak napisałem do supportu o tym zajściu to dostałem odpowiedź: "To jest zupełnie normalna sytuacja". Wg mnie to nie jest normalna sytuacja dlatego tutaj piszę aby i inni zauważyli mój sprzeciw wobec tego kierunku obranego przez twórców. Pozdrawiam



#7 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 07 marzec 2015 - 09:46

Generalnie sprawa wre, wszyscy uważają, że ten konwent to gruba przesada :)

 

Skrócenie konwentów - ok, ale to niech zlikwidują te 2h++, zostawią 2h i mniej, max 1h. A nie, że zaniedługo będziemy mieli konwenty po 15 min.

 

Ale wiecie co tak naprawdę było niefajne w tych konwentach po 2h++? Że jeśli ktoś uczestniczył od początku, to miał taki pułap pkt do zebrania, że musiał przynajmniej 1,5h grać, żeby ZALICZYĆ konwent. Ja wczoraj zalgoowałam się na ostatnie 7 min, 3 misje i zaliczony konwent :) to nie jest fair. Moim zdaniem osoby grające od początku powinny mieć łatwiej (krócej w czasie) do zaliczenia, a jak ktoś się zalogował na ostatnie <20 min no to już... trudno. Nie każdy musi zaliczyć, nie każdy musi wygrać.

Wypadałoby też troszkę zweryfikować nagrody, bo na półgodzinnym konwencie, to faktycznie tylko śmiecie można zebrać. Z kolei gracz grający w 2,5h konwent, zaliczający go z trudem po 1,5h również zwykle dostawał jakiś śmieć (bo ledwo wyszedł poza pułap).

 

Panowie i Panie z supportu: liczymy na Was!


Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#8 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 07 marzec 2015 - 11:58

Przydało by się także wieksze zróżnicowanie "losowych" przedmiotów które można przypadkowo wygrać podczas walk bo ja ostatnio same (lub prawie same) przedmioty na nogi dostaję.

 

Prosił bym także o poprawę balansu podczas walk bo np siła ataku ma aż 500 dmg rozchwialnia (w obie strony) czyli np osoba średnio zadaje 1500 dmg a potrafi zadać cios np 2000 lub 1000. Ja rozumiem że ma być losowo aby mieli słabsze postacie szanse ale bez przesady żeby zadawać po parę razy słabszy cios gdy przeciwnik zadaje mocniejsze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych