Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proporcjonalna płaca za prace

praca

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 14 kwiecień 2015 - 16:05

Mam prośbę czy nie można zrobić tak aby praca rozliczała sie na bieżąco co godzinę bo jeśli ja przerwie to cały przepracowany czas przepada


Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#2 Darena

Darena

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Cizia69
  • Studio:Nimfomanki
Reputacja: 22

Napisano 14 kwiecień 2015 - 17:39

Cóż, dla mnie zbędna opcja, bo mniej więcej wyliczam, za jaki czas będę miała dostęp do kompa lub ogólnie BBE. :P Zresztą nie jest to jakiś ogromny hajs, więc nawet nie byłoby mi szkoda. :P


Spoiler

#3 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 14 kwiecień 2015 - 19:36

Właśnie taki jest sens tej pracy :) jak misję przerwiesz w połowie to też nie otrzymasz 50% nagród. We wszystkich tego typu grach tak jest, ponieważ inaczej straciłyby sens :)

Poza tym, tak jak pisze Darena - to nie jest jakaś mega kasa. Jeśli pojawia się konwent i masz szansę nie dość że go zaliczyć, to jeszcze uciułać jakiś fajny item, to jak najbardziej się opłaca.
  • Lila, Kondzik i zlotawara lubią to

Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#4 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:44

Wg mnie za każdą przepracowaną godzinę pracy zanim została przerwana praca powinna być kasa ale tylko za każdą godzinę a nie za pół godziny.


  • Armani lubi to

#5 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 15 kwiecień 2015 - 17:20

dokładnie o tym pisze za każda przepracowana godzinę kasa i nie jest tak w każdej grze moge podac przykłady ze takie stwierdzenie jest bzdurne, a wyliczyć to sie nie zawsze da bo ustawiłem ze będę wieczorem a cos mi wyskoczy i ani nie mogę przedłużyć dalej tej pracy na jutro a jak przerwie to za przepracowany czas kasy brak może to nie jest wielka kwota ale jak tak sie kilka razy przerwie prace to sie naskłada niezła sumka. Piszą tu dwie osoby ze nie ma to dla nich sensu i gra by straciła sens ja mysle ze o wiele wiecej niz ta dwójka graczy by sie z tym nie zgodziło ba! ja widze w tym nawet plusy bo gra by zyskała lepsza grywalnosc.

PS. Przy okazji przestancie ciagle cos robić bo gra potrafi łapac lagi i przycinac a nawet bugowac sie typu zacinania na misjach zapytam sie upewnijąc to jest skonczona gra czy wersja beta?? 


Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#6 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 15 kwiecień 2015 - 17:23

a co do przerywania misji to raczej normalne ale lepszy przykład będzie z filmami nawet jak omyłkowo przerwiesz to nie masz juz możliwości tego cofnąć jedyna opcja jaka zostaje to usunac film 


Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#7 Darena

Darena

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Cizia69
  • Studio:Nimfomanki
Reputacja: 22

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:16

Armani, szkoda tylko, że modzi pozostawili ślad po sobie pod odpowiedzią Sexycoffee pod postacią lajka, więc podzielają nasze zdanie. I nie pisz głupot, bo nigdzie nie napisałyśmy, że gra straciłaby sens.

A teraz prawdziwa bomba... Dajesz propozycję ULEPSZENIA GRY, a pod spodem dopisujesz, by przestano ją ulepszać. Leżę i nie wstaję, pozdrawiam z podłogi. :D :D :D :D
Spoiler

#8 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 16 kwiecień 2015 - 18:02

Nie mam pojęcia czemu zarzucasz mi bezpodstawnie i nie widzisz kto pisał o: „sensie i bezsensie gry” bo nawet nie tyczyło się to Twojej wypowiedzi. A w dodatku perfidnie chamsko mi wciskasz swoje słowa ze ja pisze: „by przestano ją ulepszać” nie wiem jak czytasz i kto cie nauczył tak przeinaczać kota ogonem ale ja nigdzie nie napisałem by przestano ją ulepszać raczej na końcu jest pytanie a nie stwierdzenie ze takie ciągłe grzebanie w grze ma tez swoje minusy (tłumaczenie dla nie kumatych, czytaj: kiedy w końcu gracze będą mieli finalny produkt a nie czuli się ze biorą udział w projekcie beta). Powiem Ci ze takie uszczypliwe złośliwości za chęć pomocy nie maja nawet klasy czy sensu… więc lepiej na tym zakończmy rozmowę. 


Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#9 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 16 kwiecień 2015 - 18:30

p) Posty, których treści zagrażają przyjaznej atmosferze forum lub są niezgodne z zasadami.

 

Więc na tym kończę waszą dyskusję. Hmm... żeby nie było, dyskusja zmierza w stronę zagrożenia przyjaznej atmosferze na forum.

 

Temat zamykam, a autor może swoją propozycję wysłać do Supportu.


Dołączona grafika






Also tagged with one or more of these keywords: praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych